0

barkley

Przy nie uznanej bramce Henry'ego też nie było spalonego :) No i tak można by dyskutować...

0

egon

Oczywista sprawa ale jednak ta koncentracja w tej fazie rozgrywek musi być w każdym meczu, każdej minucie i sekundzie na boisku. Zbyt dużo jest w puli do zgranięcia żeby pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

Pozdro

0

blackest

nikt Ci przecież nie każe czytać wszystkiego co się tutaj pojawi :) Najlepsza strona o Barcy w Polsce a Ty masz pretensje... Jak dla mnie fajnie, że takie newsy się pojawiają. Visca el Barca!

0

Ok! Z karą dla Pepa się jeszcze zgodzę ale dla Messiego?

Michas_13 też uważam, że nawet jeśli faulu nie było to nie powinien dostać kartki... Zresztą nie przewrócił się specjalnie i nie trzeba było powtórki żeby zobaczyć, że została mu delikatnie zagrodzona droga do piłki, ale jednak została zagrodzona. Ale wyklinałem przed telewizorem... Krew się we mnie 'zagotowała' jak zobaczyłem, że pokazuje mu kartkę... Co ten Webb wyprawiał to się w głowie nie mieści ;/

Ten sędzia pokazuje jak można ''zdemolować'' mecz nie właściwymi decyzjami. Porażka na całej linii, jeszcze bardziej go nie na widzę!

0

Tak, to wczorajsze zwycięstwo było niezwykle ważne! Nie ważne natomiast w jakim stylu zostało osiągnięte. Martwi jednak troszkę to, że było dużo błędów w obronie itd. Momentami Recre było bardzo groźne i tylko dzięki VV nie straciliśmy bramki. Zrozumiałe jest to, że Messi trochę ''przeszedł obok meczu'' ale martwi mnie jego prawa noga a właściwie jej ''brak''. Widać, że czasami brakuje mu już pomysłu (choć kilka zagrań miał świetnych) na rozgrywanie akcji. Ostatnie podanie musi być wykonane lewą nogą w jego wykonaniu... (?) Wczoraj gracze Recreativo w wielu sytuacjach już zastawiali mu tak drogę, że nie mógł dograć tej ''ostatniej'' piłki. Ogólnie wczoraj nasza ukochana drużyna prezentowała się dość miernie na tle tego do czego przyzwyczaiła no ale nie każdy mecz wygra się 6:0 :) Ja jestem zadowolony bardziej z wyniku niż z postawy piłkarzy (nie wszystkich oczywiście) ale najważniejsze są 3 pkt.!

0

Już za kilkanaście minut meczyk :) zobaczymy jak dzisiaj Barca zagra. Mam nadzieję, na pewne zwycięstwo, chciałbym przynajmniej 2:0 oczywiście dla naszych.

Do tych którzy chcą linki z meczu:

Poszukajcie w internecie to nic nie boli ani nie kosztuje :) Wolicie zamieszczać kilkadziesiąt zbędnych komentarzy prosząc o linki a to głupie. Można przecież samemu poszukać... Jeśli jeden link Wam nie działa spróbujcie na innym. pozdro i Vamos Barca!

0

Piękny mecz w wykonaniu Barcy. Co tu więcej mówić... Był to po prostu popis magicznego futbolu :) Visca el Barca! Teraz już czekam ne mecz z Recreativo.

0

Dobra ja już idę oglądać bo zaraz studio się zaczyna. Vamos Barca!

0

bajzi

Ale Barca to nie MU a Guardiola to nie Ferguson ;)

pozdro

0

Za to m.in. kochamy Barce! Mes Que un Club!

0

przepraszam... *pokaże* oczywiście :) To już z nerwów przed meczem

0

Już tylko kilkadziesiąt minut do pierwszego gwizdka :) Nie mogę się doczekać co nasza kochana Barca dziś pokaże a mam nadzieję, że pokarze wiele i strzeli kilka bramek. Co do składu to nie ma niespodzianek... Tak więc Vamos Barca! Pokażcie już dziś, że jesteście głównym faworytem do wygrania Champions League!

0

mart

Zdradzisz co wchodzi w taki ''zestaw kibica''? :D może też się zaopatrzę hehe.

pozdro!

0

gczoo77

poszedłbym trochę dalej i wysunąłbym stwierdzenie, że jeśli Porto u siebie zagra tak jak na Old Trafford to MU pożegna się z Champions League.

0

Nie znam go i nie wiem jak gra. Kwota jaką trzeba by było za niego wyłożyć jest bardzo mała a do tego jest młody więc dlaczego by nie spróbować o niego ''powalczyć''?

0

"Szkocki menedżer Manchesteru United nie sądzi, by jego drużyna miała problem z awansem do finału Ligi Mistrzów(..)''

ciekawe kiedy to powiedział bo problem to już ma po wczorajszym meczu z Porto...

no a Barca jest zagrożeniem dla wszystkich, trzeba się bać Barcy bo potrafi zrównać rywala z ziemią... Tak ma być :)

Vamos Barca!

0

Zapowiada się piękny spektakl na Camp Nou! Mam wielką nadzieję, że Barca spokojnie sobie poradzi. Strzelić ze 2-3 gole i nie stracić żadnego. Trzymam dzisiaj bardzo mocno kciuki za VV. Niech udowodni swoją klasę :) No i napięcie rośnie... Już tylko 10 godzin, no to czekamy

Vamos Barca!

0

Ehh ale co się z nim stało. Za najlepszych lat w Barcy był jak ''profesor'' futbolu. Robił wszystko co chciał z piłką i rywalami... a później było już coraz gorzej i teraz porównując go do dawnego Ronaldinho to po prostu za przeproszeniem ''piłkarski inwalida'' któremu się nic nie chce. Tylko chodzi po boisku i od czasu do czasu przerzuci piłkę nad rywalami...

0

MQuC

doprawdy szybkie info :)

0

IceMan

na szczęście nie Ty podejmujesz takie decyzje

0

Bronque

to trzeba było jeść mniej laysów i nie balangować po nocach ;]

ot co, pozdro

0

bt07smolucht

nie rozumiem takich ludzi jak ty... naprawdę nie potrafisz w inny sposób obracać się w społeczeństwie? Prezentujesz ''poziom'' równy zeru.

0

Moim zdaniem nie przejdzie do realu. Ale jak to się mówi, wszystko jest możliwe. Jeśli w ogóle Milan będzie chciał go puścić to pewnie trafi do City :)

0

misk00

no w sumie to masz rację :)

0

misk00

wątpię, że Valladolid coś zdziała za tydzień. Dzisiaj grali momentami dobrze ale jednak jak już Malaga rozgrywa taki dobry mecz u siebie i przegrywa z realem to Valladolid nic nie ugra. Na dodatek grają na Bernabeu. Barca musi po prostu grać swoje i tyle ;p takie jest moje zdanie

0

No i zwycięstwo realu stało się faktem. Malaga ma czego żałować, rozegrali bardzo dobry mecz i przegrali.

0

M_k

aha, no to dobrze wiedzieć. Swoją drogą zawsze spotykałem się z sumowaniem procentów do 100 no ale teraz już wiem :)

0

Do redakcji: napisaliście

Statystyki

30% Posiadanie 69%

taki mały błąd :)

0

niestety real prowadzi 1:0 ;/

Wątpię żeby Malaga się podniosła, ale kto wie.

0

Ja tam dzisiaj z gry VV jestem bardzo zadowolony oprócz tego, że serce mi bije mocniej gdy jest przy piłce. Jakoś nie pewnie się wtedy czuję. Ale pewnie to ja tylko tak mam hehe. Klasę to musi pokazać w meczu z Bayernem. Rozczarował natomiast występ Pedro. Spodziewałem się po nim trochę więcej.

''(...)także po raz pierwszy ubrał bluzę podobną do tej, jaką nosi bramkarz Realu.'' to mnie rozbawiło. Ciekawe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?