0

Oglądam ten filmik z Leo w roli głównej i nie potrafię sobie wyobrazić Barcy bez niego. Po prostu SKARB! Niesamowity piłkarz. Ależ mamy szczęście, że gra dla Barcy. Fenomen! Bóg i tyle w tym temacie.

0

Zawsze się przyda ;) Nie jest fenomenalny, nie jest też bardzo dobry ale życzę mu dobrze. Ze słabszymi przeciwnikami sobie poradzi. Odpoczną lepsi.

0

Chyba jedynie na playstation. Zostaje!

0

Niesamowity mecz Daniego i Leo. Oby tak dalej. Cała drużyna nie zeszła poniżej bardzo dobrego poziomu. A co do Cesca, świetny debiut. Wniesie wiele dobrego do naszej ukochanej drużyny.

0

Dani to nasz skarb. Nie wyobrażam sobie drużyny bez niego. Niech gra w Barcy do końca kariery!

0

azulrojo11

I będziesz użerać się z "hala dziećmi"? :) Daj spokój. Nie ma co płakać. Odpowiedni ludzie się tym zajmą, już ich w tym głowa. Pozdrawiam

0

katallonczyk16

Jak dowiedziała się Hiszpańska prasa, Jose M. Twierdzi, że całe to zamieszanie to sprawka klubu FC Barcelona. Stołeczny klub Real MMAdryt już składa wniosek do UEFA.

0

azulrojo11

Weź się już uspokój. Kopnął czy nie i tak już jest żałosny.

0

maniek146

Wiesz... Nie wiem komu mam dziękować ale jestem szczęśliwy, że kiedyś oddałem swoje serce Barcy a nie Realowi :))

0

zloty07

Gdyby nie ten nieodgwizdany karny na Danim, bramka ze spalonego (Milito), czy niesłusznie odgwizdane zagranie ręką Toure to bym się zgodził. No ale cóż, taka jest piłka. "Mou" znakomity taktyk? Jak dla mnie przereklamowany. Powtórzę jeszcze raz; to jest moja opinia a to, że gościa nie trawię to OSOBNY temat. Dziękuję za uwagę :) Visca el Barca

0

maniek146

Pewnie im kanarka gazetą zabił. To smutne :(

0

chester0512

hahaha ;D Świetne!

0

JimmyWhite

Czy ja jestem mądry? Proszę Cię... To jest moja opinia. Dla mnie "Mou" stylu nie ma (i nie miał w żadnym prowadzonym przez niego zespole). Dopisz sobie co chcesz, mi wystarczy to, że "kolo" nie odkrył nic poza "autobusem" w lidze włoskiej (dobrze zresztą znanym wariancie w Serie A, B itd.) i "kopiemy gdy nam nie idzie, zabić bo jestem JA i tak powiedziałem"...

0

Będzie ciężko gdzieś "upchnąć" tę zaległą kolejkę. Nie wiem czy to wyjdzie komuś na dobre. Pożyjemy, zobaczymy.

0

Kalipso

A to nie jest przypadkiem przerwa na mecze reprezentacji? Sam nie jestem pewien.

0

Tomo_95

Dokładnie, było by ciekawiej wg mnie.

0

JimmyWhite

Mourinho i styl?! Chyba "styl"...

0

mateu

Trafne spostrzeżenie! Jesteśmy świadkami czegoś niesamowitego. Nie wiem jak to opisać, pojęcia nie mam ile "to" jeszcze będzie trwało ale jestem cholernie dumny i szczęśliwy bo mogę to przeżywać!

0

Człowiek bez klasy i tyle w temacie.

0

Dziękuję Barcelono :) Idę spać z uśmiechem na twarzy. DOBRANOC wszystkim! Visca el Barca :-)

0

Nanei

Dla Ciebie jest śmieszne to dla mnie co innego. Przykro mi, że chcesz narzucić Twoje poglądy na daną sprawę ale to już nie mój interes. Nie płacz, od mojego nicku się odczep i na prawdę nie rozpaczaj bo ktoś kto pisze na największej stronie o Barcy w Polsce może to robić a Ty nie. A czy robi to w taki czy inny sposób, wybacz ale kogo obchodzi czy Ci się to podoba?

0

Nanei

Cóż, przykro nam. Autor ma prawo pisać jak chce i co chce. Dla mnie pisze z klasą. Zawsze!

0

Ale natłok komentarzy ;p Fabregas dziś pięknie przez te kilka minut. Ależ opanowanie no i udział w akcji na 3:2 mmm :))

0

ruumcajs

No i tu się z Tobą zgodzę. Cieszmy się. Pozdrawiam :))

0

ruumcajs

Mnie to co wyczyniają niektórzy gracze Realu po prostu "rusza" więc nie odbieraj mi prawa do wyrażania własnego zdania, z resztą zdania, które poprze nie jeden kibic na świecie i to nie tylko kibic Barcy!

0

Real się pogrążył, skompromitował i zbłaźnił. Mourinho, Pepe i Marcelo to chyba największy wstyd Realu w obecnych czasach.

0

Dokładnie Kuz! realMMAdryt i tyle w temacie. "Hała" i nic więcej...

0

Real, zero szacunku ;/ Chamstwo i nic więcej! Mamy superpuchar ! Pięknie. Messi = król. Z Fabregasa będzie pożytek kolosalny. Cieszmy się. A Mourinho niech się zastanowi nad swoim zachowaniem bo na takim poziomie to nie przystoi ;/ Visca el Barca :))

0

Dobra! Lecę na drugą połowę. Do napisania za jakieś 50 minut. Vamos chłopaki!

0

obszan

Mnie też :D Ale luźno, każdemu się może zdarzyć :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?