0

Enrique! Odejdź proszę... :(

0

On to jak dziecko we mgle. Żenujący jest...

1

"Piłkarze Luisa Enrique w pełni kontrolują spotkanie" WTF?! Chyba inny mecz oglądamy. Tylko Busquets, Pique, Mascherano i Leo je kontrolują... A to może okazać się za mało na drugą połowę.

0

Obraz nędzy i rozpaczy...

1

Luis Enrique i jego "taktyka".

4

Pierwsza połowa to patologia futbolu.

0

Iniesta jest na "zaraz wracam"

22

To co gra Pique jest niesamowite! I ta jego radość po zdobyciu bramki przez Mathieu : ))

0

Tym lepiej : ))

1

Komentarz usunięty

0

Może sobie dopisywać i sto. Ważne żeby na koniec sezonu mieć chociaż jeden punkcik więcej w tabeli. Polecam wyluzować : ))

0

Hmmm, Granada dwie brameczki. Ładnie, ładnie : ))

0

Wiesz, "prawdziwi kibice" Realu stawiają C. Ronaldo nawet ponad swoimi matkami, także nie ma się co dziwić : ))

0

A ja zastanawiam się po co ludzie na te "oczywistości" odpowiadają. Nie bądź hipokrytą. Pozdrawiam : ))

0

Bardzo przyjemnie czyta się tak rzeczowe komentarze jak Twoje : ))

0

Mam nadzieję, że to była ironia...

4

Sympatycznie : ))

1

Trzymaj się kolego. Dla Ciebie jeszcze nadejdą piękne dni, zobaczysz! Życzę Ci jak najlepiej!

0

Powiem krótko, śmiechłem : ))

0

Na papierze wygląda to kosmicznie. Teraz bitwa rozumu z wiarą. Jestem ciekaw jak sytuacja Barcy będzie wyglądać po meczu z Getafe, 28 Kwietnia...
Mam ciary ale dużo wiary : ))

0

Spojrzy Pan z kim wy gracie : ))

0

Bez Messiego z Celtą, na ich stadionie. "Gratuluję" pomysłu...

2

Ciekawe jak dziś Barcelona poradzi sobie w spotkaniu z Teneryfą. Ta "B" oczywiście.

0

Dać mu : ))

5

Weź się człowieku zastanów co piszesz. Ile Ty masz lat? Takie pierdoły sadzi mój brat, który ma dziesięć lat. No padłem... hahaha.

25

56 milionów euro...

1

Pojechałeś z tym Montoyą w pierwszym komentarzu. Gość się nadaje do ligi Czeskiej co najwyżej : ))
Jeśli chodzi o Alvesa to się z Tobą zgadzam. Dani jest potrzebny Barcelonie.

0

"Transfer niespodzianka" hahahahaha. Cała ta gazeta to jedna wielka niespodzianka. Co za pacany.

0

Pewne w życiu są dwie rzeczy, śmierć i podatki. Bądźmy dobrej myśli : )) Osobiście stawiam 3:0, kto wie, może się sprawdzi mój typ.

0

Równie ważnym meczem, może okazać się, ten przegrany na Camp Nou 0:1 z Malagą. Jeśli wiesz o czym mówię : ))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?