0

constantine16

Dwa mecze, dwie kartki, dziś jego błąd spowodował, że Pique musiał się nieźle napocić i w efekcie faulował w niebezpiecznej odległości. Mascherano wg mnie jak duch, widać go tylko gdy fauluje

0

Masakra. Pozwolę sobie zauważyć, że Mascherano w ogóle się nie sprawdza jak do tej pory. Czyżby kolejny klops transferowy?

0

Ale w tragicznym stylu dziś zagraliśmy

0

Pierwsza połowa niestety TRAGEDIA... Liczyłem, że będzie lepiej

0

Villa oO'

0

Do tej pory tragedia! Zobaczymy jak będzie dalej :) Vamos

0

Moim zdaniem faulu Maxa nie było, ale to tylko moja opinia. Jeśli już to na pewno nie w polu karnym. Co do oceny Valdesa to ta "8" jest na pewno mocna, chociaż osobiście też podniósłbym jego ocenę o jedno "oczko". Nasz portero zagrał wspaniale. Był skoncentrowany,bardzo czujny i jeszcze ten obroniony karny. Ogólnie występ bardzo pewny i na pewno zostanie na długo zapamiętany.

0

Liczę na niego. Mam nadzieję, że będzie zaporą nie do przejścia w naszej drużynie. Oby tylko grał więcej niż Toure. Już nie mogę się doczekać jego debiutu w barwach Barcy ;]

0

Marco87

100% racji!

ps. Przepraszam za kolejny post z rzędu...

0

ramossss

Szkoda, że więcej tych "esek" sobie nie zrobiłeś w nicku...

Kontuzje powiadasz? Może wymień mi chociaż jednego gracza Realu, który w ubiegłym sezonie grał mniej od Andresa a zdziałał więcej na boisku, Europie czy na MŚ :)

0

pablojaw

Szczerze? Moim zdaniem gadasz głupoty. Złota piłka należy się Inieście i nikomu więcej. Przez cały poprzedni sezon to on grał wyśmienicie, kiedy tylko mógł (trapiły go kontuzje) był wiodącą postacią w Barcy. Moim zdaniem był "x" razy lepszy od "Sznajdera". Kapitalny sezon 2009/10, mistrzostwo Hiszpanii, kapitalna gra na MŚ. Według mnie tak niewiele zabrakło żeby to Barca była w finale CL i nic tego nie zmieni. Sneijder był CZĘŚCIĄ Interu, wielkiego Interu w poprzednim sezonie ale nie oszukujmy się, gracz wybitny to nie jest. Nie sprawdził się w Realu, piękny sezon miał w ekipie mistrza Włoch ale tam cała drużyna spisała się nadzwyczaj dobrze. Ponad przeciętność się nie wybił. To, że Sneijder otrzyma złotą piłkę (bo zapewne tak się stanie), podyktowane będzie tylko tym, że Inter wygrał CL. Nie oszukujmy się.

0

Raiola = dno...

0

Cytując jednego z użytkowników tej stronki napiszę: No fuc*ing way, IBRA must stay ;) Osobiście chciałbym żeby Zlatan u nas został. Jak będzie, zobaczymy. Jeśli odejdzie to Mr. Sandro jest przynajmniej u mnie skreślony już na początku!!

0

wysyp1

Szczerze? Pamiętając jaka była sytuacja z Eto'o to chyba jego odejścia najbardziej żałuję, chociaż cieszę się, że Ibra gra u nas ale i to może się już dziś zmienić. Oby nie...

0

Bardzo fajna wiadomość wg mnie. Mam nadzieję, że się sprawdzi i pogra więcej niż Yaya. Witamy w Barcelonie Javier.

0

Najlepszego ;) Wysokiej formy i sukcesów z Barcą!

0

Dwaj znakomici piłkarze i udane transfery co już zaczynają potwierdzać! Oby tak dalej panowie.

0

Na pewno by się nam przydał... Szkoda go bo to ciekawy zawodnik moim zdaniem

0

ZiziRM

Macie "boga" na bramce a my mamy BOSKĄ Barcę ;p

0

Rami

ja wiem!

0

Pinto jeśli chodzi o bronienie karnych nie ma chyba sobie równych. Traktowałem to z przymrużeniem oka ale na prawdę w tym jest świetny

0

dzidzik_cules

Kiedy tak było?;p

0

PINTO = KARNE = kozak ;D

0

cules_since95

Wiem ;) mecz towarzyski ale Barca ta sama. Spodziewałem się trochę więcej jednak, no ale cóż, z Włoskimi drużynami nam nie idzie. Takie trochę bicie głową w mur jakby nie było

0

cules_since95

Cóż z tego? Spójrz na wynik

0

Nie widziałem pierwszej połowy ale druga w wykonaniu Barcy to kaszana szczerze mówiąc. Pierwsze kilka minut świetne a po przeprowadzeniu zmian katastrofa...

0

Messi! Messi! Messi! :)

0

real808

Takiego frustrata i dzieciaka dawno tu nie było. Ale powiem Ci jedno, jesteś w czołówce. Cieszysz się co? "(...)bo wszyscy podążają i się trzymają zwycięzców" konkretnie piszesz właśnie o "kibicach" Realu do których się zaliczasz tak? Mój Boże! kto pozwala takim ludziom jak Ty siedzieć w internecie? Co do Barcy w dzisiejszym spotkaniu... Można napisać tylko jedno słowo; KOSMOS! ;)

0

Moim zdaniem Barca powinna wyłożyć jakieś 23 miliony euro, dorzucić Hleba i wyciągnąć Mascherano z Liverpool'u. Ten transfer i nie potrzeba już żadnych. Ale pewnie to tylko marzenie...

0

Skład na Sevillę był jaki był ale nie ma co panikować. Na Camp Nou Barca jest w stanie wygrać 2:0, 3:0 i mam nadzieję, że pokażemy zupełnie inne oblicze niż choćby to z drugiej połowy pierwszego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?