LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nju Xavi Jork Siti :* Powodzenia Generale!
0
więc witamy Luis. Szkoda Alexisa, do końca miałem nadzieję, że zostanie no ale cóż zrobić. Życzę trzydziestu bramek w La Liga :) Vamos!
0
Uczcij swój zacny jubileusz i odejdź. Dani powinien więc i Ty możesz.
0
2 MILIONY EURO. Szał. 3maj się młody.
0
Nie, nie musi. Każdy może grać w filmach porno, bierki wodne, tudzież w pokera. Co ja mam do tego? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie odpowiadaj :)
0
A w przyszłym sezonie: Gerard Pique nowym kierowcą teamu Ferrari... Żenada.
0
sam przeciwko 11 ? Tam nie ma TEAMU, a szkoda...
1
Zaoferujmy 2 tysiące Kolumbijskich pesos i super-skrzydłowego Pedro.
0
Skoro Mathieu jest wart 20mln to Suarez 150mln. Barca robi interesy życia, nie ma co.
0
Zubi będzie zadowolony.
1
haha. Mocne!
3
Powinna wynosić 40 milionów. Drugie tyle wydamy na leki uspokajające i zastrzyki przeciw tężcowi.
0
Na prawdę? Świetna wiadomość! 2020 już niebawem, pozostaje poczekać. Brawo Zubi!
3
Tak jak my obrońców :))
0
Jak ciężki może okazać się cały sezon dobitnie pokazał to ten poprzedni. Atleti fizycznie wyglądało o niebo lepiej od nas, mimo, że grali wąskim składem ale patrząc z drugiej strony niech będzie u nas walka o pozycję. Właśnie o tę pierwszą "11". A nie zasada "gram bo nie ma i tak nikogo na moją pozycję". Wtedy wszystko wyjdzie. Należy się ława to siedzisz, proste.
0
I tak zostanie :)
0
po co? My będziemy mieć ''nie zapierdzielającego'' PO. Tak dla odmiany. No i Pedro na zmiennika.
11
Brawa dla Realu za transfer Kroosa. Genialne posunięcie. Szkoda, że nie zagra u nas... Patrząc z drugiej strony, vamos Rakitić !
1
Messiego na PO. I tak nie chce mu się biegać ostatnio :)
2
Takie gadanie niektórych z Was mnie śmieszy. Alexis siedziałby na ławie? Rotacja ludzie, rotacja. Lucho powinien to wiedzieć, że głupstwem było by sprzedać Sancheza.
1
Łapska precz od niego!
0
Taak, piękne czasy :) Komputeryzacja na poziomie nieodczuwalnym, inne priorytety. Było pięknie :) Co do Neymara, niech wraca nam szybko do zdrowia.
0
Idealne podsumowanie tego chorego stanu! 10/10
6
dobrze się prezentuje w stroju Barcy. Witamy. Swoją drogą koszulki mocne są, oby nasi piłkarze w tym sezonie dostarczyli nam wielu radosnych chwil.
0
Faaajny gość. Zawsze będę miło wspominał jego osobę. Powodzenia Jose!
1
love You ViVi :)
3
hmm... I'm not sure. Czy On jest wart powrotu do Barcy.
0
Kanibal to i klauzula słuszna.
0
nie jesteś sam :))
0
W Madrycie już sprzedają.