0

To musi się tak skończyć! : ))

3

Laboga płakał jak oglądał. Piję dalej! Teraz już nic nie może nam przeszkodzić w zdobyciu mistrzostwa. Jestem dobrej myśli. VeB!!!

0

hahahahahaha :D

0

Nie wiem, ale tam chyba nikt nie farci tak jak rEAL?

0

Fajny avek! :D Pozdro ; ))

0


Taka sytuacja, taka różnica. Na wieki wieków. : ))

2

Trzymam kciuki : ))

0

Kurrrr... Sorki stary.

0

Ten nick powiedział wszystko. Czego się spodziewać.

0

Sprawiedliwość na tym świecie, jest pojęciem względnym...

1

Wrzuć go sobie do worka z tymi pokroju "4. Arsenal".

0

Wybacz, postawiłem przecinek nie w tym miejscu co trzeba : )) Tak jak i Ty.

0

Konkretnie napisane.

12

Grzmot się cieszył z gola "kolegi"? Czy tańcował dubstep?

0

Dokładnie tak jak napisałeś. To było kwestią czasu.

0

Nie, jestem mądrzejszy od Ciebie : ))

0

Tobie Marc rywale nie "postawią trudnych warunków", bo nie zagrasz.

0

De Ja Vu? : ))

0

Piękna bramka. Teraz mogę umierać.

0

Tak czy inaczej, ocena redakcji po meczu - 4.0

Oby do przodu Ney!!

2

Cooooooooooooooooooooooooo?!! Kapitan grzmot. JEEBSSS

0

I się skończyło : )) Gramy finał z Atletico.

0

Valencia się cofnęła, Real wsadzi pierwszą bramę a później już poleci...

0

Messi, i wszystko jasne.

0

Miałem na myśli przede wszystkim skuteczność. Wiadomo, niektórzy na plus, inni na minus, jak co mecz. Ale dziwny mecz.

0

Tragedia po tej pierwszej połowie. Trzeba to przyznać niestety. Muszą się nasi obudzić w drugiej.

1

Oczywiście bramkarz RSSS rozgrywa mecz życia. Hehe

0

W sumie...

4

Labodze w ostatnich tygodniach nie wychodzą komentarze : ))

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?