LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Genialnie.
2
no to brawo :)
0
Messi niby miał kilka zrywów, niby w kilku przypadkach chciał wziąć na siebie ciężar budowania akcji, jednakże więcej pozytywów w jego grze absolutnie nie ma. Po prostu. Jego "setka" świadczy o tym dobitnie. Mesjasz w formie strzeliłby to z zamkniętymi oczami. 'Fabs' tak jak napisałem wcześniej, wg mnie przeciętnie a Pedro? Bez rewelacji.
0
Witamy na pokładzie w takim razie. Obyś się chłopie sprawdził (nie widziałem ani jednego meczu z nim), powodzenia!
A Luiz za 40 milionów?! Kpina! Więcej niż 20 milionów na pewno nie jest wart po sezonie, który przesiedział w większości na ławce...
0
Zapowiada się wspaniale. Wiele obaw ale też wielka nadzieja na ostatni zryw naszych.
4
Bartra, Iniesta i Alexis najlepsi. Reszta, no cóż, albo przeciętne albo tragicznie słabo.
0
Widzę panowie "podłapali" ironię :) Pojedliście? No to na zdrówko.
0
Pedro i konferencja prasowa. Jeden z tych zawodników, którzy w obecnym sezonie nie wnoszą kompletnie nic do drużyny odpowiada na takie pytania. Ale jak odpowiada. No żenada...
1
Najdroższy banan świata
1
A wyjdzie tak, że Barca sprowadzi jakiegoś Czygryńskiego czy innego ogórka, który i tak nic nie wniesie do gry zespołu.
0
Mogą, oczywiście.
3
Dzięki za te wspaniałe lata spędzone w Barcy i wkład w zdobycie wielu tytułów! Żegnaj i powodzenia Dani : ))
0
Za rok wracamy na szczyt!
0
Szacunek szacunkiem, zmęczenie materiału to jednak zupełnie co innego.
1
Sama prawda!
0
Nasz Generał się wypalił. Kolejna legenda Barcy odchodzi w zapomnienie. Mózg Barcy już nie pracuje tak jak powinien, wnioski nasuwają się same.
5
Bardzo lubię Daniego ale on już nadaje się do tarcia chrzanu co najwyżej a nie do gry w Barcy.
0
Chłopieeee! Miej resztkę honoru.
0
O ! Corey ^^
0
ha.ha.ha
0
Tak żenującego stylu gry nie widziałem w tej drużynie od dawna. Być może spowodowane jest to, że Guardiola nas tak "rozpieścił. Wiara w trenera to jedno. Wiara, no właśnie...
P.s Messi1054 : chętnie bym się położył bo jestem zmęczony po pracy :) Hejt all the way
0
Martino nie jest trenerem na miarę Barcy. Dziękuję, dobranoc.
0
Oficjalnie: Nowym stoperem Barcy zostaje "Stoper". Jeszcze nikt go nie widział lecz lada moment ma zjawić się na testach w Barcelonie. Przewiduje się, że kontrakt podpisze w lipcu 2017 roku. Jak informują media, Barca w tym czasie będzie grała mecze w dziesiątkę. Kwota transferu nie została ujawniona.
0
Na bramkę Diego Alves :)
0
Rewanż z PSG to będzie moim zdaniem ciężki mecz (obym się mylił :) Nasza Barca trapiona ostatnio kontuzjami i zawieszeniami musi sobie jakoś poradzić. Co by się nie działo i tak musimy krzyczeć; Vamos Barca!!
P.s a na rozluźnienie ;)
0
Wczoraj widzieliśmy ZŁOTĄ BARCELONĘ! Wielki krok do Wembley 2013 ! Dziękuję Barco!
0
Pingwinek
Nie, wszyscy mają się drzeć, żeby nasi piłkarze byli niesieni jak na skrzydłach i żeby rozjechać Milan przy ogromnym wsparciu kibiców!
0
VivaBarca!
Obyś miał rację!
0
Pep Guardiola... ehh. Oby udało się naszym awansować.
0
Pingwinek
Widocznie się nie zrozumiemy, mamy różne poglądy na tę konkretną sytuację. Czego bym nie napisał, Ty i tak znajdziesz sobie jakieś wytłumaczenie. A to, doping za bramką, a to finansujący fotografowie itd. Chcę usiąść przed telewizorem, otworzyć zimne piwo, podkręcić TV na maksa i słyszeć doping a nie krzyczących trenerów z ławki. to chyba rozumiesz, prawda?