LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bajz
To co napisałeś o Maxwell'u to porażka. Idź już spać lepiej...
0
Trzeba przyznać, że leżymy. Barca gra dziś dobrą piłkę a za razem padakę straszną. Druga połowa to zmiany mam nadzieję bo inaczej to tego meczu nie widzę.
0
Guardiola potraktował ten mecz bardzo niepoważnie jeśli chodzi o skład :) Chociaż trzeba przyznać, że miażdżymy angoli... Niestety "1" jest po ich stronie...
0
Jak robi się interesy z Valencią każdy mógł się przekonać przy okazji niedoszłego transferu Villi. Myślę, że z Matą będzie podobnie. Na pewno nie puszczą go za małe pieniądze o ile w ogóle taka sytuacja mogła by mieć miejsce. Zastanawia mnie ile trzeba by było na niego wyłożyć... Jeśli chodzi o ten transfer to ja byłbym za, no ale cza pokaże jak będzie.
0
Jakoś nie widzę naszej linii pomocy w nadchodzącym sezonie, no ale zobaczymy jak to będzie. Oby Pep wiedział co robi.
0
No i bardzo dobrze :) Szkoda tylko, że nie wystąpi w żadnym meczu podczas tournee po USA, też nie będzie miał okazji zgrać się z zespołem ale jak już zagra to mam nadzieję, że sobie poradzi od razu. Już nie mogę się doczekać jego debiutu w barwach Barcy :)
0
zaandam
dlaczego? Może to specjalnie tak napisane ;p zauważ, że jest w tym słowo Barca i kojarzy się z Ibrahimovićem ;)
0
barcafan85
Jest... F5 :)
0
Haryztybetu
No to odświeżaj i nie marudź a jak nie to sobie włącz Barca TV, która zapewne widnieje na liście Twoich satelitarnych kanałów ;]
0
nita131
http://iraqgoals.net/ch5.html
;)
0
Piłkarz, którego zawsze lubiłem i podziwiałem w końcu trafił do Barcy ;] hehe marzenia czasem się spełniają jednak. Już nie mogę się doczekać prezentacji i występów w barwach mojej ukochanej Barcy :) Wielu bramek, sukcesów i fajnych chwil spędzonych w Barcy Zlatan. Witamy!
0
mnich12
Wszystkiego najlepszego na dwunaste urodziny! Wczoraj obchodziłeś nie?
0
limak7736
tak, tak... A świstak siedzi i zawija je... (miejsce dla ciebie)
0
75 milionów za Zlatana i nie oglądać się na real ! Skoro Laporta mówi, że da tyle kasy to da i już! Eto'o niech się w dupę za przeproszeniem ugryzie i niech grzeje krzesełko na trybunach! Na następne transfery też znajdzie się kasa! a może nawet nie będzie potrzebna...
0
loopy
Twierdzisz, że to plota??
0
oralman88
Stary o co Ci biega?!! Przecież on nie chce sam przedłużyć kontraktu! ;/ Widać, że jesteś już "długo" z Barcą...
Fuera Eto'o ;/;/
0
Dałbym mu te 5 milionów i niech spier***a! Żeby nie miał nic wspólnego już z Barcą. Wtedy zapraszamy na Puchar Gampera, kibice potraktują go należycie za takie wyłudzanie ;/
0
Fuera Eto'o! Nie chcemy w drużynie takich pazernych na kasę! Ten człowiek nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa ;/ Cham...
0
Sylphir
Laporta jeszcze nie dał tych pieniędzy więc siedź cicho!
0
Tylko nie to :(( Już było wszystko praktycznie dogadane to ten pazerniak chce więcej. Po tym co robi traci w moich oczach! I nie gadajcie mi, że dużo zrobił, bla bla bla ;/
Fuera!
0
DonBollo
Może i Eurosport.pl tak pisze ale te "godziny" trwają już od jakiegoś czasu. Oby tym razem to była prawda.
0
nnzr
Jesteś kibicem "wielkiego Realu"? Powiedz, w jakim mieście stoi ten wielki sklep?
Co do tematu... Wszystko co związane z Eto'o musi być skomplikowane? ;/
0
Mam nadzieję, że dziś rano gdy wejdę tu na stronkę zobaczę same dobre wiadomości :) Mam nadzieję, że w końcu Ibra do nas trafi !
Visca el Barca
0
Zlatan moje marzenie od dawien dawna. Już raz była o nim mowa i wszystko ucichło a teraz znów temat powrócił. Niech do nas przejdzie, modlę się o to... :D
Barcelonista87
Sporo komentarzy w dół... Nie mogłeś napisać w jednym? ;/ Tylko tak bezsensu spamujesz...
0
Ibra ! ! Przyyyjdź do nas! Czekamy! :(
0
tomas18
Niestety taka jest prawda... Jak to się mówi "każdego szkoda". Najbardziej martwi mnie fakt, że nie można z takimi normalnie podyskutować. Na dodatek te emotikony, naprawdę kierujemy "achy i ochy", że jesteś ralfi1985i taki "fajny" ! !
0
ralfi1985i
Ale kto się napina? Nawet nie mamy zamiaru z tego robić z człowiekiem, który nie potrafi nic przyjąć do siebie. Absolutny margines społeczny, no ale tacy ludzie też muszą żyć wśród nas. Zmykaj lepiej na stronę i pochwal się swoimi wypowiedziami na poziomie z innymi "hala dziećmi"... Bugujcie nową halę, hehehe
0
ralfi1985i
Posłuchaj chłopcze. 94 miliony, które zapłacone są gotówką a 40 milionów i gracze w rozliczeniu to zupełnie inna kwestia. Mów sobie, że ten transfer kosztuje Barcę 87 milionów ale to nieprawda. Dajemy za Zlatana 40 milionów + Eto'o, który za rok jest już nic nie wart i o jego wartość teraz można się sprzeczać (dodam, że jego wartość to wartość umowna). Hleb, który tak czy inaczej grzałby ławkę zostanie wypożyczony i nawet to, że jego roczne zarobki pokryje Barca nie zmienia faktu, że na transfer Ibry wydalibyśmy nie więcej niż 50 milionów! Przypominam, że to nie my wydaliśmy już ponad 150 milionów na transfery a żeby było lepiej to Maxwella kupiliśmy za 4,5 miliona :) Także jesteśmy "do przodu" tak czy siak. Idź kolego do piasku bo ci zabawki ukradną
0
jak Eto'o spierniczy ten transfer to go znienawidzę. Wtedy może nawet strzelić w ostatnim sezonie 60 bramek a mnie to nie ruszy... Po prostu nie lubię takich ludzi, którzy utrudniają życie innym. Eto'o - mam nadzieję, że nie wywiniesz jakiejś akcji...
0
Zastanówmy się... Eto'o idzie do Chelsea, sprzedajemy go za 20-25 milionów. Transfer Zlatana jest wtedy nie osiągalny. Villa zostaje w Valencii. Zostajemy bez niczego. Nie mamy Villi, Zlatana ani Eto'o... Jedno słowo: Śmiech ! !