0

A bramka Realu wydaje mi się na 99% że to ze spalonego. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. W końcu to nam sędziowie "pomagają". buhaha

0

Pajo

haha xD

0

Co do Abidala; Świetny mecz jak do tej pory! Oby tak dalej

0

Wynik dobry, gra kiepska... Wierzę w naszych. Emocje wielkie i te nadchodzące 45 minut będą niezwykle emocjonujące. Chyba nie wytrzymam ;p

0

SEBA1899

O włosach Fabsa tym bardziej... ;/

0

"Transfer pięciolecia"... Podobnie jak "Czygry". Żenada no ale cóż, było minęło

0

Pfff ! Tyle w temacie :)

0

Było by wspaniale gdyby zagrał (zadebiutował) w meczu z Realem na Camp Nou. Chociaż kilka minut a przy korzystnym rezultacie to kto wie, może zaliczyłby sporą ilość minut.

0

Jestem dumny, że mogę żyć w czasach kiedy ON gra! Brak mi słów żeby opisać tego człowieka. Piłkarz nie z tej ziemii. Vamos LEO !

0

Guardiola jest pro :)

0

WITAMY :):):) Visca el Barca!

0

D.Alves2:)

To tylko Sport. Ale bądźmy dobrej myśli.

0

Cesc leci do Barcelony... Jeśli to prawda no to mamy go!

0

Barcelona92

masz 100% racji. Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią.

0

Niesamowite jest to, że ta saga może wreszcie się skończyć. Jestem w szoku i pozytywnie zaskoczony.

0

Wielkie NIE dla napinaczy i sezonowców! ! Bądźmy ludźmi, bądźmy kibicami! ! Dajcie wielkie NIE !

0

Bye bye Czesiu.

0

Pogrążamy się troszeczkę... No ale pożyjemy zobaczymy. Wierzę i zdania nie zmieniam ;]

V e B

0

Taaak! Oddajmy wszystkich zawodników za darmo! A jak sprzedamy z opcją "pierwokupu" to dopłacajmy. "Taki" Biznes. Nie Unicef tylko CARITAS ;/

ża-ło-sne

0

Coś "jakby" konkrety a w ogólnym rozrachunku nie wiemy nic. Fajnie :)

0

"Z kolei Sportinformuje, że transfer Sáncheza zostanie sfinalizowany już w ten weekend."

bla bla bla

0

Nie przepadam za nim... Ale to miłe co powiedział.

0

Kochamy Cię Leo :) ! ! Bóg istnieje, jest nim Lionel Messi !

0

sevs

Ale NIE AWANSOWAŁ i tyle! Obecnie najlepsza jest Barca. Por que?

0

Jesteście NIESAMOWICI ! Campeones !

0

culeson

Więc Twój i mój wcześniejszy post odchodzi w niepamięć. Uwierz, kumaty to ja jestem. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Tobie jak i sobie żebyśmy za rok znów się tu spotkali. A teraz cieszę się do upadłego bo mam powód ! Visca el Barca.!

0

culeson

Nie mam zamiaru się ogarniaćbo kocham takie emocje więc nie mów mi co mam robić. Po przegranym CdR płakałem a teraz się raduję. Więc powiem Ci jedno; 3x nie! dziękujemy. Campeones! i tego nam nie odbierzesz

0

CoSm1c.gAm3r

Rano msza :) Wyśpij się. Jesteśmy z Tobą!

0

ZA JE BIŚ CIE ! ! !

0

remis byłby w tym spotkaniu na wagę złota dla Sevilli. Stawiam jednak na Real (chyba w PD nikt nie może im podskoczyć prócz Barcy), chociaż w piłce może zdarzyć się wszystko...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?