0

Gdyby to Real Madryt mierzył się teraz z City to nie byłoby o czym mówić i co tak naprawdę zbierać. Nie szukam teorii spiskowych mimo tego, że tak to może wyglądać. Na litość Boską, Schalke w fazie play-off po raz drugi? Mam tylko nadzieję, że Barca rozjedzie Real w El Clasico, i nie mówię tutaj o "manitach", pogromach itd. Skromne 1:0 w pięknym stylu w zupełności mi wystarczy. Uff, ale się zirytowałem : ))

0

Bardzo żałowałem kiedy Barca sprzedawała Alexisa. Jednak kiedy miało to stać się kosztem Luisito, byłem spokojny. Na szczęście nie pomyliłem się (jak i wielu innych trzeźwo myślących użytkowników tej strony). Mamy w końcu "9" na miarę Samuela Eto'o : )) Oby El Pistolero był jeszcze lepszy niż nasz legendarny "Samu" : ))

1

Kapitalne : ))

0

Nie oszukujmy się, Suarez już gra kapitalnie a może być jeszcze lepiej.

0

Chyba w szachy.

1

No nie gadaj! : ))

3

Mina Leo wymiata : ))

1

z Wikipedii : ))

0

Dokładnie mam takie samo zdanie w tym temacie. Zdecydowana większość Hiszpańskiej piłki nie ma z dopingiem nic wspólnego.

0

Czyli się rozumiemy, bardzo fajnie : )) Życzę miłego dnia, tak dzisiaj, jutro jak i przez cały rok : ))

0

Piknik to i owszem ale gdzie tam "dopingowanie"?

3

Piękna sprawa. Byli tak pewni tego co robią, praktycznie nie do zatrzymania. Miło to sobie powspominać.

5

A ja jestem zdania, że kobiety powinno się szanować przez rok cały a nie zbierać się na "miły, sztuczny" gest raz w roku bo tak wypada... Pozdrawiam : ))

1

Nie przeczę, jednak doping by się przydał. Bo "gromkie "Barca! Barca" co pół godziny raczej wypada żałośnie...

0

oj tam. Po prostu wychodząc z takiego założenia, powiedzmy w światowy dzień nakrycia głowy (pewnie takiego nie ma), wszyscy wchodzący na stadion w czapkach etc. również powinni dostać 50% zniżki na bilet ;p Trochę to bezsensu :D

0

a to niby dlaczego?

13

Sądząc po avku Ty masz od tego inne strony : ))

2

I to jest straszne.

12

Nasz Rakieta i jego maczeta :D

0

Dziękuję : ))

0

Rodzinna atmosfera na trybunach... Śmiesznie to brzmi co najmniej.

1

Komentarz usunięty

0

Przepraszam, już nie będę. Mogę już oddychać?

4

Munir jest cienki jak Kubica w WRC.

1

Puyol to Mistrz!

0

Oby im się udało, jednak my patrzmy na siebie.

0

Pique of course

0

No widzisz, po tym co napisałeś już rozumiem.

0

Jeśli to dawałoby nam puchary, hmm... To tak.

0

Też by było ciekawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?