LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
JA PIERDZIELE... Sytuacja w naszej grupie mnie powala :D:D Kto by pomyślał, że tak się to będzie układało. O ile mecz z Interem napawał optymizmem to później już było tylko gorzej. Ale rozliczać naszych będziemy po OSTATNIM spotkaniu w grupie.
0
ZXCV
Nie komentuj czyichś komentarzy jak nie rozumiesz ich przekazu ;) Pozdrawiam i zostawiam Cię sam na sam z moją ironią ;p
0
Wybaczę Barcy tą porażkę jak im wklepią ze 4 na wyjeździe :D
0
ZXCV
To była IRONIA człowieku :)
0
dzisiaj to by nawet zespół z Polskiej II ligi wygrał z Barcą... Smutna prawda tego wieczoru :]
0
No BRAWO razy 85 tysięcy ;] Dno i 10 metrów mułu. Kto następny? Saragossa? Stawiam na remis, kryzys oczywisty
0
Na to się po prostu patrzeć dziś nie da ;/ Wynik pójdzie w świat... Rozumiem przegrać z Interem, ale Kazan?? ;/;/
0
Michas_13
Człowieku!! Kryzys Barcelony trwa już jakiś czas... Jaki jeden mecz?!
0
Messi bez formy, Iniesta to samo... PIACH!!
0
Co jest z nimi? heh
0
Totalna masakra. Nie dowierzam w to co widzę. No to po nas
0
Bogi el Loco
Od przybytku głowa nie boli :)
0
heh no i miałem dodać, że Iniestę widzę bardziej w środku niż na skrzydle, to jednak nie jest jego nominalna pozycja :))
0
Don Corleone
Po części się z Tobą zgadzam tylko jest jedno 'ale'... Na razie nie mamy kim godnie zastąpić Henry'ego bo wątpię żeby Jeffren był wstanie wziąć na swoje barki tak duży ciężar i grać pod taką presją jaką jest występ w podstawowym ustawieniu naszego "El Tridente"
0
cules_since95
Przedstawiam tekst z kryterium oceny graczy, które to możesz znaleźć klikając w link na samym początku tekstu. Wystarczy wykazać trochę inicjatywy.
10 Ocena przyznawana za coś więcej niż bezbłędny występ, bądź kilka bramek napastnika. Dziesiątkę otrzymują piłkarze za mecze, w których mają niezapomniane zagrania, a całą swoją postawą na boisku czynią ze spotkania legendę. Notę 10 otrzymał na przykład Etoo za występ przeciwko Realowi Valladolid, gdy strzelił 4 bramki w jednej połowie meczu, w tym trzy w odstępie niecałego kwadransa. Innym przykładem może być popisowy hattrick Messiego w pamiętnych Derbach Europy.
0
Martwi mnie bardzo forma Henry'ego, jeśli nie złapie formy to będzie krucho. Początek sezonu a tu już zaczynają się kłopoty (kontuzja Zlatana czy Bojana). Iniesta jeśli już wchodzi na boisko też bardzo asekurancko, cień Don Andresa z poprzedniego sezonu. Ogólnie to jest dobrze i cieszę się z tego, że Barca prowadzi w tabeli i mimo różnych przeciwności i niedociągnięć gra bardzo dobrze.
0
Bojan doznał kontuzji na samym początku sezonu, chyba po meczu z Gijon. Miał nie zagrać przez 2-3 tygodnie więc już za niedługo powinien móc grać. Lepiej mieć w obwodzie dwóch napastników niż tylko Zlatana bo jak widać takie przykre sytuacje jak we wczorajszym meczu też się zdarzają
0
Zywiec21
Znowu Ty? Odpowiem pytaniem na pytanie; co Ty bierzesz wchodząc na tą stronę?
Co do słów Patiniego to w 100% się zgadzam ;]
0
LukiMessi16
Ja będę skakał z radości nawet po skromnym 1:0
0
Najgorsze: Sędzia i delikatne rozluźnienie zawodników Barcy po przerwie. Mecz ogólnie świetny, oby tak dalej. Visca el Barca
0
Ludzie (niektórzy) ogarnijcie się! Barca wygrała 5:2 we wspaniałym stylu. To, że któryś z piłkarzy zagrał słabszy mecz to nie znaczy, że trzeba od razu siać panikę. Pierwsza połowa to była magia, miażdżenie Atletico i popis fantastycznej gry Barcy. Fakt, że w drugiej troszkę odpuścili na pewno nie jest czymś co zwiastuje jakąś tragedię. Sezon jest długi, prowadzenie po pierwszej części 4:1 i chęć oszczędzania sił na następne mecze. Gra wyglądała w drugiej części tak jak wyglądała ale sądzę, że było to celowe "zagranie". Dlaczego "Puyi" przesiedział mecz na ławce, czemu Iniesta wszedł tak "późno"? Ano właśnie dla tego że taktyka po przerwie uległa zmianie! Zastanówcie się co piszecie. Co mogę powiedzieć ze swojej strony? Mecz świetny, grad goli, pewne zwycięstwo i optymizm przed dalszą częścią sezonu. Cieszę się, było pięknie ::)) Vamos Barca ;)
0
Messi dostanie nieziemski kontrakt. Mam nadzieję, że będzie grał jeszcze lepiej niż dotychczas, choć nie wiem czy to możliwe bo to co prezentuje nasza "Atomowa Pchła" jest po prostu nieziemskie. Kto jak kto ale Messi wart jest takich pieniędzy.
0
Mijają kolejne dni, miesiące i lata od przyjścia Henry'ego do Barcy a ludzie wciąż porównują go z Henrym z Arsenalu. Ubolewają i nie mogą się pogodzić z faktem, że Barca to nie Arsenal i, że tutaj Titi jest zupełnie inny. Nie wyszedł mu mecz i już. Przestańcie narzekać i najeżdżać na niego po słabszym spotkaniu. Jeszcze nie jedną bramkę strzeli dla Barcy. To co on powiedział to jego sprawa, wynikało to pewnie z jego frustracji bo zagrał słabo i na pewno to wie, sam powiedział, że mówi coś pod wpływem chwili...
0
mihal_s
Hehe a kto się nie boi tego meczu :) Ja wierzę w nasz zespół i jutro o 20:45 trzymamy mocno wszyscy kciuki!
pzdr dla Ciebie
0
mihal_s
Doskonale rozumiem, ale "rozwalić" Milan w tym sezonie to chyba nie trudne zadanie. Spójrz na ich grę i wyniki...
0
Nie do przyjęcia jest dla mnie postawa niektórych z Was... Od przyjścia Zlatana tyle osób na niego jedzie, krytykuje itd. Co z tego, że niektórzy z Was go nie lubią? Trzeba mu kibicować, on musi strzelać dla Barcy bramki... Miejcie na uwadze chociaż dobro klubu.
Zostawcie Zlatana w spokoju, dajcie mu czas
0
Liczę na naszych zawodników, mam nadzieję, że obejrzymy ciekawy mecz i mam nadzieję ze zwycięstwem Barcy ;) VeB!
0
Don Corleone
Nie wiem po czym wnosisz takie stwierdzenia o masakrze. Jeśli Serie A jest wyznacznikiem gry Interu w tym sezonie to nie ma się czego bać chociaż oczywiście trzeba mieć szacunek do rywala, tym bardziej do Interu bo to dobry zespół a w tym sezonie się bardzo wzmocnili. Jednak jeśli porównać grę Barcy a Interu w tym sezonie w swoich ligach to nie Inter a Barca powinna zmiażdżyć przeciwnika. Cóż, pożyjemy, zobaczymy :))
P.s. Mam nadzieję, że nie dopuścimy Eto'o i Milito do żadnych "setek" a jeśli by się tak stało to życzę rychłego przestrzelania ;p
0
Samuel E.
Skąd ty to to człowieku możesz wiedzieć?! Jakimś prorokiem jesteś czy jak? Sezonowiec, a jakby inaczej... Twój nick nie gościł tutaj zbyt często ;/ Nie pisz bzdur bo to się okaże dopiero gdy powróci do gry. To, że tak długo nie grał nie przekreśla jego kariery!
0
g2p
Tym komentarzem pokazałeś swój poziom. Nie wiem jak można rozmawiać w tak prostacki sposób jak Ty to robisz. Nie potrafisz przedstawić żadnych konkretnych argumentów, z każdym komentarzem coraz bardziej się pogrążasz i kompromitujesz więc zaczynasz wyzywać... Kończę z Tobą rozmowę bo zapewne i tak nigdzie nie dojdziemy z Twoim tokiem rozumowania.