LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład taki jak można było się tego spodziewać no ale co poradzić. Nie od dziś było wiadomo, że Messi nie został powołany, Alves ma kontuzję no i Andresowi Inieście też kontuzja się ponoć odnowiła. Nie ma co narzekać trzeba WIERZYĆ w te 4 bramki dla Barcy :)
P.S. najlepiej jakby wszystkie 4 strzelił Eto'o :)
0
Valsor
mam 512
0
Wszystko mi się tnie jak cholera :( No trudno nie obejrzę...
Visca el Barca! Campeone!
0
Jest cudownie! Ściągam oczywiście meczyk bo drugiej połowy z tych emocji prawie w ogóle nie pamiętam... Chcę to przeżyć jeszcze raz :D
Campeone!
0
Dobranoc wszystkim! Barca!!! Potrójna korona jest nasza! Sny stały się faktem! Campeone Campeone ole ole ole! ! ! ! ! Barca na zawsze!
Visca el Barca! Visca el Catalunya! widzimy się w czwartek :) (czyli dzisiaj ;) :D:D
0
tukan
Nachlał się człowiek :D jak świina ;p z radości ! ! !
0
Thieri21
Piękne! ! Dołączam się i nie gniewaj się, że skopiowałem!
Tu błękit a bordo w Katalonii płonie,
A siła i honor jak splecione dłonie.
Akcent tych rzeczy jedno tu oznacza,
Kto z nami się mierzy, wnet mocno rozpacza.
Jak ogień i płótno, gdy w jedność się scali,
Tak wielka Blaugrana traktuje rywali.
Niechaj zamilkną wokoło stadiony,
My częścią jej siły - fani Barcelony!
0
Baaaaaaaaarca, Baaaaaaaaaaaaaarca! Campeone, Campeone! ole ole ole! ! !
0
Wszyscy prawdziwi kibice Barcy razem! ! !
Campeone Campeone! ! OLe! Ole! Ole! ! ! ! !
0
Campeone Campeone OLE OLE OLE!
Campeone Campeone OLE OLE OLE!
Campeone Campeone OLE OLE OLE! wybaczcie ale nie mogę się powstrzymać! ! !
0
Kooooooooooooocham Barcę sia la la la la! ! !
0
Dziękujemy! ! Dziękujemy ! ! Visca el Barca!
0
1Moje marzenie się spełniło! ! Łzy szczęścia w moich oczach! ! Campeone, Campeone! ! ! ! ! Visca el Barca! Visca el Catalunya! !
0
Było by cudownie gdyby Barca wygrała Ligę Mistrzów... To by było spełnienie moich marzeń po prostu! Titi też o tym marzy więc mamy coś wspólnego ze sobą :)
Nie mogę się doczekać już meczu... Jest napięcie i nerwy, oczekiwania i niepokój... Barca da z siebie wszystko i mam ogromną nadzieję, że wygra ten mecz! Do boju Barca!
0
Sergi Busquets z potomkiem Guddy'ego w pogawędce :D Boski widok
0
Fantastyczne obrazki podczas tej koronacji. Jak ktoś wcześniej napisał "Chwilo trwaj"
Campeones, Campeones, ole ole ole!
0
Barca8998
Zawsze lepsze to niż nic ;)
Finał już w środę... Boże żeby Barca wygrała Champions League. Marzenie o zdobyciu potrójnej korony jest już tak blisko. Obawiam się tego meczu jak jeszcze żadnego w tym sezonie. Jeśli Barca wygra to Pep będzie dla mnie geniuszem bo zestawić obronę w takiej sytuacji personalnej to nie lada wyczyn!
0
A przetłumaczy ktoś przemówienia zawodników? Oddałbym za to wszystko :)
0
Barca8998
http://livesport1.net/International/LiveSport1.Net-yojopo3.html
0
bila
Filmik + napisy :D to moje marzenie! :D
0
Guddy z synkami :]
0
CAMPEONES!
Brawa! Brawa!
0
http://livesport1.net/International/LiveSport1.Net-yojopo3.html
koronacja!
0
beznicku11
Coldplay to gra ale tytułu nie znam...
0
Smutek
To nie wiem... Ja na tym oglądam...
0
Ale nie gadajcie, że 108 bramek to nic! ;/ Jest już tak blisko i mimo wszystko szkoda zaprzepaścić taką szansę żeby to Barca mogła chwalić się takim rekordem! Smaczku temu wszystkiemu dodaje to, że możemy nie pobić tych 107 bramek realu "dzięki" naszemu napastnikowi z nr. 9 który raz po raz marnuje "setki" czy przewodzi przez praktycznie cały sezon w klasyfikacji strzelców a na koniec traci ten tytuł ;/
0
http://livesport1.net/International/LiveSport1.Net-alv11172.html
Koronacja!
0
Wiem liga jest wygrana ale ciężko świętować po takim meczu... Dziś widzieliśmy cień wielkiej Barcy i to niestety taki słabiutki cień. Niemiły akcent dzisiejszego wieczoru (niestety kolejny po meczu z Mallorcą). Pinto jak dla mnie wymiata. Jego dzisiejsze interwencje pokazały klasę tego bramkarza. Poza tym to straszny mecz Barcy "B" a może nawet "C", chyba będę miał dzisiaj koszmary.
0
Pinto - Man of the match!!
0
blaugrana948
Atletico też ma jeszcze mecz...