LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Don Andres Iniesta.
0
Laporta powinien ściągnąć Pepa z powrotem do Barcy.
1
Uff, na ostatnią kolejkę ligową będzie do dyspozycji trenera, całe szczęście...
Szkoda chłopaka, nooo...
0
Kapitalne podsumowanie jego dzisiejszej gry : ))
0
A dlaczego nie? Ważne, że nie u Ciebie w domu.
0
Po wypiciu herbaty nie wsypuję cukru. Heh. Gadanie sępa : ))
0
Ostatnio przygasł. Usiądzie na ławce w najbliższym meczu to może coś się zmieni w jego grze.
0
To się zastanów.
0
Dobrze, że oglądam z Hiszpańskim komentarzem bo bym chyba telewizor wyrzucił przez okno...
0
Jeśli to jest styl grania Barcy, z zespołami, które NIE STAWIAJĄ "autobusów" przed bramką to jestem w szoku... LE tylko wytrzeszczu oczu się nabawi, tak go to chyba dziwi... Boże, widzisz i nie zagrzmisz?!
0
Bardzo dobrze. Ława mu się przyda. Za kartki bo za kartki ale jednak.
0
Enrique i zmiany. hahaha
0
To jest jakaś totalna parodia... eh.
2
Porażka i chaos. Neymara ktoś podmienił. Syf i nic więcej, szkoda.
2
I wszystko w temacie.
P.s. Cóż to dziś z Neyem... Słabszy dzień myślę.
0
Masz Ty power Ci powiem :D
1
Wawrzyniak też
0
"Ramos wraca do bazy"... :((
0
oLaboga :/ Co za prymitywny komentarz...
0
jadła stejki, proste.
0
Dokładnie tak, święte słowa.
0
"Dzisiaj w mojej drużynie podobało mi się wszystko. Począwszy od tego, jak zareagowali po niespotykanej sytuacji na samym początku meczu."No tak... Na boisko wbiegł Roberto Carlos, podał do Gabriela Batistuty i ten korzystając z asysty kibica Atletico strzelił bramkę z 40 metrów głową... Rzeczywiście niespotykana sytuacja. ohh Lucho : ))
0
Wypraszam sobie! Przeze mnie jest do tej pory.
0
Co w nim głupiego? Czytam uważnie sensei myślący : ))
0
Wolę być pozytywnie zaskoczony niż znów gorzkawo się rozczarować robiąc sobie nadziejĘĘ. Easy, mamy szanse, jest Luis, jest impreza. Mnie to bawi na przykład : ))
0
Nie uważam tegoż za przesadną głupotę. Ale pisać nie możesz mi zabronić tak jak i ja Tobie czytać. Szacunku kolego, szacunku.
0
Widzisz, bo Alba coś jest B(i)ale albo Bordowo-Granatowe
0
Został chociaż Puchar Króla... Dziękujemy Luis Enrique. Powodzenia
0
O awansie przesądzi mizerna gra naszych : ))
0
Otóż to. Nic dodać