LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zdjęcie jest symbolem końca pewnej epoki. Tylko tyle w tym newsie...
0
a kto to jest Karanka?
0
Nasz kochany Pep pewnie nikomu już nie będzie w stanie zapewnić takich sukcesów jak to miało miejsce w Barcy. Pożyjemy zobaczymy. Jednak nie jestem skłonny uwierzyć w to, że będzie pasował do jakiejś drużyny tak jak do Barcelony. Życzę mu jak najlepiej i jestem wdzięczny za to co dla nas zrobił ale teraz Tito przejmuje stery i ruszamy w kolejną wspaniałą podróż! :) Visca el Barca y Visca Pep Guardiola :)
0
Żyjemy w erze Leo Messiego, w erze ZŁOTEJ Barcy! Coś pięknego :) Brawo Cesc, brawo Xavi i Leo. Brawo Wielka Barca :)
0
LUDZIE! Po raz kolejny pokonaliśmy Real, cieszmy się! Nikt nam tego nie odbierze!! Pep team 4ever ! Barca 4ever!!
0
Stracić bramkę w pierwszej minucie z jakby nie było świetnym ale farciarskim Realem i podnieść się w tak pięknym stylu mówi samo za siebie! :)
0
0
OneBadTrip
Gdyby nie VV mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. To samo po rykoszecie Xavi'ego. No ale w sytuacjach przypadkowych jest 1:1 a Barca dziś dołożyła jeszcze dwie brameczki, których nawet Colina nie może kwestionować! Kolejne Gran Derbi nasze. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam
0
Messi, Xavi i Iniesta to dziś najlepsi piłkarze globu. Jestem dumny, że mogę oglądać ich grę!
0
Wielkie brawa dla Barcy, z resztą po raz kolejny już! Brak mi słów.
0
Pięęęęęęęęęęęęęęęknie!!!
0
Visca el Barca! ! ! ! ! Piękna sprawa. Dziękuje Barco!
0
Wielki szacunek!
0
Ponadto Barça osiągnęła barierę 150 oficjalnych zwycięstw pod wodzą Pepa Guardioli. Trener z Santpedor od objęcia stanowiska szkoleniowca prowadził Katalończyków w 208 spotkaniach, tym samym procent zwycięstw wynosi 72,1%
NIESAMOWITE statystyki. Oby tak dalej i stówki życzę! Vamos!
0
Łezka się w oku kręci gdy czyta się takie wypowiedzi. A że Rafę uwielbiałem i to się nie zmieniło to tym bardziej żałuję, że nie mogę cofnąć czasu i jeszcze choćby raz obejrzeć jego występu w koszulce Barcy.
0
Najgorsze?! Chyba tylko to, że było 4:0 (a mogło być więcej).
Niczego więcej nie można się przyczepić
0
Własnym oczom nie mogłem uwierzyć! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Może to "tylko" BATE było ale szacunek dla młodzików Barcy. Celnych podań około 65 minuty ponad 600
Szok. Brawo!
0
david_villa_maravilla
Nie no, wszystko ok, tylko troszkę obiektywizmu.
0
w końcu przyjdzie ta jedna jedyna akcja i będziemy się cieszyć z prowadzenia. Głęboko w to wierzę.
0
Jeśli dziś wygramy to będzie dobrze. Chociaż na to się nie zanosi. Bicie głową w mur i nic więcej. Alexis chociaż najlepszy to mógłby sobie celownik delikatnie nastroić. No i gramy w 10 bo jakoś Villi nie widzę, troszkę się pogubił niestety. A tak podsumowując to wieje nudą, a szkoda.
0
Aha, i jeszcze jedno. Nie wiem dlaczego ale Bale przypomina mi Diego Capel'a (pewnie to się nie odmienia). Swego czasu przymierzanego do Barcy, szybkiego, dobrego technicznie itd. A jednak okazał się "jeźdźcem bez głowy" tak jak to wielu mu wróżyło.
0
Pewnie znalazło by się wielu obrońców na lewą stronę solidniejszych od niego. Według mnie to gwiazda jednego sezonu chociaż kto wie... Mnie jednak nie przekonuje. Do solidnego Abidala, który pasuje do naszego stylu mu daleko.
0
Być może odczuwa ból. Wiadome, jeśli coś mu doskwiera to nie będzie grał na 100% Ale na Boga... Czy nie mógłby wykorzystać chociaż połowę sytuacji, które ma w meczach? Nie mam zamiaru się czepiać. Ale skoro go "boli" to niech postawi sprawę jasno. Teraz i tak ludzie będą mieli obiekcje, czy to do jego gry czy też do jego postawy poza boiskowej. Wierzę, że w końcu dojdzie do najwyższej formy, potrzebujemy jego ważnych bramek, po prostu jego bramek...
0
Zostaje =]
0
maroniak1
Teraz już sam sobie odpowiedz ;/
0
messi10fcbarca
Co?!?!?!
0
Boże! Nawałnica sezonowców.
0
Chciałbym żeby Dani zakończył karierę właśnie w Barcy chociaż jestem niemalże pewny, że tak się nie stanie. Cieszę się póki u nas gra.
0
Uwierz mi, nie chciałbyś :))
0
To będzie ciężki mecz. Tak przynajmniej mi się wydaje. Mimo wszystko liczę na zwycięstwo naszych i kolejne trofeum w tym sezonie. Nie mogę się doczekać tego spotkania :))