0

Jak Don Andres Iniesta.

0

Laporta powinien ściągnąć Pepa z powrotem do Barcy.

1

Uff, na ostatnią kolejkę ligową będzie do dyspozycji trenera, całe szczęście...

Szkoda chłopaka, nooo...

0

Kapitalne podsumowanie jego dzisiejszej gry : ))

0

A dlaczego nie? Ważne, że nie u Ciebie w domu.

0

Po wypiciu herbaty nie wsypuję cukru. Heh. Gadanie sępa : ))

0

Ostatnio przygasł. Usiądzie na ławce w najbliższym meczu to może coś się zmieni w jego grze.

0

To się zastanów.

0

Dobrze, że oglądam z Hiszpańskim komentarzem bo bym chyba telewizor wyrzucił przez okno...

0

Jeśli to jest styl grania Barcy, z zespołami, które NIE STAWIAJĄ "autobusów" przed bramką to jestem w szoku... LE tylko wytrzeszczu oczu się nabawi, tak go to chyba dziwi... Boże, widzisz i nie zagrzmisz?!

0

Bardzo dobrze. Ława mu się przyda. Za kartki bo za kartki ale jednak.

0

Enrique i zmiany. hahaha

0

To jest jakaś totalna parodia... eh.

2

Porażka i chaos. Neymara ktoś podmienił. Syf i nic więcej, szkoda.

2

I wszystko w temacie.




P.s. Cóż to dziś z Neyem... Słabszy dzień myślę.

0

Masz Ty power Ci powiem :D

1

Wawrzyniak też

0

"Ramos wraca do bazy"... :((

0

oLaboga :/ Co za prymitywny komentarz...

0

jadła stejki, proste.

0

Dokładnie tak, święte słowa.

0

"Dzisiaj w mojej drużynie podobało mi się wszystko. Począwszy od tego, jak zareagowali po niespotykanej sytuacji na samym początku meczu."No tak... Na boisko wbiegł Roberto Carlos, podał do Gabriela Batistuty i ten korzystając z asysty kibica Atletico strzelił bramkę z 40 metrów głową... Rzeczywiście niespotykana sytuacja. ohh Lucho : ))

0

Wypraszam sobie! Przeze mnie jest do tej pory.

0

Co w nim głupiego? Czytam uważnie sensei myślący : ))

0

Wolę być pozytywnie zaskoczony niż znów gorzkawo się rozczarować robiąc sobie nadziejĘĘ. Easy, mamy szanse, jest Luis, jest impreza. Mnie to bawi na przykład : ))

0

Nie uważam tegoż za przesadną głupotę. Ale pisać nie możesz mi zabronić tak jak i ja Tobie czytać. Szacunku kolego, szacunku.

0

Widzisz, bo Alba coś jest B(i)ale albo Bordowo-Granatowe

0

Został chociaż Puchar Króla... Dziękujemy Luis Enrique. Powodzenia

0

O awansie przesądzi mizerna gra naszych : ))

0

Otóż to. Nic dodać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?