LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby to Real Madryt mierzył się teraz z City to nie byłoby o czym mówić i co tak naprawdę zbierać. Nie szukam teorii spiskowych mimo tego, że tak to może wyglądać. Na litość Boską, Schalke w fazie play-off po raz drugi? Mam tylko nadzieję, że Barca rozjedzie Real w El Clasico, i nie mówię tutaj o "manitach", pogromach itd. Skromne 1:0 w pięknym stylu w zupełności mi wystarczy. Uff, ale się zirytowałem : ))
0
Bardzo żałowałem kiedy Barca sprzedawała Alexisa. Jednak kiedy miało to stać się kosztem Luisito, byłem spokojny. Na szczęście nie pomyliłem się (jak i wielu innych trzeźwo myślących użytkowników tej strony). Mamy w końcu "9" na miarę Samuela Eto'o : )) Oby El Pistolero był jeszcze lepszy niż nasz legendarny "Samu" : ))
1
Kapitalne : ))
0
Nie oszukujmy się, Suarez już gra kapitalnie a może być jeszcze lepiej.
0
Chyba w szachy.
1
No nie gadaj! : ))
3
Mina Leo wymiata : ))
1
z Wikipedii : ))
0
Dokładnie mam takie samo zdanie w tym temacie. Zdecydowana większość Hiszpańskiej piłki nie ma z dopingiem nic wspólnego.
0
Czyli się rozumiemy, bardzo fajnie : )) Życzę miłego dnia, tak dzisiaj, jutro jak i przez cały rok : ))
0
Piknik to i owszem ale gdzie tam "dopingowanie"?
3
Piękna sprawa. Byli tak pewni tego co robią, praktycznie nie do zatrzymania. Miło to sobie powspominać.
5
A ja jestem zdania, że kobiety powinno się szanować przez rok cały a nie zbierać się na "miły, sztuczny" gest raz w roku bo tak wypada... Pozdrawiam : ))
1
Nie przeczę, jednak doping by się przydał. Bo "gromkie "Barca! Barca" co pół godziny raczej wypada żałośnie...
0
oj tam. Po prostu wychodząc z takiego założenia, powiedzmy w światowy dzień nakrycia głowy (pewnie takiego nie ma), wszyscy wchodzący na stadion w czapkach etc. również powinni dostać 50% zniżki na bilet ;p Trochę to bezsensu :D
0
a to niby dlaczego?
13
Sądząc po avku Ty masz od tego inne strony : ))
2
I to jest straszne.
12
Nasz Rakieta i jego maczeta :D
0
Dziękuję : ))
0
Rodzinna atmosfera na trybunach... Śmiesznie to brzmi co najmniej.
1
Komentarz usunięty
0
Przepraszam, już nie będę. Mogę już oddychać?
4
Munir jest cienki jak Kubica w WRC.
1
Puyol to Mistrz!
0
Oby im się udało, jednak my patrzmy na siebie.
0
Pique of course
0
No widzisz, po tym co napisałeś już rozumiem.
0
Jeśli to dawałoby nam puchary, hmm... To tak.
0
Też by było ciekawie.