LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Enrique! Odejdź proszę... :(
0
On to jak dziecko we mgle. Żenujący jest...
1
"Piłkarze Luisa Enrique w pełni kontrolują spotkanie" WTF?! Chyba inny mecz oglądamy. Tylko Busquets, Pique, Mascherano i Leo je kontrolują... A to może okazać się za mało na drugą połowę.
0
Obraz nędzy i rozpaczy...
1
Luis Enrique i jego "taktyka".
4
Pierwsza połowa to patologia futbolu.
0
Iniesta jest na "zaraz wracam"
22
To co gra Pique jest niesamowite! I ta jego radość po zdobyciu bramki przez Mathieu : ))
0
Tym lepiej : ))
1
Komentarz usunięty
0
Może sobie dopisywać i sto. Ważne żeby na koniec sezonu mieć chociaż jeden punkcik więcej w tabeli. Polecam wyluzować : ))
0
Hmmm, Granada dwie brameczki. Ładnie, ładnie : ))
0
Wiesz, "prawdziwi kibice" Realu stawiają C. Ronaldo nawet ponad swoimi matkami, także nie ma się co dziwić : ))
0
A ja zastanawiam się po co ludzie na te "oczywistości" odpowiadają. Nie bądź hipokrytą. Pozdrawiam : ))
0
Bardzo przyjemnie czyta się tak rzeczowe komentarze jak Twoje : ))
0
Mam nadzieję, że to była ironia...
4
Sympatycznie : ))
1
Trzymaj się kolego. Dla Ciebie jeszcze nadejdą piękne dni, zobaczysz! Życzę Ci jak najlepiej!
0
Powiem krótko, śmiechłem : ))
0
Na papierze wygląda to kosmicznie. Teraz bitwa rozumu z wiarą. Jestem ciekaw jak sytuacja Barcy będzie wyglądać po meczu z Getafe, 28 Kwietnia...
Mam ciary ale dużo wiary : ))
0
Spojrzy Pan z kim wy gracie : ))
0
Bez Messiego z Celtą, na ich stadionie. "Gratuluję" pomysłu...
2
Ciekawe jak dziś Barcelona poradzi sobie w spotkaniu z Teneryfą. Ta "B" oczywiście.
0
Dać mu : ))
5
Weź się człowieku zastanów co piszesz. Ile Ty masz lat? Takie pierdoły sadzi mój brat, który ma dziesięć lat. No padłem... hahaha.
25
56 milionów euro...
1
Pojechałeś z tym Montoyą w pierwszym komentarzu. Gość się nadaje do ligi Czeskiej co najwyżej : ))
Jeśli chodzi o Alvesa to się z Tobą zgadzam. Dani jest potrzebny Barcelonie.
0
"Transfer niespodzianka" hahahahaha. Cała ta gazeta to jedna wielka niespodzianka. Co za pacany.
0
Pewne w życiu są dwie rzeczy, śmierć i podatki. Bądźmy dobrej myśli : )) Osobiście stawiam 3:0, kto wie, może się sprawdzi mój typ.
0
Równie ważnym meczem, może okazać się, ten przegrany na Camp Nou 0:1 z Malagą. Jeśli wiesz o czym mówię : ))