LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
culeson
Ja wierzę, że pod następnym postem już tego nie wkleisz :) pozdrawiam
0
Tylko nie Srna! ;/
0
Uwielbiam patrzeć na grę Messiego! Jak dla mnie o kilka klas lepszy zawodnik niż C. Ronaldo. Mam nadzieję, że jutro to udowodni.
0
jamjestjam
Za sałatą! No weź idź w końcu do lodówki... Proszę
0
jamjestjam
Za sałatą!
0
Nie biorę udziału w zabawie. Stawiam 3:0 albo 4:1 dla Barcy ;p uznacie mnie za wariata pewnie ale to mój typ. Już się nie mogę doczekać tego meczu tak jakby miało stać się coś najważniejszego w moim życiu. Odliczam godziny! Vamos Barca!! Ahh
0
Dokładnie! Zgadzam się w 100% z przedmówcą
0
VeB90*
0
VeB90
Talenty talentami ale nasz Leo to GENIUSZ! ;)
Jednak w tym co napisałeś coś jest, mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli cieszyć się znakomitą grą Messiego jak też porównywalnie do niego znakomitymi piłkarzami. VeB!
0
ormana
Noo, jeśli Mou kilkoma podaniami przedostanie się pod naszą bramkę to niezły z niego piłkarz ;) Uprzedzam, że to ironia...
Ja mam bardzo pozytywne przeczucia przed GD. Nie chcę wylewać tu zbyt dużej pewności co do gry naszych piłkarzy ale myślę, że wygramy ten mecz! Mam wielką nadzieję, że tak po prostu będzie bo jestem kibicem Barcy i nie dopuszczam do siebie innej myśli. Jeśli jednak stanie się inaczej to "oddam" to Realowi. Peace, VeB!
0
Zarówno "Busi" jak i "Masche" są świetnymi zawodnikami. To samo można było powiedzieć o naszym kochanym Yayi :) Javier prezentuje ostatnio genialną formę, Sergio gdzieś ją "zgubił" ale to nie znaczy, że jest słaby.
mirq
Może Ty zacznij ujadać jak Ci tak bardzo nie pasuje? ;> Żenujące jest to, że nie potrafimy sobie odpuścić (piszę tu o mentalności Polskiego narodu)... Przykro się czyta takie rzeczy a tym bardziej na stronie gdzie powinniśmy szanować swoje poglądy i zdania bo dla jednego lepszym graczem jest "x" a dla drugiego "y". No ale cóż, tak już jest ;/
Som la Gent Blaugrana Panowie ;) VeB!
0
Wybaczcie, że nie na temat ale muszę się tym z Wami podzielić :)
Mianowicie oglądałem dziś powtórkę z meczu Ajax - PSV i muszę przyznać, że jestem wręcz zachwycony tym co prezentuje Afellay. Nigdy nie śledziłem ligi Holenderskiej (za wyjątkiem pojedynczych spotkań) ale akurat trafiłem na to spotkanie i obejrzałem ze względu na "Ibiego". Jego spokój przy wyprowadzaniu piłki, szybkość i znakomita technika wręcz powalają. Pokazał kilka świetnych zagrań, był pod grą, świetnie obsługiwał kolegów z drużyny podaniami, wszystko widział i znakomicie wyprowadzał piłki. Cud, miód i orzeszki :) No i te jego potężne strzały z dystansu. Nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę go w Barwach Barcy. Na dodatek ta cena, ahh, jak dobrze, że w końcu nie przepuściliśmy takiej okazji! Moim zdaniem to będzie bardzo udany transfer.
0
que aprenguin
Ty tak na poważnie? Hmm w sumie może Panathinaikos w Lidze Mistrzów da nam wygrać bo im się szkoda zrobi Barcy i postanowią nam podarować 3 pkt. Co tam, wrażliwość przede wszystkim. Napiszmy do władz Liga BBVA żeby zmniejszyli nasze zwycięstwo do 4:0 albo w sumie do 3:1 bo nam szkoda Almerii. TO jest sport człowieku...
0
Do wszystkich co piszą "szkoda mi Almerii"; Wasz ukochany zespół wygrał, rozbił inną drużynę. Postraszył Real przed el Clasico a Wy płaczecie, załamujecie się i przeżywacie to, że nasz rywal tyle od nas dostał? To normalne? Może trzeba było biednej Almerii oddać punkcik bo przecież taka biedna jest! Jakoś nasi piłkarze nie dali sobie spokoju przy wyniku 5 czy 6:0 więc darujcie sobie takie głupie i puste teksty. Śmiać mi się chce z tego.
8:0 makes me proud! Vamos Barca!
P.s. przepraszam za trzeci komentarz z rzędu
0
Victor.Valdes
Ja jestem kibicem Barcy i szkoda mi takich jak Ty, załamałem się. To jest sport. Jeśli jesteś bramkarzem to powinieneś wiedzieć, że takie coś może się zdarzyć a na pewno nie bronisz na takim poziomie rozgrywek na jakim był ten mecz więc nie pisz takich farmazonów. Co za ludzie, omg ;/
0
Co za ludzie! Jak Barca wygra 3:1 to płaczą, że mało, że fajnie by było wygrać dużo wyżej. Barca wygrywa dziś 8:0 (mogli strzelić więcej) to płaczą, że szkoda im Almerii... Totalna GŁUPOTA! Ludzie! Nie takie wyniki się w piłce zdarzały, zdarzają i zdarzać będą. Nie pasuje Wam? Załóżcie może jakieś stowarzyszenie ubolewających nad Almerią! Ja jestem szczęśliwy, że takim wynikiem zakończył się ten mecz. A w zasadzie jestem za***cie szczęśliwy i takiego wyniku się nie spodziewałem bo mimo tego co napisałem wcześniej to takie wyniki nie padają codziennie dlatego należy być z tego dumnym moim zdaniem. A tymczasem płaczcie i ubolewajcie nad Almerią z którą nie zremisowaliśmy tak jak rok temu 2:2, szkoda bo w sumie by było ciekawie nie?! Żal mi niektórych z Was.
0
Oglądam biegające kwadraciki ale warto :) Vamos Barca!
0
Jedyny słuszny komentarz jaki mi się w tej kwestii nasuwa to: hahahahaha!
0
Szkoda by było takiego zawodnika. Pasuje do Barcy idealnie, bardzo go lubię. Jeśli jednak pieniądze mają być problemem to niech idzie. Genialny zawodnik wg mnie ale jeśli jest zachłanny to nie ma u nas miejsca dla niego już. Mam nadzieję, że jednak ZOSTANIE! Visca el Dani :)
0
kibicka_09
No to cześć :) Co do Bojana to nie będę go chwalił bo nie ma za co! Dostaje szanse to jej nie wykorzystuje. Fakt jest taki, że wczoraj zagrał znów niezłą padakę... Nawet bramka go nie ratuje. Pozdrawiam
0
Zastanawia mnie to jaka będzie frekwencja na Camp Nou w takim razie...
0
Toż to armagedon :]
0
Po wczorajszym meczu Pep nie ma innego wyjścia jak stawiać częściej na Thiago.
0
ketchup14
A moim zdaniem nie masz racji. Afellay jest praktycznie za darmo do wzięcia a talent ma. Owszem Thiago do pierwszego zespołu również przesunąć. Do tego kupić jakiegoś obrońcę (bo jak widać i na tej pozycji mamy braki) i mamy gotowy skład.
0
Zapraszamy już zimą :)
0
Bojan w tym sezonie to porażka...
0
szymonst
Dokładnie, dobre pytanie. Moim zdaniem nie.
0
Keita fail...
0
Thiago mnie zachwyca! Fakt, że to Ceuta ale mimo wszystko jest genialny.
0
haaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Leo!!!