0

Nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania! Nie chce nawet słyszeć o takich głupotach! Zlatan za Eto'o, innych możliwości nie ma...

0

Jak na razie to wszystko stoi w miejscu. Wiem, że toczą się może jakieś negocjacje itd. ale to wszystko dzieje się tak wolno... Samo przedłużenie kontraktów z naszymi zawodnikami idzie zarządowi bardzo ociężale...

0

Ibra podobnie jak Eto'o to gwarancja sporej liczby bramek w sezonie. Uważam jednak, że gdyby to Zlatan był w tym sezonie na miejscu Eto'o to Forlan nie zdobył by tytułu króla strzelców. Zlatan nie dość, że potrafi zagrywać niekonwencjonalne piłki, potężnie potrafi uderzyć z dystansu to jeszcze nie marnuje "setek" jeśli je ma. Jeśli Eto'o miałby odejść to jestem za sprowadzeniem Szweda do nas! Eto'o + 20-30 milionów do tego sprowadzić Ribery'ego za 40 milionów + np. Hleb i powinno wystarczyć. Na końcu jakiś tani ale dobry lewy obrońca i wyszlibyśmy lepiej na 3 zawodnikach niż real na jednym :) pozdro

0

senda

Ja też bym go wolał i wiesz co... Tysiąc razy bardziej ;) Bo CR7 nie cierpię i przyznaje się bez bicia ;p

0

Moyart

Nie twierdzę, że nie :) Ale takich ludzi się szanuje i trzeba szanować a przynajmniej ja tak mam.

Ribery do Barcy! Proszę! :D

0

senda

Jesteś kibicem realu? Nie wierzę żebyś nie chciał mieć Francka u was w drużynie ;p Popraw mnie jeśli nie mam racji... :)

0

Wallu$

Zlatan jest za 60 milionów + Eto'o więc sam sobie odpowiedz...

Pozdro ;p

0

Realfan18

Nawet nie mam zamiaru bo zaraz bana dostaniesz tak więc grzecznie "papa" wszystkim powiedz!

0

prosto.

hahahahahah dobre :D

0

c.de.f.

Ale co tak ostro :D Trzeba było mu wytłumaczyć spokojniej. Hehe trzeba go zrozumieć, że chciał być fajny i mocny no ale wiesz. On wie, że Ribery jest u nich i koniec ;p

P.S. swoją drogą to fajny tekst ;p

0

Realfan18

Ile masz lat? Bo to co napisałeś jest co najmniej żałosne. "Hala dziecko" i kropka

0

Mówiąc krótko: Ribery był drogim piłkarzem ale po ostatnich śmiałych poczynaniach realu jego cena na pewno wzrosła i nie będzie łatwo go sprowadzić. Chyba z taką teorią można się zgodzić? Pomijając już wszystkie plotki, newsy o kontaktowaniu się z nim itd.

0

Takich newsów może pojawić (bądź pojawi się) jeszcze mnóstwo! Nie uwierzę w ten transfer do póki nie będzie to oficjalna wiadomość, że drużyny Bayernu i Barcelony doszły do porozumienia! Wierzę jednak głęboko, że Ribery przywdzieje w nowym sezonie trykot Barcy!

0

gera

Ribery, Eto'o, Messi

0

Bombardier

Właśnie... Szkoda, że takie "szopki" destabilizują rynek i zabijają piękno footballu.

Jestem dumny, że kibicuję Barcy! Mes Que un Club

0

plocin

W zdobyciu potrójnej korony jako pierwszy klub z Hiszpanii raczej real nie będzie pierwszy... Ah tak Perez zapłaci? haha

0

arkag17

Chodzi mi tylko i wyłącznie o intencje danego człowieka a nie o to co MÓWI... Weź poprawkę na to, że oficjalna strona realu, Barcy czy kogokolwiek innego potrafi przeczytać co ktoś myśli i to wypisuje :)

Tylko i wyłącznie odniosłem się do słów "Sam Perez mówił" rozumiesz?

0

arkag17

ee wybacz ale ja tego nie powiedziałem! Ja nie wiem ale skąd inni wiedzą? Skąd wiesz co taki Perez może naprawdę myśleć? Powie w wywiadzie, że dałby mniej jakby mógł a w rzeczywistości myśli sobie, że mu to wisi ile dał za pana iksińskiego. To możesz przewidzieć?

0

hols91

No widzisz zyska więcej niż straci... Zapewne sam Kaka jak i Perez więcej zyskają więc nie pisz mi, że jestem żałosny.

0

arkag17

Ja nie wiem... Wierzysz we wszystko co napiszą? Ty zapewne też mówiłbyś całą prawdę przed kamerami?! Dla mnie ta "buźka" ze zdjęcia wyżej mówi wszystko. No i ten jego złowieszczy uśmieszek, który czasami mam okazję oglądać w telewizji... hah w sam raz pasuje do $realu

0

hols91

Ależ owszem! Perez na pewno się ciesz! Ty byś się nie cieszył gdybyś wydał nawet 80 milionów na piłkarza i gdyby Cię na rękach nosili? Mu to wisi i już. Szasta kasą i nie obchodzi go ile wyda! Żałosne

0

arkag17

to są fakty, które czytasz w internecie czy w gazetach. On oddał 50% swojego wizerunku? No proszę Cie chyba nie zrobi mu to różnicy skoro kilkanaście razy więcej zarobi na tym transferze? Jakby nie było jest to jeden z największych transferów ostatnich lat, Kaka' jest postacią medialną, która i tak zarabia krocie a swoimi posunięciami napycha sobie jeszcze pięniędzy do kieszeni. Być może uzyska gigantyczne przychody ale nie odzyska zaufania i miłości kibiców Milanu, którym to powtarzał na każdym kroku jak jest przywiązany do klubu itd.

0

arkag17

Oh ależ poinformowany jesteś znakomicie. Dla mnie poleciał na kasę i zdradził Milan. Dla wielu kibiców Milanu zapewne też tak jest... No chyba, że twierdzisz, że w Milanie nie miał miejsca w składzie i nie mógł się rozwijać...

0

Kid A

"Podkupieniem były próby ściągnięcia CR9 rok temu przez Calderona. Analogicznie można powiedzieć że Barça podkupiła Henry'ego."

Porównujesz Milan i Manu do Arsenalu?! Co zdobył Arsenal na przestrzeni ostatnich lat? Wielkie nic! Transfer Henry'ego nie był podkupieniem bo sam Titi miał już dość siedzenia w klubie, który nie może mu zagwarantować najważniejszych trofeów! Sam o tym mówił, że chciałby zdobyć Ligę mistrzów bo tego mu brakuje ale powiedział też, że chciałby wrócić na Emirates Stadium. Powiedz mi czy C.Ronaldo myśli podobnie? Albo Kaka'? Polecieli na pieniądze a, że real to większa marka niż City no to wiadome co wybrali. Nie zmienia to faktu, że są w Madrycie dla kasy a ich byłe kluby dostały za to fajne pieniążki ale też zapewne stracą szacunek kibice do tych piłkarzy

0

Moyart

...i to by było bardzo "soczyste" zwieńczenie tej dyskusji :) Trafiłeś w sedno i napisałeś samą prawdę! Podpisuję się pod tym

0

Ja zrozumiem to, że ktoś chce mieć powiedzmy po jednym piłkarzu najwyższej marki w każdej formacji ale upychać gwiazdy do jednego składu na każdą pozycję? Gdzie jest miejsce w takim klubie dla wychowanków? Gdzie jest miejsce na rywalizację skoro nikt z ławki nie "wygryzie" w sportowej walce ze składu największych "marek"? Silva bądź Ribery usiądzie na ławce? Może Fabregas? Takie coś mnie nie przekonuje i śmieję się z realu, mówię to szczerze i z serca ale nie dla tego, że im zazdroszczę bo tak nie jest tylko dlatego, że odbieram to jako swego rodzaju bezsilność... Nie moc polegania na swoim zapleczu piłkarskim itd.

0

FanRealu19

Powiedziałem, że są słabi? Jasne, że nie! Tylko ciężko porównać np. formę C.Ronaldo z przed roku kiedy to zdobywał z ManU Ligę Mistrzów z formą w sezonie, który niedawno dobiegł końca...

0

FanRealu19

Co do tych zakupów, które właśnie robią to powiem tyle, że balansują na bardzo cienkiej linii... Albo mogą zbudować silną drużynę za grubą kasę i ta drużyna się sprawdzi (oczywiście inaczej nie potrafią zbudować zgranego kolektywu i to mnie śmieszy najbardziej) albo z drugiej strony mogą się totalnie "spalić" przez ten sezon, nie wygrać nic i może zacząć się wszystko sypać...

0

FanRealu19

Czy mocną to się dopiero okaże...

Co do tematu no to faktycznie Madryt oszalał, wydawać takie kwoty na piłkarzy. Jeśli by nic nie zdobyli w tym sezonie to staną się pośmiewiskiem w całej europie, takie jest moje zdanie. Szkoda tylko, że nasz zarząd nic nie robi na razie... Zero postępów no ale czekamy.

0

Looky

Hehe dobre... Zrównałeś mnie z ziemią.

Wracając jeszcze do tematu to Silva fajnie grał na Euro i teraz z tego co widziałem bardzo dobrze radził sobie w Valencii. Kupić go można za mniejszą kasę niż Ribery'ego ale chyba jednak jest gorszy od Francuza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?