0

No a real do przerwy 0:0

Malaga podjęła walkę i gra całkiem przyzwoicie. hehe a gracze realu wykartkowani... Chciałbym żeby ten mecz skończył się takim wynikiem :)

0

Teraz oglądam Malagę z realem. Mam nadzieję, że dadzą Madrytowi popalić ;)

0

sciah

zgadzam się z Tobą. Liczyłem dzisiaj na trochę więcej z jego strony no ale cóż. Jest młody i zbyt mało doświadczony... jeszcze musi się ogrywać

0

Uff... ciężki mecz zarówno dla piłkarzy jak i kibiców. Plan minimum wykonany, brawo są 3 pkt. :)

0

Don RAUL

''z Bayernem jeszcze nigdy nie wygraliście...co oznacza że ich styl gry wam nie leży, poza tym oni w tym sezonie grają w kratkę...'' hehe to się uśmiałem... napisałeś to tak jakbyśmy z nimi grali co roku i nigdy nie potrafili wygrać. To, że z nimi Barca jeszcze nie wygrała nie znaczy, że teraz też tak będzie... Barca to inna drużyna itd. itd.

Wiesz bardziej bym się zastanowił nad teraźniejszością a nie nad przeszłością ;/

0

za każdym razem gdy VV dostawał podanie od Pique czy kogoś innego to normalnie drżałem ;/ nie lubię jak on jest przy piłce mając w pamięci np. niedawny mecz z Espanyolem...

No a tak poza tym to pierwsze 20 - 25 min było słabe i nudne. Później się jakoś rozkręciło no i na szczęście nie zasnąłem hehe

Później piękna akcja Xavi - Eto'o no i mamy prowadzenie, oby tak dalej :)

0

Co do składu to nie wygląda tragicznie

0

wybaczcie, że pytam ale nie jestem obeznany w tym i nie chcę bana dostać ale jaki to program? znaczy na jakim jest ten GolTV, Sopcast czy TVU player?

z góry dzięki śliczne za odpowiedź

0

unique

no brameczka przedniej urody :)

damian91veb

skoro mecz zaczyna się o 20:00 a transmisja jest od 20:30 no to chyba odpowiedź jest prosta i nasuwa się sama. Pozdro

0

Za klasę piłkarza pokroju Henry'ego trzeba ciężko płacić hehe

0

Punk

owszem wiem co napisałeś :) spoko, rozumiem

Nawet gdyby Barcę było stać i mogłaby dać ponad 100 mln to wątpię żeby na taki krok działacze Blaugrany się zdecydowali.

Powiem też, że jeśli Juve satysfakcjonowało by takie 50-60 mln a City oferowałoby więcej to myślę, że Buffon wybrałby Katalonię ze względów czysto sportowych a nie ''poleciałby'' na większą tygodniówkę w City...

Bo też wydaje mi się jest kwestia dogadania się klubu z piłkarzem a 50 mln to już ogromna suma, no ale kto nie chciałby zarobić sto baniek? :)

0

konradinho -- po części się z Tobą zgadzam. Tylko mi się wydaje, że jak ktoś chce obejrzeć mecz w lidze w tym przypadku polskiej to po prostu na niego może iść. Jeśli nie na każdy to chociaż na kilka/kilkanaście w sezonie. Jest nacisk na ligę polską ale do Barcelony, Manchesteru, Turynu nie można się wybierać co tydzień. Jest na pewno zapotrzebowanie w różnych krajach na ligi zagraniczne bo ludzie nie tylko patrzą na krajowe podwórka ale chcą czegoś więcej. Z tego co się orientuję to w wielu krajach pokazują mnóstwo meczów różnych drużyn i lig, leci mecz za meczem. Czy to liga hiszpańska, Francuska czy też mecze El. mistrzostw świata... Szkoda, że u nas w Polsce tylko canal+ trzyma jako taki poziom no i ''n'' jeśli chodzi o ligę mistrzów.

0

Punk -- nikt nie powiedział (chyba), że Juve jest w kryzysie. Mam przyjaciela, który też jest wielkim fanem Starej Damy i mówił mi, że z funduszami na przyszły sezon jeśli chodzi o transfery będzie krucho ale to nie kryzys tylko potrzeba środków na nowe ''twarze''. Także nie wiem dlaczego myślisz, że oferta rzędu 50-60 mln byłaby nie do przyjęcia. Za takie pieniądze Juve może a nawet powinno kupić dwóch wartościowych graczy. W końcu od dłuższego czasu nic nie zdobyli a sam Buffon im każdego meczu nie wygra. Tam potrzeba zmian i mi się wydaje, że w Turynie zdają sobie z tego sprawę! Odejdzie np. Nedved a to już bardzo duże osłabienie chociaż ostatnio gra troszkę w kratkę

0

A co do Buffona jakie macie zdanie?

0

deco87 -- jak im wbijemy dwa przed przerwą i dwa po przerwie to też by mnie to satysfakcjonowało :) pozdro

0

deco87 -- nie lekceważę ich. Ja po prostu wierzę, że Barca spokojnie ich pokona :) a co do drugiej części Twojego zdania to całkowicie się zgadzam!

VeB!

0

Wątpię żeby chcieli wprowadzić Barce w ''błąd'' przed meczem LM. Gdyby tak było i kontrolowali by mecz to na pewno nie dali by sobie wbić pięciu goli... Liga też zapewne jest dla nich bardzo ważna i nawet jakby się oszczędzali to powinni wygrać a przynajmniej zremisować a tu proszę :) To jest po prostu dla nich upokorzenie i się ośmieszyli. Na pewno trochę kibice Bayernu po tym meczu ostygną bo jak czytałem ich wpisy na forach to byli w takim hurraoptymizmie po wylosowaniu Barcy, że nie dało się tego czytać (chociaż każdy wierzy w swój zespół, ale bez przesady). Widać było, że kibice Bayernu trochę lekceważyli Barce mimo tego, że gra tak fantastycznie... Mam nadzieję, że Barca w środę pokaże klasę i zmiażdży Bayern

0

kacperfanbarcy

myślę, że cena w granicach 50 mln euro za Buffona nie jest zła. W końcu wiele lat gra na najwyższym poziomie, jest w czołówce najlepszych bramkarzy świata i na pewno ciężko pracował żeby stać się kimś kim teraz jest i kogo znamy jako jednego z najlepszych. Po prostu ciężko pracował i wypracował sobie taką pozycję i musi mieć swoją cenę. Bramkarz jak to się mówi ''im starszy tym lepszy''. Nie w każdym przypadku się to sprawdza ale w przypadku Buffona tak jest :) takie jest moje skromne zdanie.

0

bitter -- z reguły niewypały... ale od reguły zawsze są wyjątki ;)

0

adidas_00 -- o ile się nie mylę są to kanały informacyjne... ale nie jestem w 100% pewny

pozdrawiam

0

Szczerze mówiąc rozśmieszyła mnie tan część artykułu z Andresem Iniestą i Yaya Toure... Przecież tak jak inne kluby mają zawodników nie do wyciągnięcia tak i Barca ich posiada a dwaj w/w gracze napewno do nich należą :) Co do Eto'o mam takie samo zdanie. Gdyby to ode mnie zależało nie zamieniłbym go na żadnego Benzemę, Trezegueta itd.

No i jeszcze został temat Gigi Buffona... Tutaj ja byłbym jak najbardziej za! Klasowy bramkarz, moim zdaniem lepszy od (i tak świetnego) VV. Przydałby się w Barcy. Trzeba się tylko zastanowić nad jednym... Manchester City też był/jest zainteresowany jego sprowadzeniem a nasza kwota rzędu 50 mln euro może okazać się niczym przy np. 70-80 milionach jakie mogą zapewne zaoferować włodarze Man. City.

No ale kto wie, wszystko może się zdarzyć a ja byłbym za sprowadzeniem Buffona na Camp Nou.

0

yaya24fcb -- nie wiem... ja nie odnoszę takiego wrażenia ale może coś w tym jest. Nie oglądam zbyt wielu meczów z Danim jeśli chodzi o rep. Brazylii więc dużo powiedzieć nie mogę. Wiem za to, że Dani Alves jest jednym z najważniejszych ogniw w Barcy. Zresztą wydaje mi się, że każdy w Barcy jest najważniejszy :)

pozdrawiam

0

Myślę, że będzie dobrze. Stawiam na 3:0 dla Barcy!

0

BAN!

mod

0

BAN!

mod

0

BAN!

mod

0

kubasa - racja :)

0

Ban! - 1 tydz.

0

Riv - no zapewne aniołki nie będą wdrażały swojej myśli taktycznej do zespołu. Chciałeś zabłysnąć ale jakoś Ci nie wyszło

0

Zresztą... Nie obchodzi mnie to co się tam dzieje :) Delektuję się póki co świetną atmosferą w drużynie Barcy, wynikami i finezją w grze Blaugrany. My mamy swoją drużynę oni swoją i teraz u nas jest pięknie a u nich krucho :D Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?