LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
blaugranacule19
Dokładnie, masz 100% racji!
0
g2p
Skąd Ty wiesz, że Zlatan to nie styl Barcy? Rozumiem, że nie masz argumentów żeby to potwierdzić więc daruj sobie te w stylu "bo nie"... Na odejście Eto'o składało się wiele czynników a najważniejszym jest ten, że Pep nie widział go w składzie. Wymarzył sobie Zlatana i zarząd dopiął swego. Ty możesz nie zrozumieć tego nawet jak się sto razy pod rząd napisze...
0
g2p
Zrozum Ibra to nie Eto'o! Całe życie teraz będziesz się wzorował na tym jak grał Eto'o na początku przygody z Barcą?! Są to inaczej grający piłkarze, inni ludzie itd. Przestań pisać głupoty i oceń Zlatana po sezonie albo przynajmniej na jego półmetku...
0
2 mln... szkoda słów ;/
0
Łatwe zwycięstwo Barcy w fajnym stylu. Cieszy bramka Ibry, była mu bardzo potrzebna. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.
0
Olo_17
Nie będzie mógł wybierać pomiędzy tymi numerami bo z tego co się orientuję to nr "12" "zarezerwowany" jest dla Cules.
0
Zagraj dziś :)
0
blaugranacule19
Pożyjemy, zobaczymy :D pozdro
0
kampcer
Człowieku PRAWDOPODOBNY skład, wiesz co to znaczy? Skład poznamy tuż przed meczem, przypominam, że to Pep go ustala ;]
0
o ile się nie mylę**
0
atixavi
Pique - 5mln
Maxwell - 4,5mln (o ile się mylę) ;]
0
trio
rojadirecta, livesport1, atdhe... Nie wymieniam stron z linkami np do Sopcasta bo musisz go mieć żeby oglądać. Na tych pierwszych stronach oglądasz w necie po prostu. Szukaj a znajdziesz przed meczem działające linki ;]
0
blaugranacule19
Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby zadebiutował :) Fakt, że nie jest zgrany z resztą kolegów ale to przy korzystnym wyniku dla Barcy nie miałoby większego znaczenia, w końcu właśnie takie mecze zostały mu do zgrania się z resztą
0
Co z Iniestą? Dlaczego niektórzy piszą, że dziś nie zagra? Przecież było coś kiedyś o tym, że na Gijon będzie gotowy, więc może drugą połowę na zmęczonego przeciwnika mógłby grać...
0
Jasna sprawa, że powinni go zostawić
0
Co do Czyhrynskiego to jak myślicie, zagra jutro?
0
Jezu, ale go potraktował :( Okropne, współczucia dla 'Wasyla'...
0
Dynamo...
0
Manchester tradycyjnie już szczęśliwie... Xavi z nagrodą :D Nasza grupa najcięższa
0
wiedziałem, czułem to :D
0
bartekblau
może "Dmytro"? :))
0
Txiki dobrze mówi. Takie słowa nie pomagają zawodnikowi, który od długiego czasu zmaga się z kontuzją. Ja osobiście wierzę, że jeszcze będziemy się cieszyć grą Milito i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia!
0
Messi KING :) jak zawsze !
0
No to witamy! :)) Teraz to "tyły" mamy świetnie obsadzone. Ten transfer daje kilka nowych możliwości jeśli chodzi o ustawianie obrony i nie tylko.
0
Kwota niemała ale jeśli Pep się nim interesuje to na pewno coś w tym jest. Jeśli przejdzie to musi się sprawdzić, innej opcji nie ma. Taka kwota zobowiązuje a faktycznie jeśli chodzi o pieniądze to poziom Caceresa z zeszłego sezonu. Jeśli ma dać jeszcze większą siłę naszej formacji obronnej to bardzo dobrze ;]
0
Już nie mogę doczekać się tego meczu. Mam nadzieję, że Ibra strzeli bramkę a Barca wygra :)
Co do losowania, to faktycznie jakoś dziwnie się to odbywa... Nigdzie nie transmitują? Jeżeli dobrze pamiętam to losowanie zawsze (albo przeważnie) odbywało się w ostatni piątek sierpnia a później było losowanie pucharu UEFA.
0
Błąd... ;/ Nie można się go pozbyć w żadnym wypadku!!
0
Wystarczy popatrzeć z jak "silnym" przeciwnikiem grał real... Już Atletic Bilbao można uznać za lepszy klub a przynajmniej zespół, który walczy i zawsze stawia trudne warunki przeciwnikom. Jeśli mam być obiektywny to "wielki nowy" real strzela dużo bramek ale stylu nie ma żadnego. Zlepek gwiazd za grube miliony no i ci rywale, Borussia, Rosenborg... Ahh sama śmietanka footballu. Aha wystarczy popatrzeć na mecz realu z Juventusem, wynik mówi sam za siebie a to jedyny taki ich dobry rywal w pre sezonie. Barca przynajmniej piachu nie grała z City, ba nie grała piachu w żadnym meczu pre sezonu. Czas pokaże kto będzie lepszy, z tą różnicą, że tam potrzebują tytułów i drużyny "na gwałt" a u nas? Spokój i konsekwencja :))
0
Prawda jest taka, że został jeszcze tydzień do końca okienka transferowego a my mamy bardzo króciutką ławkę rezerwowych. Niech lepiej 'Iceman' zostanie. Jak na razie gra przeciętnie ale zawsze był solidnym zmiennikiem. Trzeba by jeszcze kogoś sprowadzić, chyba, że Pep jest pewien tego, że nasza młodzież z Barcy będzie w stanie grać dobre zawody i zastępować naszych najlepszych zawodników. Myślę, że z drużynami typu Gijon, Xerez itp. młodzi sobie poradzą a przecież nie będą sami na boisku. Delikatne wymieszanie składu i może być po problemie ;]
0
Mecz w wykonaniu naszych piłkarzy był po prostu genialny. Cieszy zaangażowanie w grę i determinacja zawodników Barcy. Kontrolowanie sytuacji na boisku, świetny odbiór, świetna technika, mnóstwo sytuacji i długo można by jeszcze wymieniać :) Zlatan ma za sobą drugi mecz w Barwach Blaugrana a już czaruje, szkoda tylko, że nie udało mu się zdobyć bramki ale jeśli będzie tak dalej grał to na pewno będzie strzelał. Maxwell też powala swoją grą i moim zdaniem to on powinien wychodzić w pierwszej jedenastce a nie Abidal. Wielkie brawa za to spotkanie dla naszej drużyny :) Teraz czekam już na superpuchar Europy i kolejny powalający mecz.
Visca el Barca, Visca el Catalunya !