LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ciekawe czy Boateng dalej leży...
2
Kocham GO! : ))
0
Oczywiście najlepsze życzenia mimo tego, że i tak tego nie przeczyta ale z podziękowaniami bym się wstrzymał do końca sezonu : ))
0
Bo on nawet nie wie gdzie jest.
0
No, za to Real miał przepotężne Shalke 04 na ten przykład : )) Co za dzieci. hehe
0
Ja nie rozumiem takich ludzi. Jakim niedorozwojem umysłowym trzeba być żeby w ogóle wymyślić takie rzeczy. Jakaś "nagroda" dla tamtego pana powinna się znaleźć... Masakra.
7
Moje "nie wygramy tego" odeszło w zapomnienie. Ten Messi. Messi i tylko można tak pisać. Messi, Messi. 3:0? Już sam nie wiem co powiedzieć, jestem zdruzgotany. Jeśli ta Barcelona nie wygra trzech pucharów w tym sezonie to idę do klasztoru. Głupim ja. Nie wiem co musi się stać żeby chłopaki zawalili taką zaliczkę na Allianz Arena. Czapka z mojej głowy. Ohh
5
Guardiola miał szczęście w pierwszej połowie. Żeby tylko nie było, że Bayern wciśnie bramkę w drugiej połowie i mamy pozamiatane. Piłka nie zawsze jest sprawiedliwa ale jeśli nie wykorzystuje się "setki" takiej jak ma Suarez to ciężko myśleć pozytywnie. Pomijając Neuera, który jest wybitny, mamy najlepszą "9" na świecie więc...
Trzymam kciuki ale prawie mam zawał.
0
Po prostu jakoś dziś pechowo. Żadna płacząca gimbaza. Pozdrawiam : ))
1
Nie wygramy tego dzisiaj... : ))
1
http://libre-directohq.blogspot.com/p/canal-1.html#www.rojadirecta.me
0
Zemści się...
5
To Barca gra z Lewandowskim czy z Bayernem?! Żeby się nie posrali w tej telewizji... Co za patologia.
0
Konkretnie ujęte. Liczę na zwycięstwo, ale może być różnie...
48
No, już w środę.
3
Ney po prostu zaczyna każdy mecz z oceną wyjściową -2
3
pax, jesteś gwiazdą. Nie spier*ol tego.
2
Oby po finale Ligi Mistrzów. Czego sobie i Wam życzę! : ))
1
Geniusz strategii... Zastanów się, bo to ani fajne, ani na poziomie nie było.
0
Logika podpowiada, że Barca przejedzie się po Cordobie jak walec. Jednak piłka często logiczna nie jest, sam wiesz : ))
0
Jeśli w tym jego "szaleństwie" jest metoda i to przyniesie nam trofea, to na koniec sezonu odszczekam swoje wszystkie negatywne słowa o nim.
Bo niestety, MSN mogą "nawalić" nawet 200 bramek w sezonie a możemy nie mieć nic. Więc trzymam kciuki za naszych piłkarzy no i chciałbym móc powiedzieć, że tak bardzo mocno pomyliłem się z własnym zdaniem na temat LE. Pożyjemy, zobaczymy. VeB! : ))
3
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Prawda jest taka, że Barca może wygrać wszystko jak i skończyć sezon z niczym (odpukać)...
0
Wybacz, ale jeśli news zbiera 2000 komentarzy z czego 90% jest o meczu Realu to można by jednak pomyśleć o miejscu gdzie ludzie mogli by się "wyładować" w danej chwili. Pozdrawiam "he"
5
Droga redakcjo, może by tak pomyśleć o czymś takim jak "shoutbox". Bo widzę wyrzucanie śmieci pod newsami zupełnie nie na temat : ))
0
Pedro i jego tępy uśmieszek.
6
Ten sędzia jest upośledzony. Przykre.
1
Proszą się o bramkę...
2
Adriano wchodzi i od razu level up. Montoya powinien co najwyżej ręczniki podawać.
0
Przypomniała mi się bramka Eto'o przeciwko ManU z Rzymskiego finału LM.
0
Czegoś, czego Ty nigdy nie zrozumiesz.