LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe fajnie jest pomarzyć... Robinho to dobry zawodnik ale nigdy się nie przekonamy czy sprawdziłby się w Barcy
0
Looky
Czy ja zacząłem? :( Mógłby się w końcu odczepić (właśnie chodzi mi o ten inny news a że skomentowałem tutaj do tematu to znów się przyczepił) ;/
0
c.de.f.b
do mnie to było?
Szanowni admini czy możecie jakoś zareagować bo się przyczepił do mnie ;/ Nie możesz skończyć? Koniec tematu a jak Ci się nie podoba to nie czytaj moich komentarzy albo ich przynajmniej nie komentuj... ok?
0
rav
Tym bardziej brać :D
0
30 baniek i brać :)
0
MJG
wybacz... Chłopak mnie rozwalił po prostu. Chodzi mi oczywiście o c.de.f.b
Pisaliśmy na temat no to musi się chyba taki ktoś trafić kto wprowadzi zamęt do dyskusji... Nie będzie mi pisał, że jestem żałosny z jakiegoś powodu a sam pisze bzdury ;/
0
c.de.f.b
Zonk!
Ale tak Ci powiem, że strasznie dużo, hmm ogromnie dużo nazwisk przewija się przez tą stronę. Każdy ma swoje zdanie, typy, marzenia(?) Więc nie pisz, że jesteśmy żałośni bo tak nie jest a swoim komentarzem potwierdziłeś, że widocznie zaliczasz się do naszego tak "zacnie" nazwanego przez Ciebie grona...
Każdy pisze nazwiska jakie chce i ile chce a Ty skoro jesteś dobry w sprowadzaniu zawodników a nie w gdybaniu to droga wolna! Ściągaj do nas fajnych graczy... powodzenia
0
Culé18
Masz rację, jest kryzys ale to Barca jakby na to nie patrzeć wygrała potrójną koronę więc nie wiem co jest grane. Można by sobie pozwolić na wydanie powiedzmy 80 milionów euro na pewno... Do tego mała wyprzedaż, wypożyczenia no i tyle. Może jak pokombinują to coś z tego będzie. Wyjdzie i z głową, i z dobrem dla drużyny. Oby!
0
Szampan, który pili piłkarze Barcy jak świętowali musiał być naprawdę drogi, że teraz nie może zarząd nikogo sprowadzić ;p a mówiłem żeby kupić najtańsze wino czy coś... :)
0
Culé18
Też jestem w szoku delikatnie mówiąc... Co zrobić, my mamy inną politykę transferową i nic raczej tego nie zmieni ale swoją drogą to ciekawe co ten Perez tam robi działaczom innych klubów, że mu tak nikt oporu nie postawi ;p
0
c.de.f.b
Człowieku my gdybamy a Ty jeśli potrafisz to ich sprowadź do Barcy i tyle! Będziesz na tej stronie panem i władcą jak się dowiem, że transfery to Twoja zasługa... hahaha
0
Wracając do tematu wzmocnień to Ribery, Forlan i ktoś na lewą obronę... Tyle i będę prze szczęśliwy. Tak patrząc bardzo trzeźwo na to można napisać tylko tyle i AŻ tyle...
0
Culé18
hehe no bo wyskakuje z tym, że my żałośni wszyscy jesteśmy a sam w drugiej części komentarza przedstawia nam swoje "życzenia"... ciekawe ;p
0
c.de.f.b
Też kogoś chcesz więc też jesteś żałosny... Przykre...
0
MatiSz
Ależ czekam, czekam :) a co do R80 to dobre pytanie ale odpowiedzi nie znam :) różnie by mogło się to potoczyć no ale to tylko gdybanie co by było gdyby...
0
adammo13
Wybacz, nie miałem nic złego na myśli po prostu to co napisałeś dziwniej zabrzmiało niż moja teoria wg Ciebie. Nie od dziś wiadomo, że we współczesnej piłce dużą wagę odgrywa wymienianie się przez zawodników pozycjami i uniwersalność graczy!
Przesadziłeś z Valdesem i Abidalem, tutaj właśnie mi się wydaje, że chciałeś być "fajny" jak sam to określiłeś...
0
adammo13
Dla trzynastolatka faktycznie może wydawać się dziwna...
0
zw1erz
Noo racja! "Floro", mafia i te sprawy haha
0
Też nie róbmy z młodego chłopaka który ma bodajże 17 lat jakiegoś "sztywniaka" nie jest problemem na pewno ustawiać go na lewej obronie i rozwijać go na lewej flance. To samo jest z Alvesem czy Puyolem, mają przypisane pozycje a jednak na innych też sobie radzą i to bardzo dobrze a Carles Puyol to mnie totalnie zaskoczył w tym sezonie na prawej stronie :)
0
Pyrzo_Barca
Z tego co wiem grać na lewej potrafi... ;p
0
MatiSz
Perspektywiczny zawodnik na lewą obronę?
Muniesa
0
Jamal
Jakoś mnie Twoje argumenty nie przekonują ;) Wydaje mi się, że to bardzo dobre porównanie bowiem dużo piłkarzy już real "popsuł"
0
Gdybym napisał taki komentarz? Co byście powiedzieli? ;p Szczegóły poniżej hehe
Skończcie z tym Villą! Zatrzymanie Eto'o to priorytet i kupienie ewentualnie Forlana! Jak przyjdzie Villa to Bojan już na pewno nie pogra... Ludzie dajcie spokój. Bojan zaczyna grać bardzo ładnie i myślę, że w tym sezonie będzie ważny dla zespołu a z Villą w składzie nic z tego nie będzie. Forlan do Barcy! Natychmiast :)
0
Jamal
Bo w Milanie on był "najlepszy"! Zrozum, że w realu stanie się jednym z wielu jak to zapewne będzie... Te kluby mają inną filozofię gry itd. Van der Vaart też miał świetne statystyki w HSV a przeszedł do realu no i hmm, wiesz co się z nim stało. Popatrz też na Henry'ego z Arsenalu i z Barcy. Tam był stawiany na piedestale a w Barcy jest CZĘŚCIĄ projektu.
0
gilbert3
dokładnie! Kaka w tym sezonie kompletnie nic nie grał. Jeśli "utrzyma" taką formę w następnym sezonie to o niego akurat nie ma co się martwić. Powiedzmy sobie szczerze, że ma talent, czasem błyszczy itd. ale od dłuższego czasu jest po prostu przereklamowany. Zrobi się z nim to samo co z Ronaldo...
0
Być może gdyby Barca zaproponowała Bayernowi 35 milionów + Hleba i powiedzmy zmienne w wysokości 10 milionów po sezonie to mogło by się udać. Jednak ja sobie mogę gadać i gdybać a rzeczywistość weryfikuje takie spekulacje... Czasami zbyt okrutnie ;p (jeśli wiecie o co mi chodzi)
0
Jamal
Obyś nie miał racji z Riberym... Mam nadzieję, że wybierze Barcę!
0
Zaczynam się zastanawiać kiedy na naszej stronie zaczną pojawiać się oficjalne newsy o nowo pozyskanych piłkarzach albo o tym co w końcu z Eto'o... Oczywiście nie mam na myśli wydawania tak przesadnie dużych pieniędzy na zawodników ale miło by było aby Panowie z naszego zarządu pospieszyli się z dokonywaniem zakupów ;p
0
CNFCB
I oby stało się tak jak napisałeś... :)
Za taką rozrzutność życzę realowi w nadchodzącym sezonie rychłego odpadania z pucharów :]
0
Na rm.pl już mega podniecenie panuje... hahaha, hala dzieci tak się rozpłaszczają przed Kaką jakby nie wiadomo kim był. Nawet nie wiedzą czy się sprawdzi a już uznają go za świetny transfer i zbudowali "nową potęgę Madrytu". Żal mi takich ludzi no ale cóż.