0

Mam takie przeczucie, że Messi w tym spotkaniu (z realem oczywiście) się znów "odnajdzie" i zagra w końcu na swoim normalnym poziomie. Czyli 110% zaangażowania, świetne dryblingi itd.

Strzeli coś na bernabeu, mam takie fajne przeczucie :)

0

To "najgorsze" faktycznie bardzo boli :(

0

Hadim

ja więcej chyba słyszałem o nim dobrego ale nie wiem jak w przekroju całego sezonu się spisuje.

0

Deadcandance

Gdyby był w równej formie to by dzisiaj swoją "setkę" wykorzystał z zamkniętymi oczami :) taka prawda. Napastników rozlicza się ze zdobytych goli ale nie znaczy to, że w ważnych meczach ma nie strzelać bo już ma powiedzmy 27 bramek w lidze... Żeby nie było ja stoję murem za Samuelem :) Jak dla mnie on musi zostać

0

Jeszcze jedna rzecz jaka zasługuje na pochwałę to zachowanie kibiców Barcy gdy na boisko wchodził Belletti... Wielkie słowa uznania

0

Ale mieliśmy powtórkę z rozrywki. Półfinał (Camp Nou), 0:0, zerwanie więzadeł przez naszego obrońcę... ehh

0

Nefarel

Ty chyba sobie kpisz... Mecz wygrany dla Chelsea?

0

Czy tylko ja widziałem lekką frustrację Samuela Eto'o czy Wy też? On chyba sam nie wierzy w to, że nie strzela... Co się z nim stało :( ehh

0

Hadim

A Henrique??

0

kanonier181

Powodzenia :) pokażcie tym "diabłom" w wyblakłych koszulkach, że na finał nie zasługują. Moim zdaniem z drużyn Angielskich tylko Arsenal zasługuje na finał a czemu? Ponieważ gra ładnie

pozdro

0

Glob3r

hahaha ostatnie zdanie najlepsze :D

Mamy przeje***e ;/

0

Bojan w rewanżu od pierwszej minuty! a co niech pokaże na co go stać :) Takie jest moje skromne zdanie

0

kamikadze000

a pokonamy? Bardzo bym chciał

0

Powoli wypadałoby się żegnać z LM... Na Stamford Bridge wydaje mi się, że będzie 2:1 albo 3:2 dla Chelsea :( obym się mylił ale tak niestety czuję...

0

Eto'o - Strzelisz wkońcu coś?

Henry - niestety nie dzisiaj :(

Messi - invisible

Hleb - zmarnował życiową szansę... niech idzie

Bojan - 3 metry... i setka... no ale 0:0 ;/

Iniesta - wyłączony

Toure - coś tam grał

Xavi - bez formy

Puyol - dzięki za kartkę ;/

Alves - momentami irytujący

Pique - najlepszy

Abidal - norma

VV - a co miał robić? bronił

0

Fetta

Dzisiaj nie mogli pokazać? no weź się zastanów

0

teraz Hleb??! oooooooooo my God!

0

jak Bojan mógł tego nie strzelić... nie no to już jest max na dzisiaj

0

co za??!!! ;/;/

0

DG

Zrozum dwie rzeczy... Barcelona to nie Liverpool a Stamford Bridge to nie Camp Nou! Jestem przekonany, że Chelsea u siebie zagra inną piłkę... Niestety dla nas zgubną

0

Jak my nawet u siebie im nie potrafimy strzelić! Tak sobie to tłumaczcie... Oczywiście Wy wszystko wiecie... heh

0

W zeszłym roku zabrali nam finał Anglicy i w tym będzie tak samo. Potrójna korona legła w gruzach... i nie mówcie mi, że przejdziemy Chelsea bo dzisiaj też miało być pięknie ;/

0

Piach, piach i jeszcze raz piach ;/ tyle o pierwszej połowie. No i brawa dla sędziego ;/

0

Po nas i tyle... Co z tego, że w posiadaniu piłki mamy ponad 80%

Nic z tego nie wynika... Messi gra piach już jakiś czas niestety ;/

0

Życzę temu panu na zdjęciu żeby się dzisiaj bardzo "przejechał" na swoich słowach :) Co do Messiego to faktycznie musi zagrać dzisiaj kosmiczny football. Ale się denerwuję przed tym meczem... Napięcie rośnie z każdą godziną. Naprzód Barca! Pokażcie, że się ich nie boimy i skopcie im tyłki :)

0

Zaryzykuję stwierdzenie, że ktokolwiek oprócz Barcy stanąłby na przeciwko Valencii (chodzi mi o ligę Hiszpańską) to dostałby sromotne lanie. Wydaje mi się, że Valencia zagrała jeden z najlepszych jak nie najlepszy mecz w tym sezonie. Mieli kapitalną dyspozycję dnia, grali u siebie no i chcieli za wszelką cenę pokazać się z jak najlepszej strony w meczu z Barcą. Ta seria zwycięstw Valencii w ostatnim czasie nie była przypadkowa. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że Barca przynajmniej zremisowała a ten jeden punkt może okazać się bardzo ważny w końcowym rozrachunku... Nie straciliśmy dwóch punktów my zyskaliśmy jeden cenny punkt - tak to widzę. Mogło być lepiej na pewno ale ten remis jest myślę dobrym wynikiem, szkoda tylko, że kosztował nas ten mecz tak wiele sił... Przed Barcą teraz przecież bardzo ciężki tydzień. Damy radę! Musimy! Naprzód Barca!

0

"Jesteśmy gotowi do walki jak byki, jesteśmy jak maszyna".

Hehe świetnie to Pep określił :) Teraz Chelsea we wtorek... Jedziemy z nimi panowie! Po zwycięstwo i chwałę!

0

Teraz przed nami dwa arcy ważne mecze! Barca musi po prostu pokazać klasę zarówno z Chelsea jak i z realem! Wierzę, że nadchodzący tydzień będzie dla nas udany. Dziś już nie wierzyłem w korzystny rezultat (albo tylko tak pisałem bo w głębi serca jednak wiara była wielka) ale mam nadzieję, że w tych dwóch meczach Barca pokaże kto rządzi :) Dzięki Ci Henry za uratowanie tego meczu! Takimi bramkami udowadniasz, że musisz zostać w Barcy!

0

675 min bez wpuszczonej bramki :) Brawo VV!

0

no a z Sevillą Higuain będzie musiał baardzo uważać... Wszak już chyba 4 kartoniki żółtego koloru na jego koncie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?