LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To musi się tak skończyć! : ))
3
Laboga płakał jak oglądał. Piję dalej! Teraz już nic nie może nam przeszkodzić w zdobyciu mistrzostwa. Jestem dobrej myśli. VeB!!!
0
hahahahahaha :D
0
Nie wiem, ale tam chyba nikt nie farci tak jak rEAL?
0
Fajny avek! :D Pozdro ; ))
0
Taka sytuacja, taka różnica. Na wieki wieków. : ))
2
Trzymam kciuki : ))
0
Kurrrr... Sorki stary.
0
Ten nick powiedział wszystko. Czego się spodziewać.
0
Sprawiedliwość na tym świecie, jest pojęciem względnym...
1
Wrzuć go sobie do worka z tymi pokroju "4. Arsenal".
0
Wybacz, postawiłem przecinek nie w tym miejscu co trzeba : )) Tak jak i Ty.
0
Konkretnie napisane.
12
Grzmot się cieszył z gola "kolegi"? Czy tańcował dubstep?
0
Dokładnie tak jak napisałeś. To było kwestią czasu.
0
Nie, jestem mądrzejszy od Ciebie : ))
0
Tobie Marc rywale nie "postawią trudnych warunków", bo nie zagrasz.
0
De Ja Vu? : ))
0
Piękna bramka. Teraz mogę umierać.
0
Tak czy inaczej, ocena redakcji po meczu - 4.0
Oby do przodu Ney!!
2
Cooooooooooooooooooooooooo?!! Kapitan grzmot. JEEBSSS
0
I się skończyło : )) Gramy finał z Atletico.
0
Valencia się cofnęła, Real wsadzi pierwszą bramę a później już poleci...
0
Messi, i wszystko jasne.
0
Miałem na myśli przede wszystkim skuteczność. Wiadomo, niektórzy na plus, inni na minus, jak co mecz. Ale dziwny mecz.
0
Tragedia po tej pierwszej połowie. Trzeba to przyznać niestety. Muszą się nasi obudzić w drugiej.
1
Oczywiście bramkarz RSSS rozgrywa mecz życia. Hehe
0
W sumie...
4
Labodze w ostatnich tygodniach nie wychodzą komentarze : ))
1
Komentarz usunięty