0

Przecież jego nawet nie można nazwać komentatorem. 90% moich kolegów lepiej by komentowało mecze piłki nożnej od niego... Tak sądzę.

1

(Laboga + Orłowski... Katastrofa...

0

"Footballem prawdziwym"... Jak zdefiniujesz swoje pojęcie "prawdziwym"? Każda forma football'u jest "prawdziwa". Taktyka jest wpisana pod każdą postacią do tej dyscypliny i tego nie zmienisz, nikt nie zabroni tego, żeby cała drużyna stała we własnym polu karnym i się broniła. Co jak co ale to również jest forma taktyki.

0

Wyczuwam ból dupki : ))

0

Nie że odmówiło tylko musiało odmówić. Ciiiiichooo : ))

0

Dziękuję za to mistrzu :D hahaha
Pozdrawiam :D

18

Już JUTRO na fioletowej! "Pewny awans do kolejnej rundy!"

Mniaaaaam : ))

0

strzelam: 20?

0

HAHAHA : )) Piękna sprawa. Życie jak w Madrycie ; ))

0

Prawda jest taka, że Schalke dwa tygodnie temu, trafiło najgorzej jak mogło. Na ostatni oddech Realu. Dziś zabraknie im kilku minut... A szkoda : ))

0

Żeby się popłakał chłop ze słomą w butach?
Swoją drogą, śmieszną tworzą "parę" komentatorów z Panem Leszkiem Orłowskim.
Zbieram się z podłogi raz po raz... : ))

1

No właśnie... Ja dałem sygnał do ataku i do dzisiaj ni widu, ni słychu...

0

Ci, którzy skreślają Real są najzwyczajniej w świecie mówiąc głupi. Tej drużyny nie można lekceważyć. Grają piasek i to mnie się podoba niezmiernie, (mam do tego prawo) ale szanuję ich mimo tego iż uważam, że zasługują na srogie lanie w El Clasico.

1

Chcemy tego czy też nie. Za przeproszeniem, wyżej dupy nie podskoczymy. Taka jest prawda. Mam nadzieję, że Laporta ponownie obejmie stery Barcy w roli prezydenta i z sukcesami przebrnie przez swoją kadencję.

12

To zdjęcie, wyraża więcej niż tysiąc komentarzy...

0

Nasze podwórko, że tak się wyrażę? Więc w czym problem? Bo jakoś go nie widzę.

2

Szach i mat : ))

1

Jak nietrudno zauważyć, Sir Alex Ferguson, trenerem był wybitnym. Pep Guardiola natomiast z dwóch najważniejszych pojedynków obu Panów, dwa razy wyszedł zwycięsko. Co napawa mnie dumą i szczęściem, które ciężko jest opisać słowami : ))

2

Za skoki do sędziego.

0

Za Barcą : ))

0

Oczywiście. Nie mają obecnie przeciwnika w Serie A. Z Pogbą czy bez, poradzą sobie i w przyszłym sezonie : ))

1

Podejrzewam, że MU skompromitowałby się już dziesiątki razy gdyby nie Wybitny Sir Alex Ferguson : )) Na każdego przychodzi czas.
P.s Wolałem Arsenal

1

* Hiszpanii
*Katalonii
: )) Twój tok rozumowania przekonuje mnie, że Pepe mówiąc kolokwialnie po przekopaniu swojego rywala nie powinien wrócić na boisko a zająć się walczeniem w KSW : ))

0

Jednak trzeba od czegoś zacząć : ))
Swoją drogą określenie "ananas" jest zajebiaszcze. Hehe : ))

1

Dokładnie tak. Albo się rozwinie albo zgaśnie i jego kariera potoczy się tak jak setek innych grajków : ))

2

Zabranianie instytucjom, piłkarzom czy ludziom wyrażania swoich poglądów jest co najmniej śmieszne. Udział w tych rozgrywkach nawet jeśli jest dobrowolny to nie nakazuje podporządkowania się regułom etycznym, nie mówię tutaj oczywiście o aspektach czysto sportowych i piłkarskich, gdzie regulamin jest regulaminem, tudzież zasady fair play muszą zostać zachowane, ale przecież nikt nie będzie tam rzucał bananami w czarnoskórych piłkarzy. Jeżeli jednak żyję w takim a nie innym regionie i nie utożsamiam się z resztą kraju to nikt nie zabroni mi wygwizdać hymnu (nikt nie nakaże Perezowi rozegrania meczu na SB, można? No pewnie, że można nie móc). Przecież nie zrezygnuję z rozgrywek tylko dla tego, że jakieś starszej rurze coś się tam nie podoba. (przepraszam za określenie ale jak czytam takie pierdoły to mam ochotę wyrzucić laptop z jej zdjęciem przez okno)

0

Swoją drogą to ciężka sprawa z tymi odpowiedziami na komentarze. Człowiek chce dobrze a często wychodzi dziwnie : )) Pozdro!

0

Wybacz, to tam wyżej kolego : ))

0

Guano : ))

1

Nie będę Ciebie karmił, to też jakoś w głębszą polemikę nie mam zamiaru z Tobą wchodzić. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, złap kontekst, zrób ciepłe kakao i połóż się spać, co byś do szkoły jutro wstał : )) Pozdrawiam i życzę dużo pokory : ))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?