LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niestety 2:2 :(:(
0
Gdyby nie ten karny to Valencia by przegrywała 2:0 ;]
Mam nadzieję, że w końcu zaczynają puchnąć :) to za dużo dla nich :D
0
Lil Mis
Dzięki i nawzajem ;) (bo chyba to do mnie było :P) ;) dla Ciebie też pozdrowionka! Racing musi wygrać :):)
0
Lil Mis
Przepraszam jeśli źle mnie zrozumiałeś ;) chodziło mi o zdanie innych ;) jeśli admini tej strony będą banowali za takie coś to będą ;)i nikt nic na to nie poradzi. pozostaje się dostosować! ;)
0
Lil Mis
I pozdrowienia dla Ciebie ;)
0
2:1 Racing!! piękny strzał Tchite :):) Oby tak dalej :D
0
Lil Mis
No to jest dobrze mamy sztamę i jesteśmy jak rodzina która koch Barce :) pozdro dla Ciebie ;) i uszanuj pracę innych ;)
0
Ja kiedyś zostałem zbanowany bez przyczyny, napisałem maila i już miałem czyste konto. Admini są bardzo w porządku, dbają o porządek na stronie i starają się żeby ta stronka była zaje*ista! Świeżutkie newsy i wszystko okej! Dlategonikt nie powinien mieć pretensji o ich pracę i banowanie. Jest regulamin? JEST! to czego chcecie? Looky - wasza stronka rządzi!
0
Lil Mis
Zrozum,że nikt się tu nie chce kłócić (chyba, ja np. nie chcę) bo wszedłem na stronę realu i tam "kibice" jadą po sobie nawzajem. A tutaj nie ma takiej sytuacji i nie będzie. Specjalnie do pisania po stokroć słowa "goool" zrobiono czat. A jak nie moższ tam wejść to rozwiń swój komentarz a nie pisz tylko tego słowa ;) pozdro i mam nadzieję, że swoimi wypowiedziami nikogo nie uraziłem ;p
0
Wiadomo, że każdy napisałby "goool" po strzelonej bramce przez Barce, ja też :) ale tojest frustrujące czasami jak 20 ludzi tak napisze ;p to jest zaśmiecanie moim zdaniem stronki. Specjalnie do tego jest czat. Ja krzyczę, podnoszę ręce i klaskam przed kompem czy telewizorem jeśli oglądam mecz ;p wiadomo - każdy by się chciał podzielić swoją radością ale bez przesady... I też odświeżam stronę przed tym jak coś napiszę - taki nawyk ;) radzę to wszystkim :D
0
blazeq
Pięknie powiedziane. Szcunek dla Ciebie :)
0
yolinar
Nie podoba Ci się to Fak ałt! i tyle w temacie
0
Lil Mis
Według tego co widziałeś nie ma :) i to ważne jest ;p pozdro
VEB!!
0
Moim zdaniem to i tak Looky jest na wygranej pozycji... Jak wam nie pasuje to zmieńcie stronę... taka niestety prawda.
0
zuziazla
Właśnie, że będę się podniecał!!
0
Villa ;/ wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji strzelców... Ale i tak Barca by prowadziła już ze 2:0 :D
0
ArasFCB
Masz rację! to byłby trochę więcej niż korzystny rezultat :D
0
Racing prowadzi!!! oby tak dalej!!
0
joseffcb
Przestań z takimi tekstami ;/
0
*Racing
0
jeszcze 70 min i Racin wywiezie korzystny rezultat z Mestalla, lol ;p
0
a w meczu Valencia - Racing, Valencia zdecydowanie przeważa... Racing nie ma nic do powiedzenia... Valencia to najgroźniejszy rywal Barcy w tym sezonie...
A tak poza tym to teraz w LM Barca gra we wtorek czy środę??
0
Brawoooooooo!! po meczu :D:D ??
0
Titi wchodzi, do boju Henry!!
0
Krystek1899
Jakbyś grał w takich warunkach też byłbyś odcięty od podań ;p;p pozdro ;)
0
BARCA JEST NAJLEPSZA!! (sory za capslocka) ale musiałem to w ten sposób napisać napisać ;p :):)
0
jeszcze jedna bramka dla Barcy powinna ustawić losy meczu :)
0
karcio
rozwaliłeś mnie swoją wypowiedzią... he
0
Pavel Nedved zdobył złotą piłkę? Jeśli tak to co osiągnął? bo nie pamiętam...
0
co by nie gadać to pewnie i tak ten mamameła Ronaldo dostanie tą nagrodę ;/ oby nieeee