LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yayka Toure dziś dwie brameczki. Ładnie, ładnie : ))
0
No teraz widzę już.
2
Suarez na ławce. Zobaczymy jak to będzie funkcjonować dziś z Pedro. Trzeba mu kibicować w takich sytuacjach. Jeśli nie udźwignie ciężaru tego spotkania to chyba należy mu podziękować. Okaże się za kilka godzin.
1
Przecież to takie oczywiste.
4
A co? Wychodzisz w pierwszym składzie?
1
Pewnie jakaś "cieszynka".
0
Barcę czeka ciężki mecz z Juventusem.
0
Robił zakupy w spożywczym.
0
Diego Marudzona.
0
Sama prawda i otóż to...
Jak dla mnie Lucho jeszcze nic nie wygrał i nie wielbię go pod niebiosa. Byłem jedną z pierwszych osób, które zwalniały go "bo nie ma tego czegoś". Jednak "to coś" było i wychodzi w tej fazie sezonu, gdy Barca może wygrać wszystko i nic. Dzisiejsza Barca jest "świeża", jednak nie wystrzega się błędów. Decyzje LE często są niezrozumiałe i dziwne. Równie często nietrafione. Obecnie, w tym stadium, targają mną takie emocje, których nie opiszę słowami. Wierzę w najlepsze, wierzyłem przez cały sezon, jednak lata kibicowania uczą pokory. Zachować chłodną głowę, to było najważniejsze. Teraz głowa jest gorąca, emocje, sytuacja. Barca.
Nie śmieję się z Realu (jako klubu piłkarskiego), chociaż prześmiewczo mogę się wypowiadać na różne tematy, które oscylują w sferze tej drużyny. Wpływa na to wiele czynników. Temat rzeka. Wrócą silniejsi w przyszłym sezonie. Mogą też wrócić słabsi, nie jestem prorokiem. Wierzę jednak, że to my wrócimy silniejsi a w tym sezonie zdobędziemy wszystko!
Pozdrawiam Cię serdecznie : ))
0
I nie ma ławki dla Carlo. Syf jakiś.
1
Czyli po sezonie Anczelotny.
1
Za trzy! Dla Juve dziś.
0
Aż żel płynął z oczu.
0
Nie zrozum mnie źle ale to po prostu po 12 latach żaden argument. Pozdrawiam, bez odbioru : ))
0
Pozdrawiam z podłogi! hahaha
0
Raczej to dwie inne drużyny. Przecież to 12 lat...
3
Fani Realu nie powiedzą nic, a w najlepszym wypadku pogratulują wygranej. Jeśli rozumiesz o czym mówię : ))
0
zapewne zgrzmocił sprawę.
0
Nie było słychać, ni ch*ja...
1
Kapitan GRZMOT, czy jak go tam nazywali?
1
Bierki wodne.
0
Nic, bo nie potrafimy śpiewać. : ))
0
hehe bez przesady :D Pozdrawiam kolegę : ))
6
Suarez vs Chiellini :D
1
Oby. Życzę Ci tego. Sobie również.
1
Szkoda, że nie dostaną karnego w finale :D
13
Tak, jednego piętką od chleba a drugiego z zamkniętymi oczami grając 3 minuty w doliczonym czasie gry.
4
W TVP i tak: Lewandowski>Neymar
4
Pedrologia.