LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przykro patrzeć na "taką" Barcę... Takie 5:0 smakowało pięknie "za Pepa" : )) Dobranoc.
0
Nie, jest idiotą.
0
masz tu kolegów?
1
ZEŻRE dosłownie...
0
Ta drużyna gra bez trenera. Brawo dla strzelców bramek. Enrique, proszę, idź już sobie. Idź...
0
Dlatego za ''Lucho'' nie oglądam :D pozdrawiam
0
Hue he.he.
To, że taktyczny debil nie znaczy, żeby źle mu życzyć.
2
LE to naprawdę jest pajac. Zero pomysłu na drużynę, zapadłbym się pod ziemię... Szkoda słów, trzeba iść spać :-)
P.s. Marcelo Bielsa, tyle w temacie.
Papa :-)
1
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem, nie jest kolegi najmocniejszą stroną : ))
1
10/10 świetne!
0
Dokładnie tak to wygląda : ))
0
Przede wszystkim Pana : ))
2
Trener z Luisa Enrique taki, że szkoda gadać. To było widać od początku ale większość z Was rozpływa się po 6:0 z "ogórkami". (Za chwilę zapewne będzie "Bilbao i Villarreal to ogórki?!"). Jesteście zaślepieni tym, że Barca ze śmiesznymi drużynami nie traciła bramek (przyszło grać z przeciętnym PSG i tracą trzy), tym, że początek sezonu, czekacie na Suareza (tyle, że trzeba jeszcze stwarzać sytuacje żeby Luis strzelał). Niestety brak w tym wszystkim trenera-taktyka. Jeśli to jest ten zrewolucjonizowany styl Barcy to ja się chyba nie znam. Pozdrawiam : ))
0
Padłem Panie Andres. Nie powstanę, powerade nie pomógł.
0
I denko :)) L. Enrique taktykiem raczej średnim, jeśli gra Barcy to jego pomysł. Ahh jak fajnie, że gazeciaki i część z Was zejdzie na ziemię z lizankiem LE po uszku :)) Budźcie się w końcu ludzie bo wg Was to jeszcze dziś mieliśmy ligę "w kieszeni". Zabawne komentarze wielu z Was. Chłodnych głów życzę i typujcie już następją kolejkę. Ile? 2:0, 7:0 a może 11:0? Hehe. Calm down and VeB. P.s Mecz DNO. Brawa dla Bravo :))
0
Genialny debiut. Jeśli mówimy o Polskiej okręgówce ;))
0
Hahaha ;D Pozdrawiam z podłogi :D
1
Tak pobił by, a nawet zjadł by go...
0
Szkoda. Powodzenia w nowym klubie Alexis!
0
hahahaha xD Też nie umiem się podnieść.
9
Jeśli Mascherano zagra w finale tak jak z Holandią i na dodatek Argentyna wygra to jedyna opcja na DM w Barcy: Busquets < Mascherano.
0
DM dla Mascherano w Barcy. Oby w meczu z Niemcami zagrał tak bezbłędnie.
1
Geniusz! Formaaaa jest
21
Mascherano mistrz! Dobrze, że jest u nas! Vamos Argentina!!
2
Niech to przedstawienie Argentyna wygra! Mocni Niemcy kontra mega zmotywowana Argentyna.
0
Oby tak się stało.
0
sorki chopak. Nie do Ciebie.
0
Na wymianę murawy będzie w każdym razie. A nieee! Jeszcze 18mln i jest Mathieu! Uff, jestem spokojny w końcu.
1
tak jest!!
0
Oby tak ;)