0

Yayka Toure dziś dwie brameczki. Ładnie, ładnie : ))

0

No teraz widzę już.

2

Suarez na ławce. Zobaczymy jak to będzie funkcjonować dziś z Pedro. Trzeba mu kibicować w takich sytuacjach. Jeśli nie udźwignie ciężaru tego spotkania to chyba należy mu podziękować. Okaże się za kilka godzin.

1

Przecież to takie oczywiste.

4

A co? Wychodzisz w pierwszym składzie?

1

Pewnie jakaś "cieszynka".

0

Barcę czeka ciężki mecz z Juventusem.

0

Robił zakupy w spożywczym.

0

Diego Marudzona.

0

Sama prawda i otóż to...
Jak dla mnie Lucho jeszcze nic nie wygrał i nie wielbię go pod niebiosa. Byłem jedną z pierwszych osób, które zwalniały go "bo nie ma tego czegoś". Jednak "to coś" było i wychodzi w tej fazie sezonu, gdy Barca może wygrać wszystko i nic. Dzisiejsza Barca jest "świeża", jednak nie wystrzega się błędów. Decyzje LE często są niezrozumiałe i dziwne. Równie często nietrafione. Obecnie, w tym stadium, targają mną takie emocje, których nie opiszę słowami. Wierzę w najlepsze, wierzyłem przez cały sezon, jednak lata kibicowania uczą pokory. Zachować chłodną głowę, to było najważniejsze. Teraz głowa jest gorąca, emocje, sytuacja. Barca.

Nie śmieję się z Realu (jako klubu piłkarskiego), chociaż prześmiewczo mogę się wypowiadać na różne tematy, które oscylują w sferze tej drużyny. Wpływa na to wiele czynników. Temat rzeka. Wrócą silniejsi w przyszłym sezonie. Mogą też wrócić słabsi, nie jestem prorokiem. Wierzę jednak, że to my wrócimy silniejsi a w tym sezonie zdobędziemy wszystko!

Pozdrawiam Cię serdecznie : ))

0

I nie ma ławki dla Carlo. Syf jakiś.

1

Czyli po sezonie Anczelotny.

1

Za trzy! Dla Juve dziś.

0

Aż żel płynął z oczu.

0

Nie zrozum mnie źle ale to po prostu po 12 latach żaden argument. Pozdrawiam, bez odbioru : ))

0

Pozdrawiam z podłogi! hahaha

0

Raczej to dwie inne drużyny. Przecież to 12 lat...

3

Fani Realu nie powiedzą nic, a w najlepszym wypadku pogratulują wygranej. Jeśli rozumiesz o czym mówię : ))

0

zapewne zgrzmocił sprawę.

0

Nie było słychać, ni ch*ja...

1

Kapitan GRZMOT, czy jak go tam nazywali?

1

Bierki wodne.

0

Nic, bo nie potrafimy śpiewać. : ))

0

hehe bez przesady :D Pozdrawiam kolegę : ))

6

Suarez vs Chiellini :D

1

Oby. Życzę Ci tego. Sobie również.

1

Szkoda, że nie dostaną karnego w finale :D

13

Tak, jednego piętką od chleba a drugiego z zamkniętymi oczami grając 3 minuty w doliczonym czasie gry.

4

W TVP i tak: Lewandowski>Neymar

4

Pedrologia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?