0

Genialnie.

2

no to brawo :)

0

Messi niby miał kilka zrywów, niby w kilku przypadkach chciał wziąć na siebie ciężar budowania akcji, jednakże więcej pozytywów w jego grze absolutnie nie ma. Po prostu. Jego "setka" świadczy o tym dobitnie. Mesjasz w formie strzeliłby to z zamkniętymi oczami. 'Fabs' tak jak napisałem wcześniej, wg mnie przeciętnie a Pedro? Bez rewelacji.

0

Witamy na pokładzie w takim razie. Obyś się chłopie sprawdził (nie widziałem ani jednego meczu z nim), powodzenia!
A Luiz za 40 milionów?! Kpina! Więcej niż 20 milionów na pewno nie jest wart po sezonie, który przesiedział w większości na ławce...

0

Zapowiada się wspaniale. Wiele obaw ale też wielka nadzieja na ostatni zryw naszych.

4

Bartra, Iniesta i Alexis najlepsi. Reszta, no cóż, albo przeciętne albo tragicznie słabo.

0

Widzę panowie "podłapali" ironię :) Pojedliście? No to na zdrówko.

0

Pedro i konferencja prasowa. Jeden z tych zawodników, którzy w obecnym sezonie nie wnoszą kompletnie nic do drużyny odpowiada na takie pytania. Ale jak odpowiada. No żenada...

1

Najdroższy banan świata

1

A wyjdzie tak, że Barca sprowadzi jakiegoś Czygryńskiego czy innego ogórka, który i tak nic nie wniesie do gry zespołu.

0

Mogą, oczywiście.

3

Dzięki za te wspaniałe lata spędzone w Barcy i wkład w zdobycie wielu tytułów! Żegnaj i powodzenia Dani : ))

0

Za rok wracamy na szczyt!

0

Szacunek szacunkiem, zmęczenie materiału to jednak zupełnie co innego.

1

Sama prawda!

0

Nasz Generał się wypalił. Kolejna legenda Barcy odchodzi w zapomnienie. Mózg Barcy już nie pracuje tak jak powinien, wnioski nasuwają się same.

5

Bardzo lubię Daniego ale on już nadaje się do tarcia chrzanu co najwyżej a nie do gry w Barcy.

0

Chłopieeee! Miej resztkę honoru.

0

O ! Corey ^^

0

ha.ha.ha

0

Tak żenującego stylu gry nie widziałem w tej drużynie od dawna. Być może spowodowane jest to, że Guardiola nas tak "rozpieścił. Wiara w trenera to jedno. Wiara, no właśnie...

P.s Messi1054 : chętnie bym się położył bo jestem zmęczony po pracy :) Hejt all the way

0

Martino nie jest trenerem na miarę Barcy. Dziękuję, dobranoc.

0

Oficjalnie: Nowym stoperem Barcy zostaje "Stoper". Jeszcze nikt go nie widział lecz lada moment ma zjawić się na testach w Barcelonie. Przewiduje się, że kontrakt podpisze w lipcu 2017 roku. Jak informują media, Barca w tym czasie będzie grała mecze w dziesiątkę. Kwota transferu nie została ujawniona.

0

Na bramkę Diego Alves :)

0

Rewanż z PSG to będzie moim zdaniem ciężki mecz (obym się mylił :) Nasza Barca trapiona ostatnio kontuzjami i zawieszeniami musi sobie jakoś poradzić. Co by się nie działo i tak musimy krzyczeć; Vamos Barca!!
P.s a na rozluźnienie ;)

0

Wczoraj widzieliśmy ZŁOTĄ BARCELONĘ! Wielki krok do Wembley 2013 ! Dziękuję Barco!

0

Pingwinek
Nie, wszyscy mają się drzeć, żeby nasi piłkarze byli niesieni jak na skrzydłach i żeby rozjechać Milan przy ogromnym wsparciu kibiców!

0

VivaBarca!
Obyś miał rację!

0

Pep Guardiola... ehh. Oby udało się naszym awansować.

0

Pingwinek
Widocznie się nie zrozumiemy, mamy różne poglądy na tę konkretną sytuację. Czego bym nie napisał, Ty i tak znajdziesz sobie jakieś wytłumaczenie. A to, doping za bramką, a to finansujący fotografowie itd. Chcę usiąść przed telewizorem, otworzyć zimne piwo, podkręcić TV na maksa i słyszeć doping a nie krzyczących trenerów z ławki. to chyba rozumiesz, prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?