1

OFICJALNIE: Jak pisałem jakiś czas temu chciałbym odszczekać swoje wszystkie gorzkie słowa na temat Lucho : )) A teraz łysy Rakitić i blond Neymar, czekamy :D Dziękuję Barco, jesteś Wielka! The DR3AM is true! Campeones!

0

Strasznie obawiam się tego meczu. Z każdą minutą napięcie jest większe. Masakra jakaś...

0

" Daj zlotego dla drewnianego " hahahahaha. Pozdrawiam z podłogi :D Mistrz.

0

Jak dobrze, że Ney jest u nas.

5

Żewłakow się nadaje... Do komentowania mistrzostw świata w obieraniu cebuli. Pajace nie znawcy, a jeszcze im za to płacą. Smutna prawda. Tekst genialny.

0

Kurde, no nie da się : ))

1

Pobić swoje rekordy w przyszłym sezonie : ))

1

Na początku był spektakularny tylko na papierze. Różnie mogło być. Teraz jednak już wiemy, że to najlepszy atak na świecie i jest wspaniale : ))

0

Barca "gryzie" najmocniej jak potrafi! Oby tak dalej. Vamos!

2

Cristiano może Messiemu buty już czyścić na finał Champions League : ))

0

Z reguły tam nie wchodzę, bo i po co? Ale takie perełki mnie rozbrajają : ))

0

Blisko, blisko, coraz bliżej... : ))

4

Widocznie Ney ma inne zdanie na ten temat.

1

Już jest bardzo dobrze a za tydzień ten piękny sen o zdobyciu trypletu może stać się rzeczywistością. Głęboko w to wierzę, nie mogę się już doczekać soboty, nie wiem jak przeżyję ten tydzień : ))
Co do meczu, genialna gra Barcy, a to co wyprawia nasze "tridente" przechodzi ludzkie pojęcie!

0

Nie mogę się doczekać tego meczu! Vamos Barca! : ))

0

Będzie mi go brakować... Łezka się w oku kręci. Mam nadzieję, że szybko wróci do Barcy w jakiejś ważnej roli. Powodzenia Generale!

0

hahahahahaha! Wygrał wszystko :D

2

Komentarz usunięty

0

Iniesta to jakiś koszmar dzisiaj. Messi, strzel coś : ))

1

Ludzie! Nauczcie się liczyć! Przecież to banalna sprawa. Jak można kibicować Barcy i nie wiedzieć jak wygląda sytuacja?! Boże, widzisz a nie grzmisz :/

1

"Kasztan" : )) hehehe

0

Grzmot widzę miał jedną sytuację.

0

To idzie w złą stronę niestety.

0

Przecież to był karny...

0

*Atletico...

0

Dzięki, nastawiam się psychicznie : ))

0

hahaha dobre! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?