LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A bramka Realu wydaje mi się na 99% że to ze spalonego. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. W końcu to nam sędziowie "pomagają". buhaha
0
Pajo
haha xD
0
Co do Abidala; Świetny mecz jak do tej pory! Oby tak dalej
0
Wynik dobry, gra kiepska... Wierzę w naszych. Emocje wielkie i te nadchodzące 45 minut będą niezwykle emocjonujące. Chyba nie wytrzymam ;p
0
SEBA1899
O włosach Fabsa tym bardziej... ;/
0
"Transfer pięciolecia"... Podobnie jak "Czygry". Żenada no ale cóż, było minęło
0
Pfff ! Tyle w temacie :)
0
Było by wspaniale gdyby zagrał (zadebiutował) w meczu z Realem na Camp Nou. Chociaż kilka minut a przy korzystnym rezultacie to kto wie, może zaliczyłby sporą ilość minut.
0
Jestem dumny, że mogę żyć w czasach kiedy ON gra! Brak mi słów żeby opisać tego człowieka. Piłkarz nie z tej ziemii. Vamos LEO !
0
Guardiola jest pro :)
0
WITAMY :):):) Visca el Barca!
0
D.Alves2:)
To tylko Sport. Ale bądźmy dobrej myśli.
0
Cesc leci do Barcelony... Jeśli to prawda no to mamy go!
0
Barcelona92
masz 100% racji. Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią.
0
Niesamowite jest to, że ta saga może wreszcie się skończyć. Jestem w szoku i pozytywnie zaskoczony.
0
Wielkie NIE dla napinaczy i sezonowców! ! Bądźmy ludźmi, bądźmy kibicami! ! Dajcie wielkie NIE !
0
Bye bye Czesiu.
0
Pogrążamy się troszeczkę... No ale pożyjemy zobaczymy. Wierzę i zdania nie zmieniam ;]
V e B
0
Taaak! Oddajmy wszystkich zawodników za darmo! A jak sprzedamy z opcją "pierwokupu" to dopłacajmy. "Taki" Biznes. Nie Unicef tylko CARITAS ;/
ża-ło-sne
0
Coś "jakby" konkrety a w ogólnym rozrachunku nie wiemy nic. Fajnie :)
0
"Z kolei Sportinformuje, że transfer Sáncheza zostanie sfinalizowany już w ten weekend."
bla bla bla
0
Nie przepadam za nim... Ale to miłe co powiedział.
0
Kochamy Cię Leo :) ! ! Bóg istnieje, jest nim Lionel Messi !
0
sevs
Ale NIE AWANSOWAŁ i tyle! Obecnie najlepsza jest Barca. Por que?
0
Jesteście NIESAMOWICI ! Campeones !
0
culeson
Więc Twój i mój wcześniejszy post odchodzi w niepamięć. Uwierz, kumaty to ja jestem. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Tobie jak i sobie żebyśmy za rok znów się tu spotkali. A teraz cieszę się do upadłego bo mam powód ! Visca el Barca.!
0
culeson
Nie mam zamiaru się ogarniaćbo kocham takie emocje więc nie mów mi co mam robić. Po przegranym CdR płakałem a teraz się raduję. Więc powiem Ci jedno; 3x nie! dziękujemy. Campeones! i tego nam nie odbierzesz
0
CoSm1c.gAm3r
Rano msza :) Wyśpij się. Jesteśmy z Tobą!
0
ZA JE BIŚ CIE ! ! !
0
remis byłby w tym spotkaniu na wagę złota dla Sevilli. Stawiam jednak na Real (chyba w PD nikt nie może im podskoczyć prócz Barcy), chociaż w piłce może zdarzyć się wszystko...