LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twoje newsy*
0
gonzalo
Chyba pomyliłeś strony... Wolałbym poczytać komentarze na temat newsa a nie "newsy" dotyczące czegoś co mnie w ogóle nie obchodzi. Podejrzewam, że większość tu obecnych się ze mną zgodzi
0
jowunia
Ja z kolei znam również ludzi, którzy Barcy nie lubią albo wręcz nienawidzą ale większość obiektywnie patrzących ludzi których znam przyznaje jednym tchem, że "Busi" może co najwyżej w tym momencie czyścić buty Toure. Z całym szacunkiem dla wychowanka Barcy ale to nie ta klasa jeszcze. Busquets gra ponieważ Guardiola jest jego zwolennikiem... Choćby nie wiadomo jakie błędy mu się zdarzały to będzie pierwszy w hierarchii. Następnie jest Keita... No właśnie; niby spec od "czarnej" roboty, czyściciel itd. ale jego wkład w większość spotkań był znikomy. Snucie się po boisku, niedokładne zagrania czy bezproduktywność aż biły zanadto po oczach (cóż za ironia losu, że zdobywa więcej bramek nić Busquets). Jednym z najważniejszych argumentów, które przemawiają za Yaya jest nie tylko wspaniała gra w obronie ale też rzadko spotykane jak na defensywnego pomocnika walory ofensywne. Łatwość w grze, wyprowadzanie piłki i niesamowity drybling zasługuje na najwyższe oceny u niego. Powinien grać częściej, dużo częściej a nie wchodzić w 87 minucie podczas gdy Keita słania się na boisku już dobre 30 min...
To że nikt nie chce dać za niego 30 mln. to jest inna kwestia. Bo co innego starać się wyciągnąć z klubu gracza podstawowego a co innego zawodnika, który jest notorycznie pomijany przez trenera, który de facto sam mówi że zawodnik ten powinien pogodzić się z rolą jaką pełni w zespole (w tym przypadku rezerwowego). To normalne, że wiele klubów negocjuje w sposób; "jeśli nie gra i go nie potrzebują to spróbujemy go wyciągnąć za jak najmniejsze pieniądze". Dla mnie to jednak paradoks, że zawodnika, który gra bardzo mało zarząd wycenia na 30 mln. Powinni go puścić i nie robić mu problemów. Seluk to wg mnie żmija ale Toure należy się więcej!
0
Nie widziałem go nigdy w akcji więc na temat jego gry nie mogę się wypowiadać. Nazwisko szczerze mówiąc kompletnie mi nie znane... Widzę jednak, że zdania tutaj są podzielone, pozostaje więc tylko czekać na rozwój wydarzeń :)
0
Co do Stoiczkowa to powinien chyba w tej kwestii milczeć. Jeśli nie chce dać Zlatanowi drugiej szansy to świadczy tylko o nim samym. Żenują mnie takie wypowiedzi. Pasuje czy nie pasuje to moim zdaniem okaże się w nadchodzącym sezonie (jeśli oczywiście Szwed zostanie u nas).
0
gordoniasty
Ja bym się tym nie przejmował na Twoim miejscu. Niektórzy po prostu nie rozumieją takich rzeczy... ;)
0
Moim skromnym zdaniem sprzedaż Ibry była by błędem... Nie bawmy się w Real Madryt ;/
Jeśli faktycznie Barca go sprzeda to faktycznie Pep przyzna się tym do błędu.
0
Mam nadzieję, że nadchodzący sezon będzie dla Leo równie udany. Jest piłkarzem genialnym, ponadczasowym, wybitnym i nie będę dalej wypisywał bo wszyscy wiedzą co jest na rzeczy. To wielki dar, że mamy go w drużynie i że jest tak przywiązany do klubu. Życzę mu wieeelu lat wspaniałej gry. Złoty MESSI!!
0
Nie chcę dostać bana ale polecam video2mp3converter. Wpiszesz w google i Ci wyskoczy. Przerobisz filmik na tej stronce i ściągniesz sam dźwięk. Zajmuje to tylko chwilkę
0
Wszystkie są świetne.
ciekawy pomysł z rękawami w stroju bramkarskim, podoba mi się.
0
Generał Xavi
o to chodzi?
0
Generał Xavi
w jakim sensie? ;p
0
Należało się powołanie naszemu portero :)
0
Dla mnie stroje domowe jak i wyjazdowe są świetne. Domowe stroje już wiemy jak wyglądają "na żywo" teraz czekać na komplet wyjazdowy. Numer 7 został znów zaklepany i to jeszcze przez kogo ;D WITAMY w Barcy David ;)
P.s. Strój bramkarski na nowy sezon wymiata!
0
Mi2ki
Bo przy słabszych meczach i (odpukać) kontuzjach niektórych piłkarzy trzeba mieć różne warianty składu. Wielu narzekało na krótką ławkę, a w tym ją powiększamy i też jest źle...
0
Mi2ki
Tak możemy się spierać do wieczora. Ty jesteś przeciwnikiem pozostania Ibry a ja się cieszę, że zostaje. Powtarzam jeszcze raz, lepiej żeby panował przepych w ataku i toczyła się rywalizacja niż żeby nie było kogo wystawiać.
0
Mi2ki
Zlatan podpisał kontrakt na 4 lata a nie na rok. Nie przychodził tutaj po to żeby się pokazać ale żeby strzelać bramki, asystować i miał gwarantować warianty, które z Eto'o w składzie nie były możliwe.
0
Nie mogę doczekać się już prezentacji i jego występów w drużynie Barcy :)
0
chicken24
Teraz już było dobrze i trzeba wierzyć, że w przyszłym sezonie pokaże już pełnię swoich możliwości :) a te jak wiemy posiada ogromne.
0
Najbardziej śmieszą mnie właśnie tacy przeciwnicy Zlatana, którzy patrzą na niego przez pryzmat Eto'o. Oczywiście! Ibra miał zastąpić Eto'o ale też wnieść coś nowego do drużyny. Sprawa ma się identycznie w drugą stronę. 16 bramek w lidze i kilka asyst to dorobek wcale nie taki zły, biorąc pod uwagę fantastyczny sezon Leo. Wiele razy zdarzało się tak, że Ibra czekał na prostopadłe podanie ale był na spalonym i sędziowie to gwizdali, potem gdy był na dobrej pozycji to partnerzy z pomocy woleli dograć piłkę do Messiego czy Pedro bo Ibra znów "spali"... To samo Messi; w wielu sytuacjach mógł odegrać do Zlatana ale holował piłkę sam i w wielu ją też tracił a przy podaniu do lepiej ustawionego Szweda mogły padać bramki. Możemy dyskutować czy bramki, które strzelił Ibra to dużo czy mało ale tego już nie zmienimy. Eto'o też wiele sytuacji marnował (wiem, że dużo strzelał) tylko, że on nie musiał w pierwszym sezonie w Barcy się aklimatyzować i przestawiać z piłki Włoskiej, która jest zupełnie inna niż Hiszpańska. No i też można było powiedzieć, że gdyby nie Xavi czy Iniesta to Eto'o wcale by tyle nie strzelał. Zlatan zasługuje na drugą szansę i już.
0
No to musi się nieźle postarać jeśli już w przyszłym sezonie chce grać barwach Barcy. Póki co to w Benfice nic nie pokazał a we Fiorentinie nie wybijał się ponad przeciętność... Zobaczymy jak będzie, osobiście trzymam za niego kciuki.
0
No i bardzo dobrze :)
0
Szkoda naszego portero. Miał kolejny bardzo udany sezon ale Del Bosque tego znów nie widzi. Nie mówię, że musiał wskoczyć od razu do pierwszej jedenastki ale moim zdaniem miejsce bramkarza numer "2" powinno należeć do V.V. Zasłużył sobie na to.
0
Pyrzo_Barca
Gdybyś nie zauważył to Bojan robi postępy czy w drużynie jest to "drewno" jak nazwałeś Zlatana czy go nie ma...
0
Pyrzo_Barca
Dla mnie osobiście Ibra jest ambitnym piłkarzem i kilka razy to pokazywał. Wystartował z wysokiego C, później było już gorzej ale kilka razy jego bramki dawały Barcy cenne punkty. Mimo tego, że stracił skuteczność i w żaden sposób nie mógł się odnaleźć na boisku to nie można go skreślać. Wydaje mi się, że zaskoczyła go Hiszpańska piłka, mało tego; zaskoczyła go Barca. Pewnie trudno od razu się przestawić z piłki Włoskiej na inną... Wydaje mi się, że w tym sezonie Zlatan będzie bardziej zmotywowany (jeśli zostanie).
0
Bykunn
Pożyjemy i zobaczymy jak będzie. Nie ma co płakać. Barca to nie Real i mam nadzieję, że Ibra dostanie drugą szansę.
0
Bykunn
Podaj mi numery do totka :)
Skoro potrafisz przewidzieć, że Zlatan przyszły sezon będzie miał nieudany to pewnie pomożesz mi wygrać kasę...
0
Bardzo się cieszę z tego transferu. Co do Ibry to on powinien moim zdaniem zostać w klubie. Villa, witamy :)
0
Bardzo mnie to cieszy ;]
0
Ameryki to on nie odkrył :D