LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nolito ;o Awesome speed...
0
BRAWO! z 2 cm w końcu weszło...
0
Jaka zmiana, haha ;/
0
messiah10
No to się dogadaliśmy. Btw, strzelają "wszyscy" tylko nie Bojan ;/
0
messiah10
Abidal, Puyol, ?, Alves. Wszystko jasne. Gdyby Pep trochę bardziej myślał to teraz w zastępstwie mógłby grać Toure. Wychodzi marna polityka transferowa i tyle
0
messiah10
Bo się głupio pytasz. Dobrze wiesz kto może zagrać w obronie. Prawda jest taka, że Pique ostatnio zawalił z Getafe i cóż mamy zrobić, że w zastępstwie jest tylko Milito?
0
messiah10
albo masz 10 lat i nie podłapałeś ironii albo mi uwierzyłeś...
0
messiah10
Guardiola zagra według nieoficjalnych informacji
0
Bojan = obraz nędzy i rozpaczy niestety. Gdzie on zgubił swoją formę z zeszłego sezonu?
0
Nie rozumiem niektórych z Was. Po co patrzycie na Real? Jeśli przejdą (w co raczej nie można wątpić) to przynajmniej odczują w końcu na własnych kościach jak to jest grać mecze co 3 dni. Mi to osobiście wisi czy wygrają czy nie. Co do meczu Barcy to stawiam 5:0 dla naszych (tak się rozmarzyłem) :) Vamos!
0
Wierzę w naszą wygraną ;] nie ma innej opcji jak tylko 3 pkt. dla naszych w przeciwnym razie będzie trzeba zacząć się martwić.
Vamos!
0
Coś Bojan nam się zatrzymał w piłkarskim rozwoju ale ja w niego wierzę.
0
Jeffrén jest nam potrzebny, moim zdaniem powinien otrzymywać więcej szans na grę
0
Ah ten nasz Messi ^^
0
No to niestety meczu nie obejrzę w telewizji :( Szkoda...
0
Zastanawia mnie to czy mecz faktycznie pokażą na tv4 co chyba nie zdarzało się nigdy wcześniej.
0
przepraszam za drugi post z rzędu ale tak ma być w razie podobnych zachowań i pewnie wszyscy o tym wiecie, takie są przepisy. Alves postąpił z korzyścią dla swojej drużyny. Gdyby się nie przewrócił sędzia nawet by nie zauważył
0
Zawodnik musi być wykluczony z gry i zobaczyć czerwoną kartkę, jeżeli popełni jakiekolwiek z następujących przewinień:
1) gra brutalnie,
2) pluje na przeciwnika lub inną osobę,
3) zachowuje się wybitnie nie sportowo,
4) używa ordynarnego, obelżywego, znieważającego języka,
5) pozbawia drużynę przeciwną bramki lub oczywistej szansy na jej zdobycie rozmyślnie zagrywając piłkę ręką ( nie dotyczy bramkarza we własnym polu karnym),
6) pozbawia oczywistej szansy zdobycia bramki przeciwnika poruszającego się w kierunku bramki tego zawodnika popełniając przewinienie karne rzutem wolnym lub rzutem karnym,
7) otrzymuje drugie napomnienie w tym samym meczu.
0
Thiago, musi grać więcej, częściej i się ogrywać. Mój faworyt do pierwszego składu na najbliższy czas. Co do Daniego to nie będę się zastanawiał czy teatr czy nie, za sam zamiar uderzenia przeciwnika należy się czerwona kartka, tyle w temacie.
0
KisielRealM
Szczerze mówiąc z mojej strony to nie jest zazdrość i uwierz mi, że piszę to szczerze. Po prostu nie widziałem ich w Barcy i już. Dla Realu to oczywiście dobrze, że ma z nich pożytek ale przeze mnie zazdrość nie przemawia.
0
FCBarca92
Mam nadzieję, że już niedługo Villa będzie potężnym działem w naszym ataku. Jak na razie faktycznie, asysty są ale z bramkami kiepsko. Co do Wymiany Eto'o - Ibra zgadzam się z Tobą, mało dobrego z tego wyszło. Był Eto'o, nagle Zlatan teraz Villa. W przeciągu dwóch sezonów zmieniać 3 razy napastników to paranoja. Pep się pogubił...
0
najlepsze? Moim zdaniem Messi i genialna akcja Villi, który w tej sytuacji powinien stać gdzieś na skrzydle a to co zrobił było świetne. Byleby przyszły jeszcze tylko bramki
0
morrison
Analizując poczynania transferowe za czasów Pepa trzeba otwarcie powiedzieć, że więcej jest złego niż dobrego. Fakt jest taki, że Guardiola ma co najmniej dziwne podejście do transferów. Pieniądze jakie poszły na nieudane transfery to grube miliony ale Pep i tak w tej kwestii się nie zmieni. Pozostaje nam liczyć się z tym co robi nasz zarząd i Trener. Ja najbardziej żałuję odejścia Eto'o i Toure.
0
kamil9040
Zabrakło zdecydowania. Tego już nikt nie zmieni, że grają w Realu. Ja osobiście nie żałuję, że do nas nie przyszli. Zobaczymy jak Real będzie radził sobie w trudniejszych meczach bo jak na razie mają moim zdaniem z górki. Jedynie Milan to "marka" z najwyższej półki ale jak popatrzymy co oni grają ostatnio to zwycięstwo Realu wydawało się oczywiste
0
Porażka naszej drużyny wcale by mnie nie zaskoczyła szczerze mówiąc. Mam mieszane uczucia co do tego meczu. Jeśli go wygramy to powinno być tylko lepiej bo aż strach pomyśleć co działoby się w przypadku porażki.
0
carlosss
Uwierz mi, że google nie boli :)
0
Bardzo trafne uwagi Pepa. Jeśli w tym sezonie poprawimy skuteczność to będzie dobrze. Villa i Iniesta powinni dać nam wczoraj prowadzenie w początkowej fazie meczu, grałoby się wtedy już łatwiej. No ale i tak cieszy wygrana na trudnym terenie. Oby tak dalej :) Vamos!
0
Wczoraj bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Thiago. Na prawdę będą z niego ludzie. Moim zdaniem powinien dostawać więcej szans na grę w tym sezonie, może w meczu z Mallorcą zagra od pierwszych minut razem w Xavim i Keitą/Masche w środku.
0
barca2122
Szczerze? Ja uważam, że to świetny zawodnik co nie zmusza mnie do tego żebym nie mógł powiedzieć co myślę o jego grze. Wiem, że to początki itd. i wcale po nim nie "jadę", nie sprzedaję go. Myślałem, że w jego grze od samego początku zobaczę taką totalną pewność. Trzymam kciuki za niego
0
constantine16
Weź to Ty może się opanuj! Nikt po nim nie jedzie. Fakt faktem cała drużyna Barcy zagrała kiepsko (z kilkoma drobnymi wyjątkami) ale nie jadę po Masche. Wierzę, że będzie ważnym ogniwem w Barcy. Na razie jednak na to się nie zanosi, widać, że jest jakiś zagubiony