0

Nieładnie!!!

0

0

Oby to była prawda:)

0

Objechał by Cię z palcem w dupie i jedną noga ten Pedro. Osiągnij jego poziom to odwołam swoje słowa.

0

No wkońcu normalny człowiek a nie gimbus.

0

LUDZIE NIE SRAĆ DUPY. Nie podoba się to won. Rotacje:) Wiecie co to jest? To ogarnijcie. Jak było z Realem? Przypomnijcie sobie idioci...

0

Oier, Patric, Bartra, Mascherano, Adriano, Busquets, Sergi Roberto, Cesc, Neymar, Dongou, Alexis.

0

Fajnie by było jakby Leo wygrał.

0

Oficjalny skład: Pinto, Montoya, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Iniesta, Xavi, Neymar, Dongou, Alexis.

0

No:( Nie będzie 7 części.

0

Żelka nie było:(

0

My oczywiście.

0

Real bez Żelka nie może strzelić gola. Ale spoko, Bale wie co robić. Napewno ma zapasy żelu. Dadzą radę:)

0

Ale ta wersja lepsza:) W tamtym z Polską to Rasiak strzelił:)

0

Miał nastąpić mecz Barcelona - Real Madryt na SB. No i jedzie tam Barcelona a w szatni tylko jedna koszulka ''Messi''. No i trener mówi żeby Leo zagrał sam a oni pójdą do baru na piwo. No i tak się stało. W pewnym momencie przypomnieli sobie o meczu i patrzą a tu 1:0 (Messi 45 minuta). No i dalej piją i tak czas się dłuży i znowu patrzą na wynik a tu 1:1 (Ronaldo 93 minuta). Wracają do Katalonii i pytają Messiego dlaczego 1:1 skoro tak dobrze mu szło a on na to. ''No wiecie, w 46 minucie dostałem czerwoną kartkę no i jakoś Ronaldo strzelił:)''. Taki dowcip.

0

Ryj śmieciu marketowy:)

0

WON GNOJU POWALONY!

0

Racja pierwszy zły mecz w sezonie. No ale przypomnijcie sobie jak w pierwszym meczu rozgromiliśmy Ajax 4:0.

0

No to skoro Cesc nie zagra to można spodziewać się Dongou:D

0

To ten kibic zmarł?

0

Spier*alaj stąd!

0

Oczywiście kibic Realu.

0

CZERWONA DLA RAMOSA

0

Biało Czerwoni!

0

W sumie moglibyśmy odpuścić Ajaxowi, wolałbym Ajax zamiast Milanu w 1/8 finału.

0

Hmm sądzę że 3-1 dla nas.

0

Eee co?

0

Och 6 pucharów:) Jeden już mamy, w La Liga idzie nam dobrze, wszystko zmierza w dobrym kierunku!

0

Sądzę że będzie 2-1. U nas strzeli Ney i Pedro a u nich nie wiem. Ostatecznie remis.

0

Najlepszy piłkarz w meczu - Andres Iniesta:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?