LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
OFICJALNIE: Jak pisałem jakiś czas temu chciałbym odszczekać swoje wszystkie gorzkie słowa na temat Lucho : )) A teraz łysy Rakitić i blond Neymar, czekamy :D Dziękuję Barco, jesteś Wielka! The DR3AM is true! Campeones!
0
Strasznie obawiam się tego meczu. Z każdą minutą napięcie jest większe. Masakra jakaś...
0
" Daj zlotego dla drewnianego " hahahahaha. Pozdrawiam z podłogi :D Mistrz.
0
Jak dobrze, że Ney jest u nas.
5
Żewłakow się nadaje... Do komentowania mistrzostw świata w obieraniu cebuli. Pajace nie znawcy, a jeszcze im za to płacą. Smutna prawda. Tekst genialny.
0
Kurde, no nie da się : ))
1
Pobić swoje rekordy w przyszłym sezonie : ))
1
Na początku był spektakularny tylko na papierze. Różnie mogło być. Teraz jednak już wiemy, że to najlepszy atak na świecie i jest wspaniale : ))
0
Barca "gryzie" najmocniej jak potrafi! Oby tak dalej. Vamos!
2
Cristiano może Messiemu buty już czyścić na finał Champions League : ))
0
Z reguły tam nie wchodzę, bo i po co? Ale takie perełki mnie rozbrajają : ))
0
Blisko, blisko, coraz bliżej... : ))
4
Widocznie Ney ma inne zdanie na ten temat.
1
Już jest bardzo dobrze a za tydzień ten piękny sen o zdobyciu trypletu może stać się rzeczywistością. Głęboko w to wierzę, nie mogę się już doczekać soboty, nie wiem jak przeżyję ten tydzień : ))
Co do meczu, genialna gra Barcy, a to co wyprawia nasze "tridente" przechodzi ludzkie pojęcie!
0
Nie mogę się doczekać tego meczu! Vamos Barca! : ))
0
Będzie mi go brakować... Łezka się w oku kręci. Mam nadzieję, że szybko wróci do Barcy w jakiejś ważnej roli. Powodzenia Generale!
0
hahahahahaha! Wygrał wszystko :D
2
Komentarz usunięty
0
Iniesta to jakiś koszmar dzisiaj. Messi, strzel coś : ))
1
http://cdn-libredirecto.blogspot.com/2015/05/canal-1.html#www.rojadirecta.me
1
Ludzie! Nauczcie się liczyć! Przecież to banalna sprawa. Jak można kibicować Barcy i nie wiedzieć jak wygląda sytuacja?! Boże, widzisz a nie grzmisz :/
1
"Kasztan" : )) hehehe
0
Grzmot widzę miał jedną sytuację.
0
http://estadionlinetv.blogspot.com.es/#www.rojadirecta.me
0
To idzie w złą stronę niestety.
0
Przecież to był karny...
0
http://estadionlinetv.blogspot.com.es/#www.rojadirecta.me
0
*Atletico...
0
Dzięki, nastawiam się psychicznie : ))
0
hahaha dobre! :D