0

Nie mam kompletnie pojęcia czy na piłce się znam czy też nie. Czy jestem ślepy? Z medycznego punktu widzenia na pewno nie. Oczywiście Ty znasz się na piłce (ładne określenie) zdecydowanie lepiej oraz masz sokoli wzrok. Dlatego pozdrawiam Cię serdecznie.

0

Tylko pozazdrościć : ))

4

Thierry Henry, klasa sama w sobie! To piękne, że dołożył swoją cegiełkę do cudownej historii w Barcelonie : ))

0

Xavi, mimo tego, że nie jest już pierwszoplanową postacią w drużynie to i tak jego występy, nie zaniżają jej poziomu jeśli już Generał gra. Osobiście wolałbym żeby jeszcze został w Barcy, jednak w innym wypadku pozostaje życzyć mu powodzenia i podziękować za wszystko co zrobił dla tej drużyny. Xavi jest Wielki!
: ))

0

Przy takiej niesystematycznej grze, powiedziałbym raczej, że jest jednym z "lepiej rokujących środkowych obrońców na świecie".
Osobiście wiążę z jego piłkarską karierą ogromne nadzieje, oczywiście w Barcelonie : ))

0

Faktycznie bez zbędnych frazesów, że piłka to piłka, każdy mecz jest inny i bla, bla, bla. Trzeba ten mecz wygrać i innej opcji kibic Barcy do siebie nie dopuści.
Jednak, wychodząc z nastawieniem, że mecz jest już wygrany, nasi piłkarze mogą się przejechać. Tego by nie chciał nikt.
Wierzę, że pokonamy Athletic : ))

0

Obecnie jestem zadowolony z "naszego" środka pola, więc jeśli nie masz pytań to tym bardziej się cieszę : ))

0

Puyol, człowiek legenda. Uwielbiam go! : ))

1

Sędziowanie takich spotkać nie należy z pewnością do najłatwiejszych rzeczy na świecie : ))

5

Jeśli chodzi o Mascherano to faktycznie ciężko się z Tobą nie zgodzić. Fatalny występ, jeśli można coś napisać o jego grze to na pewno tylko tyle, że Barca grała od początku w dziesiątkę. Co do Jordiego mam trochę inne zdanie. Fakt, że Barcelona byłą niepoukładana przez większą część spotkania na pewno nie jest wynikiem jakiejś słabej gry Alby. Na początku dominował chaos w grze naszych zawodników ale za to winić należy środek pola. Według mnie, Alba zagrał solidny mecz. Bez większej historii (może gdyby trafił sam na sam z Ikerem wtedy byłoby inaczej), ale jednak solidnie.

1

Według mnie, Dani jest na dzień dzisiejszy naszą jedyną(!) opcją na PO. Trzeba to po prostu przyznać bez względu na jakiekolwiek czynniki. Pomijając jego wiek, formę, zarobki i trzyletni kontrakt, którego rzekomo sobie życzy, on musi zostać. Alves nawet w słabej formie bije takiego Montoyę czy Douglasa(sic!) na łeb. Lepszego prawego obrońcy Barca nie znajdzie, przy zakazie transferowym, sprawa zyskuje jeszcze większą rangę.

0

Mnie się wydaje, że nie ma o czym dyskutować. Nie ma co roztrząsać przeszłości. Jak Fabs i Alexis grali, widzieli wszyscy. Trzeba skupić się na przyszłości. Dodam tylko, że bardzo lubię Fabregasa i Alexisa jako piłkarzy. Trochę mi było szkoda gdy odchodzili, jednak teraz nie ma już po tym śladu. Było minęło. Chyba nic lepszego niż MSN nie mogło nam się przytrafić. Mam taką nadzieję, że przynajmniej dwa z trzech pucharów uda się w tym sezonie zdobyć (oczywiście trypletem nie pogardzę). A Cesc i Alexis na pewno Barcy już w tym nie pomogą ani nie zaszkodzą : ))

1

19:07 - Pique pokonał wszystkich :D

0

Bravo po przerwie wyciągnął taką piłę, że chyba jednak ciężko stwierdzić kto był zawodnikiem meczu. Choć Mathieu... Genialne zawody!

0

Strzelił kolejną bramkę Realowi. Jeden z bohaterów dzisiejszego meczu : ))

0

Wielkie brawa dla naszego bramkarza!

0

Pierwsza połowa należała do Realu, w drugiej otrząsnęli się nasi piłkarze chociaż na początku było gorąco.

0

Real jest dziś po prostu lepszy.

1

hahaha :D Piona!

6

Witaj w domu Pep.

0

Zdjęcie jest fatalne. Całokształt nie pasuje do Leo...
co do "król futbolu" nie mam najmniejszych wątpliwości : ))

3

Biorąc pod uwagę jaką kaszanę prezentuje Montoya (jak już gra), wybieram Daniego. Młody nie zbliża się poziomem nawet do Alvesa w słabej formie.

0

Taaa... Nawet gdyby Arsenal był sam w lidze i tak byłby na czwartym miejscu...

0

Teraz guziki im będą odpadać.

0

A porażki z "Celtami" czy "Malagami znacznie je oddalają.

34

Wraca Dani Alves więc pozostaną tylko treningi.

6

Widzisz, właśnie skończyłem rozmawiać z nim przez telefon. Kazał Tobie podziękować za komentarz.

0

Nie licz na to, szanuj rywala : ))

32

"Ograniczenia i limity nie interesują mnie" : ))

0

Przejdziemy spokojnie City i pokonamy Real, pełen szacunku sobie i Wam tego życzę : ))
P.s
Meczu nie oglądałem, ale pytając mojego niespełna dziesięcioletniego brata, kto zagrał lepiej w pierwszej połowie, usłyszałem; "No Barca, bo miała więcej sytuacji, a w środę grają z City" : )) Bezcenne : ))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?