0

Chyba, że chcesz tak to wartościować. Trochę dwie różne sprawy... Moje komentarze odnoszą się do konkretnego mecz; z Milanem. Więc, Ci, którzy na ten mecz się udają powinni zdawać sobie sprawę z rangi spotkania, nieprawdaż? Więc na te więcej niż dwa razy na mecz każdy powinien się spiąć i krzyczeć ile sił w płucach.

0

Czy ja Ciebie krytykuję? Piszę do Ciebie z szacunkiem, wyrażam swoje zdanie. Ale nie mów mi i nie próbuj przekonać, że doping na Camp Nou stoi na wysokim poziomie.

0

Pingwinek
nie stać mnie żeby wybrać się na mecz ale uwierz mi, że gdybym tylko tam był to zdzierał bym gardło tak, że przez tydzień bym szeptał. I nawet jeśli jestem turystą to mogę wnieść coś od siebie na stadion a nie cykać fotki żeby sobie na Facebook wrzucić. Nie bądź śmieszny.

0

Pingwinek
Właśnie, sami turyści. Ty nie znasz? To się naucz. Straszne.

0

Pingwinek
W takim razie współczuję piłkarzom, że muszą grać z aparatami słuchowymi żeby go usłyszeć. Pozdrawiam :)

0

Pingwinek
weź się zastanów! Nie każdy może sobie pozwolić na wyjazdy do Barcelony na mecz (mniemam, że Ty jesteś regularnie). A Ci, którzy już tam są niech trzymają POZIOM!

0

Pingwinek
Człowieku, jak słyszę dwa razy w ciągu meczu Barca! Barca! to mnie ściska... Co? Moę tak nie jest?

0

To by się sprawdzało, gdyby taka atmosfera panowała przez cały mecz. nie mówię o mozaice, to na początek. A później doping i jeszcze raz doping. Niestety, wszystko kończy się z otwarciem pierwszej paczki chipsów i łykiem coli. Piknik? Oby nie we wtorek!

0

auoan
zapewne premium...

0

Żegnamy BARCELONĘ Guardioli, witamy RZECZYWISTOŚĆ ! Ktoś ma z tym problem?!

0

0

O Fabregasie nie wspominając... Wiecznie zagubiony jak Alexis.

0

barca-fan
Dokładnie. Ale Iniesta na skrzydle. Nigdy tego nie pojąłem i chyba nie pojmę. To nie jest odważna decyzja wg mnie, Odwagą było by wystawić Tello czy Thiago od pierwszej minuty? Tak, Xavi i Pedro jednak powinni na ławce zasiąć.

0

Tomo1989
A czy to nie jest tak, że Tito trenerem jest żadnym? Być może się mylę i nie oczekuję od niego osiągnięć Pepa ale Po odejściu Guardioli zespół się troszkę sypie. Może to Vilanova jest nie na tym stanowisku na ktorym powinien być. Dobrze, że chociaż w lidze nie gramy z nożem na gardle. Ale to trochę mało, bo jednak więcej oczekuję się od drużyny, która ma takich zawodników w składzie. (wielu twierdzi, że To bardziej Tito rządził w "Erze Guardioli" Barcą a Pep był tym, ktory motywuje zespół)

0

Mourinho nauczył się grać z Barcą. Najgorsze jest to, że po prostu jesteśmy bardzo przewidywalni. Iniesta przyjmuje piłkę i odgrywa miękko górą do wbiegającego partnera w pole karne a tam... Mur złożony z dwóch zawodników Realu. Pięknie "czytali" nas wczoraj. Aż serce boli.

0

Cóż, dzieje się coś złego. Roura nie potrafi ogarnąć naszej drużyny. Zawodnicy w ważnych meczach po prostu klękają ostatnio... Mecz z Milanem widzę w ciemnych barwach. Obawiam się tego spotkania. Barca jest w stanie roznieść Milan, ale przy obecnej grze jakoś w to wątpię. Milan zagra z kontrataku i pewnie źle się to skończy. Nie wiem. Szczerze nie mam pojęcia gdzie leży problem, jak widzę bezsilność w oczach Roury to mnie po prostu ściska...

0

A to się zrobił na szejk... Zmrożony...

0

Song od pierwszej minuty z Celtikiem, Busquets odpocznie. Nic się nie stanie. 3maj się Carles! Nasz kapitanie!

Co do Benfiki... Mam nadzieję, że dostaną baty na CN !

0

pluszek
Widzę, że z Ciebie większy ;) Ho ho. Popisałeś się już. Jesteś ich BOGIEM. Mam nadzieję, że się z tego cieszysz :)

0

bartexar,
Bez komentarza.

0

Ku*wa, dzieci! Do łóżek!

0

O tak. Pedro wraca na właściwy "tor" jeśli chodzi o formę. Ten sezon zaczął świetnie. Widać znów świeżość w jego grze. Oby tak dalej!
Życzę mu kolejnej bramki z Realem i wierzę w zwycięstwo Barcy :)

0

No tak. Zapomniałem o fenomenalnym Pedro. Wraca nasz Piotruś :)

0

Messi bez formy a ma cztery bramki na swoim koncie po dwóch meczach. Ciekawe co to będzie gdy formę odzyska. Mecz słaby w naszym wykonaniu. Może nawet nie tyle co słaby ale brakuje nam skuteczności. Ni wiem co powiedzieć o Tello, który powoduje u mnie huśtawkę nastroju. Alexis, zero skuteczności. Ogólnie mam mieszane uczucia po tym spotkaniu. Cieszą 3 punkty na bardzo trudnym terenie i dwa gole naszego wspaniałego LEO :) Ale chyba dziś tylko.

0

Chudini
święte słowa!!

0

Pytam ADMINISTRATORÓW: Po co te oceny komentarzy? Pożywka dla "hejterów" i nic więcej. Chcieliście być fajni ale nie wyszło...

0

Alba, to będzie świetny transfer (jeśli dojdzie do skutku). A napastnik? Villa będzie "wzmocnieniem". W końcu nie na darmo wydawali na niego tyle pieniędzy. Mam nadzieję, że się pozbiera i nastrzela sporo bramek w nadchodzącym sezonie.

0

Dziękujemy Pep, Wierzymy w Tito :-)

0

obi3ktywny
W świetle przytoczonych argumentów, gdzie tu obiektywizm? ^^ C. Ronaldo też strzela podobną ilość bramek co Messi a do pięt mu nie dorasta. Więc czy to jest wyznacznik "klasy"? Temat rzeka...

0

Zapraszamy do Realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?