LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ahh, w takim razie zwracam honor. Myślałem, że ta zmiana to geniusz taktyczny Enrique.
Luis, potrzebujemy Cię jak tlenu.
1
Bądź też od piłkarskiego piekła.
0
Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była : ))
0
Pewnie tak jak koledzy Kanaryjczyka, bez historii.
1
Wolisz, żeby wygrali w finale 2:1, czy żeby prowadzili w finale po pierwszej połowie 2:1 i przegrali 2:3?
0
Śmiechłem jak czytałem.
0
whoscored com : ) chyba tam jest coś takiego.
0
Ja odebrałem Twój komentarz bardzo ogólnie. Więc polecam Tobie to samo. Jeśli chodzi o dzisiaj to po co miał schodzić? Ważne, że jest na boisku a i tak się nie zmęczy. A podnosi to wartość drużyny diametralnie.
1
Po to, że w jednej sekundzie może odmienić losy meczu a drepcząc tak czy inaczej się nie męczy.
0
Nic, pomijając fakt, że stracili zupełnie kontrolę nad meczem.
0
Ale Ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Chyba, że nie oglądasz meczu, to się zgodzę. Przy korzystnym wyniku, w drugiej połowie tracisz kontrolę... Teraz to było 5 bramek, a w finale niech będzie jedna...
0
W 1/2 LM, Barcelonie? Chyba wypada się "pomęczyć"?
0
Gdyby zagrał choćby 20 minut drugiej połowy, wynik wyglądałby zupełnie inaczej.
1
Bayern jest w stanie strzelić te 3 bramki, uwierzcie w to : ))
0
Będzie gorąco : ))
1
A nie odpuścili?
0
20 minut mógł zagrać jeszcze.
8
Pedro?! Co jest grane?
14
Nie wolno w drugiej połowie odpuścić! Grać do końca!
0
Nawet kosmos tego nie oddaje.
0
hahahahahahaha :D 10/10
1
Przestańcie z tym świętowaniem po 20 minutach meczu!!
0
nie do tego komentarza... Sory ;p
0
Alba jaki teatr hahaha
0
Dokładnie tak : )) Już im stał po pierwszym meczu i teraz mają : ))
0
Kto teraz napisze, że to będzie łatwy mecz? : ))
1
Ch*j już z tym co mówi, ale jak na niego patrzę to mój dobry humor spada do zera...
0
"Kapitan Grzmot" popadłby w depresję.
0
Już trzeźwa : ))
0
oj działo się, działo! : ))