LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i Real pewnie wygra to jeszcze ;/ shit...:(
0
gczoo77
no to przeżuć się na szachy
0
Real po 1 !!
0
gczoo77
Może Tobie pozostaje zmienić klub! Ja jestem np. spragniony sukcesów po takim okresie! Mój ukochany klub zniża się do poziomu beniaminka... ba nawet jest od niego kilka klas słabszy!
Skoro Ty nie chcesz sukcesów to takie Levante w sam raz dla Ciebie :)
0
gczoo77
przez dwa lata się wyczerpały już!!
0
sk1n3r
Zgadzam się z Tobą!!
0
Barcelone co najwyżej z taką grą czeka 2 liga ;/
0
czekam na to co powie Guardiola po meczu... pewnie będzie śmiesznie...
0
z Racingiem wygramy?!! no pewnie, że tak! dzisiaj też mieliśmy wygrać i co? dość. Musimy się z tym pogodzić, nic się nie zmieniło i tyle... będzie tak jak w zeszłym sezonie ;/
0
Co Wy gadacie?? popatrzcie na mecze z beniaminkami innych drużyn!! no co Wy??! To musiały być 3pkt. tak to można sobie marzyć o mistrzostwie!! a ja marzenia mam gdzieś...
0
Hańba!!
0
haahahaha ! dooooooooość!
0
Co to byłooooooooo? Fu**
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
Barça, Werder Brema, Steaua Bukareszt, Anorthosis Famagusta
0
Barca
Werder Brema
Steaua Bukareszt
Anorthosis Famagusta
to mój typ na grupę Barcy ;)
0
"Dożywotni kontrakt dla Xaviego?" Oczywiście! :D:D
Visca el Xavi :)
0
Temat transferów jest już chyba zamknięty na dobre w tym okienku także ani Arshavin ani nikt inny już nie wzmocni Barcy :( obym się mylił
0
fffj
to zwracaj większą uwagę na takie coś. koniec tematu
0
i na to do kogo napisałeś swoją wypowiedź!
"Na pewno oglądałem więcej meczy od ciebie LeoMessi1989 ."
2008-08-28 14:05:48, messi10 [81.219.42.159]
fffj -ile meczy widziałeś z udziałem Arshavina?? hehe , pewnie widziałeś dwa mecze i teraz komentujesz jego grę :D zal
0
to popatrz na nick kolego!!!!
0
fffj
Kolego nie umiesz czytać? Ja nic takiego nie napisałem ;/
0
Chciałbym żeby zasilił Barce ale to już raczej nie możliwe... :( A co do Angela Di Marii to zastanawiam się jak on by sobie poradził...
0
jego szybkość i w miarę dobra technika mogłaby wprowadzić sporo do gry naszej Dumy Katalonii :) On moim zdaniem nie jest tak statyczny jak Diego Capel z Sevilli ;) ale to jest tylko moje zdanie
0
fffj
Jak się podszkoli to już nie trafi na CN bo wątpię żeby za np. dwa lata działacze Barcy chcieli go sprowadzić. Zapewne pojawiłby się przez ten czas ktoś inny na horyzoncie :) tutaj też może nabierać doświadczenia
0
I tak go nie sprowadzą :( a mi się wydaje, że byłby dobrym wzmocnieniem...
0
Looky
poświęćcie jakiegoś newsa tragicznemu zdarzeniu sprzed roku... Chodzi mi o tragiczną śmierć Antonio Puerty... dziś mija rocznica tego smutnego wydarzenia :( tak w ramach solidarności... [*]
wybaczcie, że tak z innej beczki...
0
Mizerek
Ja uważam, że tak :)
0
endriuk12
Na to trzeba liczyć i w to wierzyć :) Zobaczymy jak będzie, la liga już w sobotę! :) nie mogę się doczekać
Visca el Barca!
0
Henry to klasa sama w sobie, takie jest moje zdanie. W ubiegłym sezonie też niby grał słabo ale jednak sporo bramek dokładał od siebie. Nawet jeśli nie jest w optymalnej dyspozycji to można na niego liczyć, a wiadomo w piłce jak w piłce raz jest forma kiedy indziej może jej nie być...