LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaraz będzie ciemno!
0
A C. Ronaldo to niby za co?!
1
http://afterparty.pl/work/privateimages/sources/2012/06/28/img7Jwb6N.jpg
0
Ciekawe jakie stanowisko zajmie Kapitan Grzmot w tej sprawie. W końcu jest specjalistą od takich spraw. Hmm
3
Oddam Barcy prawa do mojego wizerunku za darmo. Czekam na telefon.
4
nawet śmiechłem : ))
1
Tego sobie i wszystkim Cules życzę : ))
0
No i nie wiem co mam zrobić :D Sikam ze szczęścia, powaga. Ależ to się ułożyło. Pozdrawiam kolegę : ))
0
Witamy ponownie Dani!!! Jest moc!
15
Dani zostaje, Lucho zostaje... Jestem K...A w siódmym niebie!! Cieszę się jak dzieckooo. VeB!
6
Jordi jest tak łysy jak ja czarny. Dziękuję, dobranoc.
0
Każdy nowy prezydent zostawi Lucho na ławce trenerskiej. Ale Bartomeu vs. Laporta zapowiada się ciekawie.
0
It's a strange view...
1
Nie : ))
1
Powodzenia "Aleisz" :D
0
Świetnie : )) Powodzenia Kamil!
0
Dani jest niezastąpiony! A Aleix Vidal tylko podniesie siłę naszej drużyny. Jest fantastycznie!
0
Pięknieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Love You Dani :D Uffffff : ))
0
Superanckie człowieniu ; )) Thanks a lot!
12
Na ten Tryplet kolego, składa się milion czynników, decyzji (trafionych oraz zupełnie nielogicznych.) Mnóstwo osób, od klubowych lekarzy po MSN. Pozostaje się tylko cieszyć.
1
Tak, tak. Jeszcze mi powiedz, że Real zapłacił dobrą cenę za Bale'a.
0
W dzisiejszych czasach to tyle co nic.
1
Oglądam po raz trzeci Berliński finał. Nasuwa mi się jeden wniosek co do Pogby. On gra bardzo mądrze (w tym meczu ciut za ostro, momentami). Jednak po tym jednym meczu można stwierdzić, że wpasowałby się do Barcy. System LE, który wysoko ceni grę w destrukcji byłby idealny dla Francuza. Nasza druga linia (teoretycznie w przyszłym sezonie): Jest Rakitić, który ma zadania powiedzmy na poziomie 70-75% defensywne, Busi, który jest swoistym łącznikiem formacji ale defensywnie musi grać na poziomie 95-100% oraz mógłby być Pogba, gdzie jego gra opierałaby się na pułapie 50/50%. Oczywiście nie liczę Iniesty, Rafy itd. z tego względu, że zestawiam drugą linię z tych trzech graczy przy rotacjach. Wiadomo, Andres będzie grał ale przyjście Pogby dałoby wg mnie poszerzenie wachlarza wariantów taktycznych. Oczywiście to moja subiektywna ocena. : ))
3
Ja to bym chciał C. Ronaldo. Zdobyłby nam "pichichi". Ewentualnie Wawrzyniaka na bramę.
2
11/10 : ))
3
Perez już szuka : ))
0
Celta?
0
Niezręcznie :D
0
Nie jesteś sam :D
11
Więcej niż Cristiano nóg karnym.