0

Skład taki jak można było się tego spodziewać no ale co poradzić. Nie od dziś było wiadomo, że Messi nie został powołany, Alves ma kontuzję no i Andresowi Inieście też kontuzja się ponoć odnowiła. Nie ma co narzekać trzeba WIERZYĆ w te 4 bramki dla Barcy :)

P.S. najlepiej jakby wszystkie 4 strzelił Eto'o :)

0

Valsor

mam 512

0

Wszystko mi się tnie jak cholera :( No trudno nie obejrzę...

Visca el Barca! Campeone!

0

Jest cudownie! Ściągam oczywiście meczyk bo drugiej połowy z tych emocji prawie w ogóle nie pamiętam... Chcę to przeżyć jeszcze raz :D

Campeone!

0

Dobranoc wszystkim! Barca!!! Potrójna korona jest nasza! Sny stały się faktem! Campeone Campeone ole ole ole! ! ! ! ! Barca na zawsze!

Visca el Barca! Visca el Catalunya! widzimy się w czwartek :) (czyli dzisiaj ;) :D:D

0

tukan

Nachlał się człowiek :D jak świina ;p z radości ! ! !

0

Thieri21

Piękne! ! Dołączam się i nie gniewaj się, że skopiowałem!

Tu błękit a bordo w Katalonii płonie,

A siła i honor jak splecione dłonie.

Akcent tych rzeczy jedno tu oznacza,

Kto z nami się mierzy, wnet mocno rozpacza.

Jak ogień i płótno, gdy w jedność się scali,

Tak wielka Blaugrana traktuje rywali.

Niechaj zamilkną wokoło stadiony,

My częścią jej siły - fani Barcelony!

0

Baaaaaaaaarca, Baaaaaaaaaaaaaarca! Campeone, Campeone! ole ole ole! ! !

0

Wszyscy prawdziwi kibice Barcy razem! ! !

Campeone Campeone! ! OLe! Ole! Ole! ! ! ! !

0

Campeone Campeone OLE OLE OLE!

Campeone Campeone OLE OLE OLE!

Campeone Campeone OLE OLE OLE! wybaczcie ale nie mogę się powstrzymać! ! !

0

Kooooooooooooocham Barcę sia la la la la! ! !

0

Dziękujemy! ! Dziękujemy ! ! Visca el Barca!

0

1Moje marzenie się spełniło! ! Łzy szczęścia w moich oczach! ! Campeone, Campeone! ! ! ! ! Visca el Barca! Visca el Catalunya! !

0

Było by cudownie gdyby Barca wygrała Ligę Mistrzów... To by było spełnienie moich marzeń po prostu! Titi też o tym marzy więc mamy coś wspólnego ze sobą :)

Nie mogę się doczekać już meczu... Jest napięcie i nerwy, oczekiwania i niepokój... Barca da z siebie wszystko i mam ogromną nadzieję, że wygra ten mecz! Do boju Barca!

0

Sergi Busquets z potomkiem Guddy'ego w pogawędce :D Boski widok

0

Fantastyczne obrazki podczas tej koronacji. Jak ktoś wcześniej napisał "Chwilo trwaj"

Campeones, Campeones, ole ole ole!

0

Barca8998

Zawsze lepsze to niż nic ;)

Finał już w środę... Boże żeby Barca wygrała Champions League. Marzenie o zdobyciu potrójnej korony jest już tak blisko. Obawiam się tego meczu jak jeszcze żadnego w tym sezonie. Jeśli Barca wygra to Pep będzie dla mnie geniuszem bo zestawić obronę w takiej sytuacji personalnej to nie lada wyczyn!

0

A przetłumaczy ktoś przemówienia zawodników? Oddałbym za to wszystko :)

0

bila

Filmik + napisy :D to moje marzenie! :D

0

Guddy z synkami :]

0

CAMPEONES!

Brawa! Brawa!

0

beznicku11

Coldplay to gra ale tytułu nie znam...

0

Smutek

To nie wiem... Ja na tym oglądam...

0

Ale nie gadajcie, że 108 bramek to nic! ;/ Jest już tak blisko i mimo wszystko szkoda zaprzepaścić taką szansę żeby to Barca mogła chwalić się takim rekordem! Smaczku temu wszystkiemu dodaje to, że możemy nie pobić tych 107 bramek realu "dzięki" naszemu napastnikowi z nr. 9 który raz po raz marnuje "setki" czy przewodzi przez praktycznie cały sezon w klasyfikacji strzelców a na koniec traci ten tytuł ;/

0

Wiem liga jest wygrana ale ciężko świętować po takim meczu... Dziś widzieliśmy cień wielkiej Barcy i to niestety taki słabiutki cień. Niemiły akcent dzisiejszego wieczoru (niestety kolejny po meczu z Mallorcą). Pinto jak dla mnie wymiata. Jego dzisiejsze interwencje pokazały klasę tego bramkarza. Poza tym to straszny mecz Barcy "B" a może nawet "C", chyba będę miał dzisiaj koszmary.

0

Pinto - Man of the match!!

0

blaugrana948

Atletico też ma jeszcze mecz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?