2

Przykro patrzeć na "taką" Barcę... Takie 5:0 smakowało pięknie "za Pepa" : )) Dobranoc.

0

Nie, jest idiotą.

0

masz tu kolegów?

1

ZEŻRE dosłownie...

0

Ta drużyna gra bez trenera. Brawo dla strzelców bramek. Enrique, proszę, idź już sobie. Idź...

0

Dlatego za ''Lucho'' nie oglądam :D pozdrawiam

0

Hue he.he.
To, że taktyczny debil nie znaczy, żeby źle mu życzyć.

2

LE to naprawdę jest pajac. Zero pomysłu na drużynę, zapadłbym się pod ziemię... Szkoda słów, trzeba iść spać :-)
P.s. Marcelo Bielsa, tyle w temacie.

Papa :-)

1

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem, nie jest kolegi najmocniejszą stroną : ))

1

10/10 świetne!

0

Dokładnie tak to wygląda : ))

0

Przede wszystkim Pana : ))

2

Trener z Luisa Enrique taki, że szkoda gadać. To było widać od początku ale większość z Was rozpływa się po 6:0 z "ogórkami". (Za chwilę zapewne będzie "Bilbao i Villarreal to ogórki?!"). Jesteście zaślepieni tym, że Barca ze śmiesznymi drużynami nie traciła bramek (przyszło grać z przeciętnym PSG i tracą trzy), tym, że początek sezonu, czekacie na Suareza (tyle, że trzeba jeszcze stwarzać sytuacje żeby Luis strzelał). Niestety brak w tym wszystkim trenera-taktyka. Jeśli to jest ten zrewolucjonizowany styl Barcy to ja się chyba nie znam. Pozdrawiam : ))

0

Padłem Panie Andres. Nie powstanę, powerade nie pomógł.

0

I denko :)) L. Enrique taktykiem raczej średnim, jeśli gra Barcy to jego pomysł. Ahh jak fajnie, że gazeciaki i część z Was zejdzie na ziemię z lizankiem LE po uszku :)) Budźcie się w końcu ludzie bo wg Was to jeszcze dziś mieliśmy ligę "w kieszeni". Zabawne komentarze wielu z Was. Chłodnych głów życzę i typujcie już następją kolejkę. Ile? 2:0, 7:0 a może 11:0? Hehe. Calm down and VeB. P.s Mecz DNO. Brawa dla Bravo :))

0

Genialny debiut. Jeśli mówimy o Polskiej okręgówce ;))

0

Hahaha ;D Pozdrawiam z podłogi :D

1

Tak pobił by, a nawet zjadł by go...

0

Szkoda. Powodzenia w nowym klubie Alexis!

0

hahahaha xD Też nie umiem się podnieść.

9

Jeśli Mascherano zagra w finale tak jak z Holandią i na dodatek Argentyna wygra to jedyna opcja na DM w Barcy: Busquets < Mascherano.

0

DM dla Mascherano w Barcy. Oby w meczu z Niemcami zagrał tak bezbłędnie.

1

Geniusz! Formaaaa jest

21

Mascherano mistrz! Dobrze, że jest u nas! Vamos Argentina!!

2

Niech to przedstawienie Argentyna wygra! Mocni Niemcy kontra mega zmotywowana Argentyna.

0

Oby tak się stało.

0

sorki chopak. Nie do Ciebie.

0

Na wymianę murawy będzie w każdym razie. A nieee! Jeszcze 18mln i jest Mathieu! Uff, jestem spokojny w końcu.

1

tak jest!!

0

Oby tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?