0

Nju Xavi Jork Siti :* Powodzenia Generale!

0

więc witamy Luis. Szkoda Alexisa, do końca miałem nadzieję, że zostanie no ale cóż zrobić. Życzę trzydziestu bramek w La Liga :) Vamos!

0

Uczcij swój zacny jubileusz i odejdź. Dani powinien więc i Ty możesz.

0

2 MILIONY EURO. Szał. 3maj się młody.

0

Nie, nie musi. Każdy może grać w filmach porno, bierki wodne, tudzież w pokera. Co ja mam do tego? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie odpowiadaj :)

0

A w przyszłym sezonie: Gerard Pique nowym kierowcą teamu Ferrari... Żenada.

0

sam przeciwko 11 ? Tam nie ma TEAMU, a szkoda...

1

Zaoferujmy 2 tysiące Kolumbijskich pesos i super-skrzydłowego Pedro.

0

Skoro Mathieu jest wart 20mln to Suarez 150mln. Barca robi interesy życia, nie ma co.

0

Zubi będzie zadowolony.

1

haha. Mocne!

3

Powinna wynosić 40 milionów. Drugie tyle wydamy na leki uspokajające i zastrzyki przeciw tężcowi.

0

Na prawdę? Świetna wiadomość! 2020 już niebawem, pozostaje poczekać. Brawo Zubi!

3

Tak jak my obrońców :))

0

Jak ciężki może okazać się cały sezon dobitnie pokazał to ten poprzedni. Atleti fizycznie wyglądało o niebo lepiej od nas, mimo, że grali wąskim składem ale patrząc z drugiej strony niech będzie u nas walka o pozycję. Właśnie o tę pierwszą "11". A nie zasada "gram bo nie ma i tak nikogo na moją pozycję". Wtedy wszystko wyjdzie. Należy się ława to siedzisz, proste.

0

I tak zostanie :)

0

po co? My będziemy mieć ''nie zapierdzielającego'' PO. Tak dla odmiany. No i Pedro na zmiennika.

11

Brawa dla Realu za transfer Kroosa. Genialne posunięcie. Szkoda, że nie zagra u nas... Patrząc z drugiej strony, vamos Rakitić !

1

Messiego na PO. I tak nie chce mu się biegać ostatnio :)

2

Takie gadanie niektórych z Was mnie śmieszy. Alexis siedziałby na ławie? Rotacja ludzie, rotacja. Lucho powinien to wiedzieć, że głupstwem było by sprzedać Sancheza.

1

Łapska precz od niego!

0

Taak, piękne czasy :) Komputeryzacja na poziomie nieodczuwalnym, inne priorytety. Było pięknie :) Co do Neymara, niech wraca nam szybko do zdrowia.

0

Idealne podsumowanie tego chorego stanu! 10/10

6

dobrze się prezentuje w stroju Barcy. Witamy. Swoją drogą koszulki mocne są, oby nasi piłkarze w tym sezonie dostarczyli nam wielu radosnych chwil.

0

Faaajny gość. Zawsze będę miło wspominał jego osobę. Powodzenia Jose!

1

love You ViVi :)

3

hmm... I'm not sure. Czy On jest wart powrotu do Barcy.

0

Kanibal to i klauzula słuszna.

0

nie jesteś sam :))

0

W Madrycie już sprzedają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?