1

Ahh, w takim razie zwracam honor. Myślałem, że ta zmiana to geniusz taktyczny Enrique.
Luis, potrzebujemy Cię jak tlenu.

1

Bądź też od piłkarskiego piekła.

0

Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była : ))

0

Pewnie tak jak koledzy Kanaryjczyka, bez historii.

1

Wolisz, żeby wygrali w finale 2:1, czy żeby prowadzili w finale po pierwszej połowie 2:1 i przegrali 2:3?

0

Śmiechłem jak czytałem.

0

whoscored com : ) chyba tam jest coś takiego.

0

Ja odebrałem Twój komentarz bardzo ogólnie. Więc polecam Tobie to samo. Jeśli chodzi o dzisiaj to po co miał schodzić? Ważne, że jest na boisku a i tak się nie zmęczy. A podnosi to wartość drużyny diametralnie.

1

Po to, że w jednej sekundzie może odmienić losy meczu a drepcząc tak czy inaczej się nie męczy.

0

Nic, pomijając fakt, że stracili zupełnie kontrolę nad meczem.

0

Ale Ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Chyba, że nie oglądasz meczu, to się zgodzę. Przy korzystnym wyniku, w drugiej połowie tracisz kontrolę... Teraz to było 5 bramek, a w finale niech będzie jedna...

0

W 1/2 LM, Barcelonie? Chyba wypada się "pomęczyć"?

0

Gdyby zagrał choćby 20 minut drugiej połowy, wynik wyglądałby zupełnie inaczej.

1

Bayern jest w stanie strzelić te 3 bramki, uwierzcie w to : ))

0

Będzie gorąco : ))

1

A nie odpuścili?

0

20 minut mógł zagrać jeszcze.

8

Pedro?! Co jest grane?

14

Nie wolno w drugiej połowie odpuścić! Grać do końca!

0

Nawet kosmos tego nie oddaje.

0

hahahahahahaha :D 10/10

1

Przestańcie z tym świętowaniem po 20 minutach meczu!!

0

nie do tego komentarza... Sory ;p

0

Alba jaki teatr hahaha

0

Dokładnie tak : )) Już im stał po pierwszym meczu i teraz mają : ))

0

Kto teraz napisze, że to będzie łatwy mecz? : ))

1

Ch*j już z tym co mówi, ale jak na niego patrzę to mój dobry humor spada do zera...

0

"Kapitan Grzmot" popadłby w depresję.

0

Już trzeźwa : ))

0

oj działo się, działo! : ))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?