0

I również pozdrawiam : ))

0

Sytuację o 180 stopni zmienia to, że Barcelona go po prostu nie potrzebuje : ))

1

http://static.goal.com/61000/61071_heroa.jpg

If you know what I mean : ))

1

Jak tam grają 15 pucharów w samej lidze to im się przyda.

0

Messiego nie można już nazwać inaczej jak po prostu Messi.

1

Komentarz usunięty

0

Haha
O tym samym pomyślałem jak pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie :D

0

Bartomeu ma kilka asów w rękawie. Mimo tego, że było sporo "śmierdzących" spraw wokół niego to jednak jakimś cudem dźwiga klub z dołka po Pepie i Rosellu. Laporta też może pochwalić się podobnymi argumentami w przeszłości. Za Bartomeu stoi świetny sezon i bądź co bądź jednak jako sternikowi klubu jemu też należy przypisać sukces. Za Laportą przemawia ta niewiadoma, ekscytacja czymś nowym. Ciekaw jestem jak to się skończy.

7

I chyba na tym się skończy.

0

Staram się tego nie robić. Na papierze wygląda jednak bardzo solidnie. Ciekawe czy u nas „Rafa" gdyby grał w podstawie wyglądałby równie dobrze.

0

Właśnie, jest jeszcze Verma... Wielka niewiadoma jak z nim będzie.

0

I również Twoim zdaniem, De Bruyne, takowym pomocnikiem nie jest?

9


Też była paka! A co R10 potrafił w formie zrobić z piłką... Ehh, magia.

0

Bartra musi zostać, a gdzie uśmieszek Pedro będzie wyglądał lepiej niż w Barcelonie? : ))

1

Co masz na myśli pisząc "gdybyśmy mieli pewną pomoc"?

0

Widocznie dla samego zainteresowanego inaczej to wygląda.

1

Jak się leci na pieniążki to tak jest.

0

Mecze Barcy z Milanem i Interem zawsze jakoś wzbudzały we mnie wielkie emocje.

0

Moim zdaniem zostanie w Barcy na 100%
Jeśli się pomylę to nic wielkiego się nie stanie. O Firmino się nie wypowiadam. Szczerze mówiąc nie znam jego sytuacji i nawet nie wiem jak gra, a nie będę oglądał filmików na YT bo to w wielu przypadkach kiepska podstawa do wysuwania wniosków.

9

Mnie to się marzy świetny sezon w wykonaniu Iniesty. W zeszłym bywało różnie ale jakoś dawał radę. Mam nadzieję, że jeszcze odpali, bo z Andresem w formie, Barca będzie jeszcze mocniejsza.

1

Przecież Pedro zostaje...

0

Tak bym to nazwał : ))

0

Nie siedzę i nie rozmawiam z Luisem Enrique na temat tego jakie zadania ma Ivan. Zrozum, że tylko z mojego punktu widzenia to tak wygląda. On ma być zawsze tam, gdzie coś istotnego dzieje się na boisku. Trzeba podwoić, podwaja. Trzeba grę rozciągnąć w danym momencie, rozciąga. Uspokoić, zagrywa do tyłu i uspokaja.
Spójrz na sytuację z City, kiedy strzelił bramkę. Idealnie schowany i czytający grę.

68

Jasne. Dołóżmy jeszcze Messiego.

0

Być może się pojawi. Nawet niezły pomysł : ))

0

Oczywiście Ty masz swój punkt widzenia, którego i tak nie zmienię. Ja swoje zdanie podtrzymuję i uważam, tak jak napisałem wyżej, że pierwszy sezon Ivana w Barcy był solidny. I proszę, żebyś nie wyjeżdżał ze zdaniami typu "Iniesta nie kreuje bo miał przez 90% sezonu zjazd formy(...)" ponieważ mnie chodzi tylko i wyłącznie o to, kto za takie zadania odpowiada na boisku. Rakitić zadania defensywne ma na poziomie 60-70% myślę. Sergio ponad 90% a Iniesta grubo poniżej 50%

Jeśli tak zestawiamy drugą linię to widzimy wg mnie, że Rakitić ma być płucami lub jednym z płuc Barcelony.

0

Poszukaj tu na stronie. Pojawiają się ostatnio przecież newsy na ten temat. I porównanie możesz sobie zrobić samodzielnie : ))

1

Co za brednie. Taki świetny sezon w wykonaniu Barcy przyćmią teraz same takie śmieci :/ Pierdolamento...

0

Ivan jest często schowany. Reguluje tempo gry kiedy trzeba. Dobrze gra długie piłki i przesadne jest stwierdzenie, że gra głównie do tyłu. "Nie kreuje" bo nie musi. Od kreowania był Iniesta, Xavi, Rafinha czy nawet Messi. Teraz też się to zapewne nie zmieni. Rakitić to po prostu łącznik między formacjami, jest tam gdzie ma być w danej chwili. Wywiązuje się z tego wg mnie wyśmienicie. Podwaja krycie, asekuruje. Jesień słabszą miała połowa zawodników Barcelony, więc jak dla mnie taka dyskusja jest bez sensu. Ivan swój solidny sezon w Barcy ukoronował bramką w Berlinie, i to jest fakt : ))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?