LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
No brawo dla Pique ;] Fajnie z jego strony.
Zacząłem dziś prowadzić bloga o Barcelonie. Wpadnijcie czasem jak możecie. Mam nadzieję, że nie dostanę bana...
http://barca-cule.blogspot.com/
0
valkyr
Mnie tylko boli to, że brakuje elementu zaskoczenia i już. Do niczego więcej się nie mogę przyczepić :)
0
cules_since95
Przepraszamy królu, już się więcej nie będziemy mylić, będziemy robić jak każesz!Tak na poważnie to skończ te swoje brednie i wymądrzanie...
P.s. Małolatem akurat nie jestem (czyli do jasnowidza Ci jeszcze brakuje), pozdrawiam.
0
luznypapa
Ja też jestem dobrej myśli. Wbrew temu co możesz sobie myśleć, dziś też byłem...
0
Jonathan Dos S
Ty też się uczepiłeś? Co z tego, że mi się kolejność pomyliła?? Nie zmieni nic faktu, że czeka nas ciężka przeprawa!
0
cules_since95
No to może kolejność mi się pomyliła. Co nie zmienia faktu, że z Interem gramy przed GD. Chyba to żadna różnica "fachowcu"...
0
Na mecz z Mallorcą będzie trzeba mocno przemeblować skład. Takie mecze to okazja do delikatnego odpoczynku dla kilku graczy. No i nie sądziłem, że to powiem ale Messi powinien chyba usiąść w tym meczu na ławie. Ale może się w końcu odblokuje i zacznie podawać piłkę lepiej ustawionym partnerom w odpowiednim momencie.
0
Mógłby powiedzieć po dzisiejszym meczu, że nie miał koncepcji na rozmontowanie Kazania... Dodatkowo nasi piłkarze jakoś słabiej się "dogadują" ostatnio na boisku.
0
luznypapa
My też gramy jeszcze w Kijowie a jeśli oglądasz mecz to widzisz, że Interowi nie jest łatwo. Mają więcej szczęścia niż rozumu. Więc mecz z Dynamem to być może nie będzie spacerek. Ostatni mecz z kolei gramy z Interem na Camp Nou ale zauważ, że po tym spotkaniu czekają nas GD... Także trzeba będzie komuś dać odpocząć itd. Niedobrze to wszystko wygląda.
0
No i Inter się podniósł...
0
Dzisiaj czytam swój komentarz, który znajduje się trochę niżej... Oczywiście miało być WYPOŻYCZYĆ. Trochę późno już było i nie zwróciłem nawet na to uwagi.
0
Przepraszam za drugi post z kolei ale chciałbym dodać, że w sytuacji jaką miał "Rafa" większość użytkowników tej strony lepiej by się zachowała... Mam tylko nadzieję, że będzie lepiej i udowodni, że po kontuzji jest zawodnikiem jest na miarę Barcy.
0
Márquez - Faktycznie poniżej krytyki. Takie jest moje zdanie.
0
masq
Moim zdaniem to on nie jest wart nawet 15 mln euro... To tak jakby kupić "kota w worku", o czym przekonał się real sprowadzając "Huntera". Moim zdaniem, można by go było wyporzyczyć, powtarzam WYPORZYCZYĆ (z opcją transferu definitywnego), i wtedy sprawdzić jak sobie poradzi. Na ligę Holenderską jest bardzo dobry ale czy w Barcy się sprawdzi? Ja jestem przeciwny temu żeby wyrzucać pieniądze w błoto. Jeśli się pomylę co do niego to zwracam honor, ale jeśli on "nie wypali" to będę bardzo zdenerwowany.
0
Marquez gdzieś się ostatnio pogubił. Nie ten sam piłkarz co przed kontuzją, a szkoda...
0
Teraz mecz z Rubinem pokaże w jakiej tak na prawdę formie jest kilku naszych graczy, którzy ostatnią ją gdzieś zgubili ;) Mam nadzieję, że będzie dobrze.
0
Najważniejsze to doszukać się po takim meczu pozytywów. Nie można jechać po drużynie tylko dla tego, że w najdziwniejszych okolicznościach i w 93 minucie meczu traci bramkę ale meczu nie przegrywa tylko go remisuje. Graliśmy na bardzo trudnym dla nas terenie. Stało się i już. Lider zostaje u nas i tak ma być.
P.S. Meczu nie oglądałem, widziałem tylko skrót. Ale czy ktoś mi powie o co chodzi z tym karnym? Była faktycznie ręka?
0
borys27
Zostawiam to już bez komentarza, dobranoc wszystkim. Barca! !
0
borys27
hahahaha padłem człowieku! Masz poczucie humoru :D
0
Dzisiejszy mecz mimo dosyć rezerwowego składu można określić jako spacerek :) Cieszy zwycięstwo i czyste konto naszej drużyny. Teraz czekamy na weekend i trudne spotkanie z Osasuną.
0
borys27
Jakie "3 pkt. w tabeli"?!
0
Włączyłem i padł gol :) Pedro ładnie uderzył. Jeszcze jedną panowie i po meczu. Visca el Barca ;]
0
Fantastyczny mecz dziś w wykonaniu Barcy, brawo! :)
0
Zaklepać jego transfer jak jest dobry :) Może jeszcze kiedyś pokopią ze sobą piłkę ale już w Barcy, kto wie.
0
jowunia
Każdym ma swoje zdanie na ten temat. Ja pójdę dalej i Ci powiem, że Obojętnie czy strzeliłby Messi, Pique, Puyol, Toure czy nawet Valdes z karnego to radość była by taka SAMA!! Ważne jest zwycięstwo Barcy i już, a jeśli było by to na Santiago Bernabeu i to w finale LM to radość jeszcze większa.
0
Ja Wam powiem, że City go nie puści i już. Nawet jeśli Bellamy teraz odgrywa pierwsze skrzypce w drużynie szejków to Robinho jest zbyt wartościowym graczem, żeby pozbyli się go tak po prostu... Nie wierzę w ten transfer chociaż bardzo bym chciał żeby Robinho zasilił nasze szeregi chociaż w realu za nim nie przepadałem ale jego technika zawsze mi imponowała.
0
okube
"Szamanach" xD Padłem!!
0
ehh Samu, Samu
0
ZXCV
Rozumiem, jest ok :)