LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez słabszych punktów dzisiaj była Barca. Adriano mnie pozytywnie zaskakuje, jak na razie wydaje się, że to bardzo dobry zakup. Ibra, Maxwell, JdS, Abidal dzisiaj na wielki plus.
0
Ładny wynik, tournee po Azji "odbębnione" ;) Widać, że Ibra załapał filozofię gry Barcy, cieszy jego dobry występ i kolejna bramka.
0
Tylko jakiś obrońca i doświadczony DM na ławkę w razie czego. Pewnie by nam wystarczyło
0
Gooner90
Dlaczego tak uogólniasz? Wiesz... to co piszesz na kibiców Barcy (i nieważne czy tych, którzy piszą mądrze i potrafią podyskutować czy nie) może działać też w drugą stronę. Wynika to pewnie z Twojej frustracji Waszym zespołem. Zero znaczących tytułów, praktycznie nie liczycie się w Europie. Cóż, to nie mój problem i chyba nie moja sprawa. Dobrze, że Fabregas u Was zostanie, w końcu on trzyma tą ekipę młodych, utalentowanych i głodnych sukcesów graczy.
P.s. Gratulacje zdobycia pucharu Emirates Cup. Na prawdę, wynik pójdzie w świat. Pozdrawiam
0
Daliby sobie już spokój...
0
Jeśli nasi młodzi piłkarze nie zagrają w tym meczu na 200% to o dobrym wyniku nie mamy co marzyć nawet. Wierzę w remis i że w rewanżu Sevilla nie będzie miała nic do powiedzenia.
0
Droga Redakcjo, może uzupełnili byście "następny mecz" :)
Co do newsa, zgadzam się, Barca jest najsilniejsza!
0
morrison
Jeśli rywalizuje o nie Barca... To tak! Podnieca mnie to ;D
0
Wszystkiego najlepszego Leo! :)
0
Chętnie zobaczyłbym Barcę grającą 4-1-3-2
Villa i Ibra w ataku, Messi i Pedro (ew. Iniesta) jako dwaj skrzydłowi, rozgrywający generał Xavi (naturalna rotacja z Iniestą) w środku i na DMie (szkoda, że już nie Yaya) Busquets albo Marquez, który bardzo dobrze radzi sobie w reprezentacji na tej pozycji.
0
Dzięki za wszystko Titi :) Jednak czas już na Ciebie
0
i tak zostanie :]
0
Niech Henry już oficjalnie odejdzie. "Luźniej" się zrobi :)
0
Na razie może się tym tak nie jarajcie co niektórzy. Poczekajcie na oficjalny komunikat...
0
Nie widzę w nim żadnego wzmocnienia osobiście. Jeśli przejdzie do Barcy i będzie grał dobrze to odszczekam moje słowa.
Jak dla mnie, niepotrzebny na ten moment. Zobaczymy jak będzie
0
Gratulacje!!
0
Ja! Ja pójdę. Też siebie oferuję! Mogę jeszcze dopłacić ;p
0
wybaczcie drugi post z rzędu ale napiszę, że skoro Toure siedział na ławie to ktokolwiek przyjdzie, podzieli jego los. Jeśli tak się nie stanie to ja już nie wiem co jest grane.
0
Alternatywa?! Cóż za głupota!
Po co sprzedają Toure? Żeby kupić jakiegoś "szczypiorka" na jego miejsce? Zero w tym wszystkim logiki. No ale faktycznie... Mamy w składzie Keitę, który przewyższa Yaya o kilka klas ;/
Dno...
0
No cóż, zobaczymy jak będzie. Jeśli pogodzi się z rolą "dalekiego" zmiennika to pewnie nikt nie będzie miał nic przeciwko żeby ten sezon spędził w Barcy. Wydaje mi się, że w jego przypadku akurat kluczową rolę odgrywała by pozycja, jeśli nie gra na swojej optymalnej to niestety niewiele wnosi do gry
0
JimMorrisonFCB
Mistrz ciętej riposty :)
Pozdro i popieram!
0
misugi
Jako kolejna osoba potwierdzasz w takim razie błąd zarządu. Rok temu Barca mogła wyłożyć za Villę nawet 10 mln euro więcej i teraz nikt nie robił by z tego problemu. Teraz gdy mamy w składzie Ibrę został sprowadzony Villa. Niech włodarze klubu zastanowią się w którą stronę ma "to" iść! Wypowiedzi w stylu "zahamuje rozwój" są w tym momencie co najwyżej nie na miejscu. Kto myślał w ten sposób rok temu? Przychodził Zlatan i miał być gwiazdą pokroju Messiego, Iniesty itd. Spalił się nieco w pierwszym sezonie ale po cholerę teraz go skreślać i komu było potrzebne płacić tak bajońską sumę za piłkarza, którego teraz chce się sprzedać bez mrugnięcia okiem?
0
Messi1510
nawet ci, którzy mają o wiele więcej lat nigdy nawet nie będą tacy jak Zlatan. Łatwo jest kogoś wyzwać, skreślić i zmieszać z błotem. Gorzej jeśli robi się to tylko po to by wyleczyć się ze swoich kompleksów. To jest niestety cała Polska. Gdy całe Camp Nou skanduje głośne "Zlaaatan!" by dać mu wsparcie, Polacy narzekają i narzekają.
Cóż, cały nasz naród... Chociaż nawet tutaj znajdą się tacy, którzy są normalni
0
Soltyz
Może odpowiesz w takim razie po jaką cholerę Barca buliła za niego rok temu tak astronomiczną kwotę? Błąd? Tak czy nie?
Jakiej odpowiedzi nie udzielisz no to niestety ale... Nie za 25 milionów euro...
0
przeminho
Popieram w 100%
NO FUCKIN WAY , IBRA MUST STAY!
0
Żegnaj Yaya :( Uwielbiam tego piłkarza. Nie wiem dlaczego ale darzę go szczególną sympatią... Szkoda, że nie założy więcej trykotu Barcy.
Chciałbym nadal wierzyć, że te informacje o sprzedaży naszego Yayi to tylko zły sen. No ale niestety...
Powodzenia Toure, niech Ci się wiedzie!! Visca el Yaya Toure
0
Jeśli to nie plotka to jedynie totalny IDIOTYZM ze strony naszego klubu! Po co wykładać taką kwotę i po roku sprzedawać piłkarza?! To samo dotyczy kwestii transferu Ibry. Jeśli ktoś tam się nie opamięta to będzie krucho... Oj będzie...
0
kretoszczurfcb
a ja się nie do końca z Tobą zgodzę. Brakuje mu tylko doświadczenia (co było widać np. w meczu z Interem). Ale doświadczenie przyjdzie z czasem
0
Teraz to City będzie mieć Yaya
0
ehhh :(
To chyba jedyny słuszny komentarz w tej sprawie. Powodzenia Yaya. Mam nadzieję, że udowodni jak wielki błąd popełnia Barca sprzedając go.
Vamos Yaya!