LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahaha a to dobre. Poczucie humoru nie opuszcza widać tego człowieka.
0
la la la... la manita ;p
0
Mecz bez Historii. Cieszy bardzo wygrana, w końcu znaleźli sposób na Rubin. VeB
0
zlatan-fcb
A ja nie wierzę, że kibicujesz Barcy dłużej niż jeden sezon ;]
0
Messi wejdzie w drugiej zapewne. Stawiam na 60 minutę
0
Dokładnie, przyłączam się do próśb kolegów :) można coś więcej o tej karcie?
0
Xavi, Messi, Iniesta! Tyle w temacie ;)
0
gajdzik13
Wiesz... Jakoś mnie nie przekonałeś. Ale cóż, każdy ma swoje zdanie.
0
Po minach na zdjęciu:
Messi - Nie wierzysz?! (w odniesieniu do dalszej kariery)
Xavi - Ja Wam pokażę! (jak wyżej)
Iniesta - WTF?! Nie no, nie mogę! uważasz, że jestem słaby?! (to już wiadomo)
0
Ale świetne zdjęcie! :D 10/10
PIĄTKA!
0
gooralFCB
Nie miałem o tym pojęcia... Moje zdanie jest takie, że na to czwarte miejsce zasłużył. Równa forma w Valencii przez tyle sezonów. Gracz trochę może niedoceniany ale siejący postrach w szeregach każdej drużyny w Europie. Mistrzostwa świata też były udane dla niego. Bramki, dobra gra a najważniejsze przyczynienie się do zdobycia tytułu MISTRZA ŚWIATA przez rep. Hiszpanii przemawiają za tym żeby umieszczać go w czołówce. Zasłużył na czwarte miejsce nie dlatego, że jest od tego sezonu zawodnikiem Barcy, nie dlatego, że świetnie zaprezentował się na MŚ ale dlatego, że taki Sneijder czy Forlan nie dorastają mu do pięt... za całokształt (nie ujmując niczego Forlanowi bo Sneijder to przy nich "pryszcz"). Takie jest moje zdanie. Jeśli Villa będzie w piątce to mnie to nie zdziwi. Fajnie by było choć to pewnie nierealne. Nie zmienia to faktu, że podium należy do graczy naszej ukochanej drużyny a jeśli czwórka graczy Barcy zajęłaby cztery pierwsze miejsca to byłby już w ogóle KOSMOS i coś nie wyobrażalnego. Pozdrawiam
0
Villa&M
Hahaha, świetne to było :)
0
Piękna sprawa :) Xavi mógłby otrzymać tę nagrodę, ale teraz to już będę zadowolony z każdego werdyktu.
0
Genialny tekst. Na prawdę wielki szacunek dla autora!
0
Będzie bardzo ciężko. Mam nadzieję, że nie stracimy w tym meczu punktów, jednak jeszcze sporo czasu pozostało do tego spotkania.
0
Proponuję zdjęcie miesiąca a na nim telebim z Camp Nou z końcowym wynikiem wczorajszego meczu :))
0
tomreal
Co racja to racja, jednak nie ma nic złego w tym, że cieszymy się ERĄ BARCY ;)
0
fanthomas
Ty się nie śmiej ;p nie wiesz, że kolega oglądał 11:1 w 3D ? :D
0
12prac
Pewnie w 3D to OGLĄDAŁEŚ, co?! haha, piątka!
0
MaNIeK211294
To się nie podniecaj. Ja oczywiście mam inne zdanie. Coś pięknego, jesteśmy świadkami niesamowitej, bajecznej ery w dziejach Barcy! Chwilo trwaj! This is Barcaaa!
0
Do teraz nie mogę się otrząsnąć po wczorajszym meczu. Genialna Barca! Kocham, kocham, kocham! Dla takich chwil warto żyć. Kocham Cię Barco!!
0
Coś wspaniałego :)
0
Wspaniała sprawa! Jestem dumny, że mogę być świadkiem takich wyczynów Barcy, dumny, że jestem właśnie Jej kibicem! VeB!
0
dowi8
Pozostaje życzyć transferu do wielkiego Europejskiego klubu :) hehe
0
constantine16
Ja też :) Już niedługo w sumie się zacznie.
0
adamos1822
Nie bardzo rozumiem z czego tak Ci się chce śmiać? Ahaa, z tego, że jednym bardziej odpowiada styl Leo? ;> Ja się nie śmieję z Ciebie, że wolisz Cristiano
0
constantine16
Ja mam nadzieję, że Pep to wszystko tak poukłada, że damy im popalić ;)
0
adamos1822
Lepsze to niż potykanie się o własne nogi i przewracanie się podczas własnych dryblingów tak jak ma to czasem miejsce u Cristiano :) Wolę "futsalowca" Messiego.
0
My też
0
constantine16
Co do strzałów to na pewno tak jest, ale no właśnie, co z tego? Co do Mou, to Pep znalazł na niego sposób choćby w fazie grupowej LM 2009/10, dlatego nie jest tak, że Mourinho jest nie do pokonania. Wierzę, że jutro będą powody do radości. Barca wygra :)