0

Loszo

Święte słowa :D zgadzam się z Tobą

0

świetna robota!

0

Mam nadzieję, że ten nażelowany typek przypominający koguta nie zdobędzie złotej piłki... Dla niego najważniejsze jest czy mu pryszcz nie wyskoczy na gębie. Codziennie rano zapewne wstaje z poczuciem jaki to on jest mocny i bajeczny a boiskowa rzeczywistość szybko to weryfikuje. Nie płacz krystyno - sama się przewróciłaś

0

Zdrowiej Eric :)

0

Ciekawie będzie jak wróci Gabriel Milito :) ciekawe jak to będzie wszystko wyglądało wtedy :)

0

Piękne podsumowanie, brawa za pracę! Ciekawie się czyta i można się sporo dowiedzieć :)

VEB!

0

Chciałbym żeby Barca dziś znowu wygrała wysoko :)

0

A tak nie wiele brakowało żeby Bilbao urwało punkty realowi... szkooda. Aha i stronka zmieniła się na lepsze, brawo!!

0

jest Abidal...

0

oralman88

powiedziałbym nawet, że baaardzo wielki błąd

0

To, że Pep stosuje rotację to nie znaczy, że na każdy mecz ma wychodzić nowy skład ;/ takie jest moje zdanie. Abidal powinien grać bo grał równo i przyzwoicie a tu nagle Sanchez za niego... trochę to przesadzone jest...

0

Czy ja wiem... Pique to nie taka niespodzianka chyba

0

V. Sanchez?! o.O

0

Meczyk coraz bliżej :) Barca wygra!!

0

Gdybyśmy go stracili to byłby błąd jakiego dawno Barcelona nie zrobiła...

0

Ten koleś jest żenujący już i tyle... ćpun... to tyle na jego temat

0

Trzeba pokonać Bilbao i liczyć na potknięcia rywali z czołówki, w tej kolejce jest wyśmienita okazja ku temu.

0

Vader

Zgadzam się :)

0

dww

Cristiano niestety należy się jedynie lekcja utrzymywania równowagi na boisku...

0

Chciałbym żeby złotą piłkę zgarnął albo Xavi albo Messi właśnie. Chociaż Leo ma jeszcze baaardzo dużo czasu na takie nagrody. Xaviemu się ta nagroda należy choćby ze względu na to, że przyczynił się do zdobycia Euro '08 przez Hiszpanie ale teżza to, że został najlepszym zawodnikiem tego turnieju no i gra na najwyższym światowym poziomie. Wszystko co robi w meczach jest po prostu złote. Messi oczywiście ma bajeczną technikę i wszystko co potrzebne do zgarnięcia złotej piłki, też gra świetne mecze i jest po prostu wspaniały. Ale jeśli miałbym wybierać to w tym roku Xavi a za rok Messi :) Z taką grą i formą jeśli ją utrzyma (a zapewne tak będzie) to wygra w następnym plebiscycie France Football :)

0

Oby zagrał od początku

0

silvinho09

No właśnie... W tym sezonie przed każdym meczem obrona to wielka niewiadoma. Mam nadzieję, że dzisiaj da radę skutecznie odeprzeć ataki (oby nieliczne) rywali

0

Trzeba to po prostu wygrać!!

0

Mam złe przeczucia co do dzisiejszego meczu... Obyśmy jednak wygrali. Najbardziej będzie trzeba zwrócić uwagę na Kuna Aguero. Jeśli już miałbym obstawiać wynik to liczę na 3:1 dla Barcy

0

TheNewBarça

Czyli co? ;>

0

stawiam 4:0 dla Barcy

0

Jak można dostać te "Premiere"? Tych którzy wiedzą gdzie to kupić itp. Proszę o odpowiedź, z góry dzięki

0

Nie wie ktoś czy jest jakiś z tych kanałów na Cyfrowym polsacie?

0

No nic, też wypowiem się na temat tego co tu się "dzieje" na stronce i co do samego meczu. Na początku jak już kilka osób pisało nie rozumiem wiecznego narzekania (niektórych) kibiców Barcy na tej stronie. Też czasem narzekam na grę Blaugrany ale już bez przesady. Mecz był ważny i nie ważne w jakich okolicznościach został wygrany. Nieważne czy VV popełnił błąd (moim zdaniem nie). Ważne jest natomiast to, że jednak Barca potrafiła strzelić jednego gola więcej niż przeciwnik i mecz wygrała. Dziwi mnie to, że niektórzy ludzie tutaj uważają się za nie wiadomo jakich "specjalistów" jeśli chodzi o piłkę nożną, taktykę itd. Najpierw trzeba podkreślić to, że nie My kierujemy zespołem tylko trener dlatego większość nie wiadomo jak "mądrych" komentarzy można by było sobie darować. Macie koncepcję na drużynę? Najmocniejszy skład? polecam więc FM2008, tam można sobie robić wszystko po swojemu. Wiadomo, że dyskusja to dyskusja. Można wyrażać swoje zdanie itd. ale nie przesadzać. Według niektórych Valdes jest już poza klubem. Moim zdaniem nie jest taki słaby, ale fakt jest taki, że zdarzają mu się głupie błędy. Ale w tym sezonie chyba jeszcze przy żadnej bramce nie zawinił. Jak dla mnie każdy mecz może się kończyć wynikiem 2:1 dla Barcy, ważne, że dwie bramki są po naszej stronie. Co do samego meczu... Napór Barcy po prostu mnie zadziwił, pięknie grali (nawet jak Espanyol grał jeszcze w pełnym składzie). Druga połowa to kilka kontrataków Espanyolu i tyle. Barca dominowała, grała świetnie i wygrała. Czego można chcieć więcej? Ja z tego wyniku jestem zadowolony. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Tak na marginesie jeśli real strzela gole w końcówkach to dlaczego Barca nie może? Tu będzie wjeżdżanie na mnie, że z karnego i dla niektórych niesłusznie podyktowanego. Szczęście, umiejętności i wszytko inne było po naszej stronie, dlatego wygraliśmy! Wynik moim zdaniem jak najbardziej sprawiedliwy.

Visca el Barca!!

0

Jeśli Barca narzuci swój styl gry od początku do końca to będzie dobrze.

Vamos Barca!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?