LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając życie to dzisiaj się znów niczego nie dowiemy albo znowu będzie "Filipe bliżej Barcy"... Ale czekam z niecierpliwością na jakieś OFICJALNE info w tej sprawie :)
0
omg ;/ mam nadzieję, że to plota...
0
Ależ cyrk :( niech to się wreszcie skończy!!
0
kruszol
Jest w tym co napisałeś trochę racji. Wiadomo, że na kim można "oszczędzić" to można i nawet powinno się to robić ale za zawodników nazwijmy to "konkretnych" powinno się srogo zapłacić. Nie chodzi mi o to żeby wydawać takie sumy na piłkarzy jak real ale nie oszukujmy się, że jednak ładne pieniążki można płacić za klasowych piłkarzy. Nie podejmując stanowczych kroków później będzie skomlenie, że skład nie wzmocniony... Pytam czyja to wina ;/ Dać 45-47 milionów + wypożyczyć jakiegoś zawodnika na sezon albo po prostu dać 50 milionów i już (taka suma to nic w porównaniu do tego co wydał real w śmieszny sposób). Jak nie Villa to Forlan (bodajże 36 milionów zapisane w klauzuli odejścia) i koniec. Albo liczymy na pozostanie Eto'o bądź też wybuch talentu Bojana oraz sprowadzenie Keirrisona i jego także świetną grę :)
0
50-55 milionów... :( Nasz zarząd nigdy tyle nie da za D.Ville... Jedyna nadzieja to transakcja łączona.
0
Nie no porażka :( Dość mam już tego okna transferowego. Jeśli AS się nie myli to pięknie ;/ zostaniemy z niczym...
0
Decoo
Że co?!
0
Z tym czasem to chyba trochę przesadzacie... Wydaje mi się, że tak jak i u nas w Polsce tak w Hiszpanii jest ta sama godzina.
0
kibic MU
Może chce zostać... Ale pomyśl, gdyby tak na prawdę chciał zostać to sam wywierałby presję na zarządzie o podpisanie nowego kontraktu. Wtedy wiedzielibyśmy jakie zarząd ma w tej sprawie stanowisko. Tutaj natomiast jest tak, że Eto'o raz chce zostać a raz odejść, no i co tu myśleć o tym. Człowiek przestaje rozróżniać co jest prawdą a co nie...
0
Ciekawe kiedy pojawi się info w sprawie Villi...
0
Można na mecz inauguracyjny już zamówić bilety?? Chodzi mi o 31.08 - mecz ze Sportingiem
0
Jeśli przejdzie do nas Villa to uznam to za cud. Od tej transferowej karuzeli już się kręci w głowie. Nie wiem jak Arszawin gra w Arsenalu a szkoda bo mógłbym mieć jakieś zdanie na ten temat. Obawiam się tylko, że i tak by do nas nie przeszedł w przypadku złożenia przez Barcę oferty. Dlaczego Wenger miałby go puścić po połowie sezonu rozegranego w barwach Arsenalu? Na dodatek jeśli faktycznie grał te pół roku znakomicie tak jak piszą niektórzy to jego cena diametralnie wzrośnie. "Kanonierzy" kupili go za 15 milionów więc co najmniej 10 więcej jest wart teraz (w oczach Wengera oczywiście). Dziwi też fakt, że chciałby odejść po tak krótkim czasie... Więc co mogło by się stać gdyby już założył koszulkę Barcy? 20-25 milionów i się sprawdzi (?) jeśli by tak miało się stać to jestem jak najbardziej za! Tylko jak powie po sezonie, że mu się znudziło to pojadę tam do Katalonii i utopię go w ''czystej'' ;p
0
Nie potrzebny on nam... Mamy w swoim zespole tylko jedno miejsce dla gracza z nazwiskiem Alves :)
0
robokochambarce
Moim zdaniem się mijasz z prawdą sądząc, że jest to najlepszy zawodnik świata na swojej pozycji... Najlepszy na świecie na pozycji DMF w tym momencie jest piłkarz Barcy i... tu niespodzianka Yaya Toure :) Sam to potwierdził, że jest nie do przejścia, najlepszy w odbiorze i, że jest uniwersalnym piłkarzem :) Aha i jeszcze ta technika, miodzioo... Nie ujmując nic Mascherano ale jest może drugi ;p
0
No to fantastyczna wiadomość :)
0
Haryztybetu
Ale Ty za to chciałeś być fajny? :) Swoją wypowiedzią też nie za wiele wniosłeś do dyskusji. To "G2S", ahh jakie "wspaniałe"...
0
tak, tak spotkali się. Wypili litr kawy, zjedli po hot-dogu i poszli do domu. Sam widziałem ;p
0
Omg... Co za szopka ;/ "Eto'o na języckach" odc. 58 ;p
0
Messi zasłużył sobie w przekroju całego sezonu na to żeby tak się właśnie stało. Musi dostać złotą piłkę Leo albo Iniesta, innej opcji nie biorę pod uwagę.
0
yolinar
Do składu na stałe powinien wejść Pedro? Już w tym sezonie się w nim znalazł i pokazał, że nie nadaje się do pierwszej ''11'' Wolałbym zdecydowanie żeby grał Jeffren niż Pedro
0
Nareszcie coś ruszyło :) Jestem bardzo zadowolony z tego faktu.
0
Do roboty się weźcie w tym zarządzie a nie komentujecie pracę innych :D Laporta jest w porządku ale niech zacznie działać już!
0
Spojrzałem na zdjęcie i w pierwszej chwili myślałem, że coś oficjalnego w sprawie Cesca ;p Po przeczytaniu tytułu newsa jednak się zawiodłem hehe. Ja chcę już jakiś transfer! ;p
0
Szkoda, że real wziął się za Ibrahimovica :( Sprzątną nam go z przed nosa i już nigdy nie zobaczę go w Barcy...
0
Riise, Jansen? WTF? ;/
0
Mnóstwo bramek z rzutów karnych... Nie przekonuje mnie on, chociaż gdyby przyszedł i się sprawdził to zmienił bym o nim zdanie. Osobiście wolę Zlatana.
0
Jak na razie jesteśmy "karmieni" nieoficjalnymi i bezpodstawnymi newsami. Pismaki już się rozpisują o możliwościach, które wydają się nie do zrealizowania... To normalne, że tak jest ale jakiś chociaż jeden oficjalny news dobrego transferu w najbliższym czasie byłby mile widziany. Strasznie wolno pracuje nasz zarząd. Panie Laporta, niech Pan zacznie działać ;p
0
Swoją drogą to już staje się nudne... Kiedy pojawi się news "Oficjalnie: Eto'o w Interze; Ibra wzmacnia Barcę"? :D Ehh marzenia... ;p
0
Świetny zawodnik! Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Oby tak dalej Dani :)
0
kamil29
Eto'o owszem jest bramkostrzelny ale na pewno nie bardziej niż Zlatan! Tyle "setek" ile ma Samu to się w głowie nie mieści a ilu z nich nie wykorzystuje to tym bardziej. Strzela ważne gole (jak choćby w Paryżu i w Rzymie) ale mi się wydaje, że Zlatan na miejscu Eto'o miałby jeszcze więcej goli. Wszak w Interze nie raz musi harować za kilku. Wydaje mi się, że idealnie wkomponowałby się w drużynę Barcy... No i ta jego bajeczna technika... mmm ;)
pozdro