0

Ważne jest teraz to żeby zainteresowani zawodnicy dogadali się ze swoimi przyszłymi (mam nadzieję) klubami. Jeśli Eto'o i jego agent niczego nie popsują to wszystko skończy się dobrze! Zlatanowi Barca przedstawi zapewne dobry kontrakt i raczej nie będzie problemu z podpisaniem umowy, a na dodatek sam Ibra wyrażał już nie raz chęć gry w Barcy :)

Czekam już na poniedziałek u mam nadzieję, że będzie happy end.

0



Cały Ibra :D

0

To jest Barcelona TV a nie Barca TV ;) W internecie jest dużo tych stron, które nadają Barca TV, sęk w tym, że nigdzie nie ma obrazu :( Nic nie działa... help!

0

BartPl

No więc póki on Cię nie przekona nie pisz bzdur

0

BartPl

Ad. 1 Oczywista sprawa ale nie chce już grać a Barcy i teraz "stracimy" go za 20 milionów a za rok za darmo.

Ad. 2 Jak ja sobie przypomnę (i Tobie też radzę) co Eto'o marnował w Barcy i w reprezentacji Kamerunu toteż mnie szlag trafia.

Sądząc, że Ibra nie będzie strzelał bramek to chyba meczów nie oglądasz i grasz na jakimś mega trudnym stopniu trudności stworzonym w fifie09 tylko dla Ciebie no i nie możesz się "przełamać" :)

0

Katalończyk 17

Będzie transmisja? Świetna wiadomość :)

0

Chciałbym też zauważyć, że Ibra jakoś tak kondycyjnie mnie bardziej przekonuje niż Villa. Nie raz oglądałem mecz Interu i wiem, że to prawdziwy walczak. Podobnie jak Eto'o umie zacząć akcję z kolegami z drużyny przed połową boiska, wymienić kilka podań i strzelić z tego bramkę. Biega na pełnych obrotach praktycznie 90 minut i walczy, to mi się podoba, a jak już dostanie piłkę to ciężko mu jest ją zabrać... Kolejna rzecz to zagrania na jeden kontakt, które jak wiemy w Barcy są na porządku dziennym.

0

zaaklimatyzował by*

0

Barcelonista87

Tego czy Villa szybko zaaklimatyzował się Barcy też nie można wiedzieć w stu procentach... Reprezentacja Hiszpanii i drużyna Barcy to dwie zupełnie inne filozofie gry. Oczywiście zgadzam się z Tobą w tym, że jest możliwość dłuższej aklimatyzacji Ibry niż Villi w zespole Barcy ale wydaje mi się, że to może działać w dwie strony...

pozdrawiam

0

Witamy! :)

0

Hering

Po pierwsze nie Tobie to oceniać, to jest moje zdanie a ja Twojego nie neguję. Po drugie chyba nie ma nic złego w mojej wypowiedzi? Napisałem samą prawdę. Powiedz czy jestem w błędzie pisząc o wielkich nazwiskach? Wydaje mi się, że nie. Jestem zdania, że jeśli ten transfer może być "dopięty" na dniach i dotyczy on tak świetnego zawodnika jakim jest Zlatan to jest dobrze! Villa i Ibra to świetni piłkarze ale dość mam już szopek, które odstawia Valencia... Nie, to nie i tyle. Teraz działacze Barcy powrócili do zainteresowania Zlatanem i nie jest to jakiś tam Matusiak czy Brożek tylko jeden z czołówki napastników świata. Jak czytam komentarze poniektórych to krew mnie zalewa. Wielcy prorocy, znawcy itd. Wiedzą już jak Ibra będzie grał w Barcy (to może skreślcie mi szóstkę w totka?). Villa, Ibrahimovic i Eto'o to ta sama klasa praktycznie ale z tej trójki najsłabszy jest niestety Villa...

Ibrahimovic prowadzi Inter od zwycięstwa do zwycięstwa w serie A, niestety w lidze mistrzów sam już wiele nie może zdziałać

Eto'o strzela mnóstwo bramek dla Barcy, zapewnia ważne bramki itd.

Villa poprowadził Valencię do "zaszczytnego" szóstego miejsca w tabeli La Liga... Mnóstwo bramek strzela po karnych.

Prosty rachunek jeśli brać pod uwagę tylko tych zawodników swoich drużynach no i zakładając, że Barca ma najlepszych piłkarzy z tej trójki klubów. Eto'o ma zadanie łatwiejsze bo ma za plecami i po bokach tak świetnych graczy. Ibra jest wiodącą postacią w Interze. To mi wystarczy, że sam potrafi wziąć ciężar gry na siebie.

0

BartPl

Człowieku, co Ty pleciesz?! Powiedz mi jeszcze, że ETo'o to nie jest wielkie nazwisko! hah... Piszesz, że nazwiska nie grają a jeszcze nawet nie wiesz jak będzie (?) grał w Barcy... Zastanów się co piszesz, na prawdę tak będzie lepiej dla wszystkich. Możesz powiedzieć tak o realu, "nazwiska nie grają" bo tam upychają "gwiazdy" na siłę, my po prostu wymieniamy i dopłacamy. Jeden wielki za drugiego. Aha i jeszcze jedno co do cholery Zlatan może poradzić, że Inter jest taki słaby i musi tam sam harować za przeproszeniem jak wół?! Nie ma tam z kim pograć, Barca to zupełnie inna bajka!!

0

Olo_17

To jest właśnie najlepsze określenie sprawy. Świetne wnioski :) Zlatan swoje "za uszami" ma ;p nie raz słyszałem o jakichś akcjach jego... Tylko, że właśnie my mamy Pepa i on umie zrobić porządek z zawodnikami. Umie "utemperować" wszystkich, którzy mają jakieś 'ale'...

0

Kaniucha1988

Być może nie chcą dać tych "8 milionów więcej" bo mają w orbicie zainteresowań jeszcze jakiegoś zawodnika? 40 a 50 to różnica 10 milionów :) 40 milionów i dwóch graczy to bardzo dobra oferta jak dla mnie.

0

Bartosh

Oczywiście to rozumiem :) Szanuję Twoje zdanie.

Chodzi mi o to, że nie dość, że gra świetnie to jeszcze Barca da 40 milionów za niego, dołoży Eto'o, który i tak ma rok kontraktu czyli nic nie tracimy (no może poza rokiem "wspólnie" z nim spędzonym) i Hleba, który w Barcy nie wypalił...

0

Bartosh

Nie pasuje? Trudno, nie każdy musi mieć w sercu takie rzeczy. Bierzemy go i jest świetnie! Jego umiejętności są kosmiczne i tyle! :D

0

demones

Jeśli chodzi o Hleba to wydaje mi się, że chodzi o wypożyczenie na razie... Jeśli się u nich sprawdzi to mają prawo pierwokupu. Także nie jest źle biorąc pod uwagę to, że można by za rok sprowadzić Cesca. Eto'o się kończy kontrakt i za rok by odszedł za free a za Villę nie dadzą 50 milionów. Tylko 40 milionów + Eto'o (powiedzmy 25 milionów) i wypożyczenie Hleba

0

Bartosh

Może i jest "cwaniaczkiem" ale za to jak gra! Lepiej gdyby się cieszył po "cwaniacku"ze strzelonej bramki ale dla BARCY niż jakiegokolwiek innego klubu. No chyba, że nie masz nic przeciwko temu żeby np. w Lidze Mistrzów strzelił nam bramkę lewą piętką stojąc tyłem do bramki w prawe okienko z 13 metrów :D

0

omg... moje marzenie :( Znów temat powraca i oby tym razem się udało!

0

nepharin

Dokładnie czterech... Nie ma pewności, że Guardiola nie wystawiłby Martina na lewej stronie obrony, a z resztą może i tak odejdzie więc nie ma o czy mówić. Dlatego jeśli będzie dwóch piłkarzy na tę pozycję (czyt. Abidal i Maxwell) no to Filipe raczej drzwi zamkniętych nie ma jeszcze do Barcy. Natomiast nie chciał bym żeby stało się z nim tak jak z Caceresem... Takie nadzieje, oczekiwania, talent a co się działo w trakcie sezonu wszyscy zapewne widzieli. Chociaż ja jestem za zostawieniem Martina jeszcze na rok albo tylko go wypożyczyć.

0

Będzie zarabiał zdecydowanie więcej niż w Valencii więc o czym tutaj gadać... Szlachetny gest czy nie ale nie zmienia faktu, że chce się stamtąd w końcu "wyrwać". Tym bardziej, że miał mieć drogę wolną po tym sezonie a teraz znów nie chcą go puścić...

0

Jeśli odejdzie to życzę mu powodzenia w nowym klubie :) Bardzo fajnie było go oglądać w koszulce Barcy. Kwota też jest dobra bo za więcej nikt by go nie wziął a 6 milionów "pokryje" transfer Maxwella za którego przecież Barca wraz ze zmiennymi ma zapłacić 5 milionów euro.

0

Nie no czterech lewych obrońców w składzie to jednak trochę dużo. Sprawa Maxwella nie ma nic wspólnego z Filipe... Tak mi się przynajmniej wydaje. Miało być wczoraj oficjalne info co dalej z Filipe, nic się nie pojawiło w tej sprawie. Być może Depor nie obniżyło oferty więc działacze Barcy zgłosili się do działaczy Interu (z którymi może mieli już jakieś szczegóły obgadane i brakowało tylko załóżmy odzewu ze strony Barcy). Reakcja Deportivo to po prostu skutek oficjalnej informacji w sprawie Maxwell'a. Poczuli, że im się grunt pali pod nogami i z twardych negocjatorów stali się potulni jak baranki...

0

Witamy w Barcelonie! Ale zaskoczenie :) Miało być info o Filipe a tu taka niespodzianka. Cena to mnie powaliła :] Pierwsza odpowiedź transferowa Barcy!

Visca el Barca

0

michalinho8

Dokładnie! Mam identyczne zdanie w tej sprawie jak Ty :)

0

masq

To powiedz mi jeśli by wyglądało tak: Villa, Keirrison, Fabregas (?) i Filipe to czy byłaby to dobra 'odpowiedź' na transfery realu wg Ciebie? Moim zdaniem chcąc dorównać śmiesznemu realowi pod względem nazwisk musiało by to być tak: Ibrahimovic/Villa, Fabregas, Ribery i powiedzmy Lahm. Chyba nikt z zarządu Barcy nie będzie się bawił w real... aha i pewien jestem, że gdyby Forlan przyszedł i godnie zastąpił Eto'o to siedziałbyś wtedy cichutko.

0

Ja jestem jak najbardziej za. Cena nie jest wygórowana a piłkarz bardzo dobry. Niech Valencii odbije się czkawką ta astronomiczna kwota, którą chcą za Villę. "El Guaje" chce iść do Barcy a oni nie chcą go puścić więc rozglądamy się za innymi. Forlan to dobra "opcja"... Drzwi otwarte, zapraszamy ;]

0

No i pięknie! :) Mam nadzieję, że pokaże na co go stać podczas pre sezonu.

0

Cieszyłbym się gdyby w końcu ten transfer doszedł do skutku, a z drugiej strony nie mogę pojąć dlaczego działacze Barcy tak walczą o lewego obrońcę. Mamy przecież Caceresa... Niech gra na lewej obronie tak jak w reprezentacji i będzie dobrze.

0

Dziadziuś sam nie wie co mówi. Sam sobie zaprzecza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?