LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieładnie!!!
0
0
Oby to była prawda:)
0
Objechał by Cię z palcem w dupie i jedną noga ten Pedro. Osiągnij jego poziom to odwołam swoje słowa.
0
No wkońcu normalny człowiek a nie gimbus.
0
LUDZIE NIE SRAĆ DUPY. Nie podoba się to won. Rotacje:) Wiecie co to jest? To ogarnijcie. Jak było z Realem? Przypomnijcie sobie idioci...
0
Oier, Patric, Bartra, Mascherano, Adriano, Busquets, Sergi Roberto, Cesc, Neymar, Dongou, Alexis.
0
Fajnie by było jakby Leo wygrał.
0
Oficjalny skład: Pinto, Montoya, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Iniesta, Xavi, Neymar, Dongou, Alexis.
0
No:( Nie będzie 7 części.
0
Żelka nie było:(
0
My oczywiście.
0
Real bez Żelka nie może strzelić gola. Ale spoko, Bale wie co robić. Napewno ma zapasy żelu. Dadzą radę:)
0
Ale ta wersja lepsza:) W tamtym z Polską to Rasiak strzelił:)
0
Miał nastąpić mecz Barcelona - Real Madryt na SB. No i jedzie tam Barcelona a w szatni tylko jedna koszulka ''Messi''. No i trener mówi żeby Leo zagrał sam a oni pójdą do baru na piwo. No i tak się stało. W pewnym momencie przypomnieli sobie o meczu i patrzą a tu 1:0 (Messi 45 minuta). No i dalej piją i tak czas się dłuży i znowu patrzą na wynik a tu 1:1 (Ronaldo 93 minuta). Wracają do Katalonii i pytają Messiego dlaczego 1:1 skoro tak dobrze mu szło a on na to. ''No wiecie, w 46 minucie dostałem czerwoną kartkę no i jakoś Ronaldo strzelił:)''. Taki dowcip.
0
Ryj śmieciu marketowy:)
0
WON GNOJU POWALONY!
0
Racja pierwszy zły mecz w sezonie. No ale przypomnijcie sobie jak w pierwszym meczu rozgromiliśmy Ajax 4:0.
0
No to skoro Cesc nie zagra to można spodziewać się Dongou:D
0
To ten kibic zmarł?
0
Spier*alaj stąd!
0
Oczywiście kibic Realu.
0
CZERWONA DLA RAMOSA
0
Biało Czerwoni!
0
W sumie moglibyśmy odpuścić Ajaxowi, wolałbym Ajax zamiast Milanu w 1/8 finału.
0
Hmm sądzę że 3-1 dla nas.
0
Eee co?
0
Och 6 pucharów:) Jeden już mamy, w La Liga idzie nam dobrze, wszystko zmierza w dobrym kierunku!
0
Sądzę że będzie 2-1. U nas strzeli Ney i Pedro a u nich nie wiem. Ostatecznie remis.
0
Najlepszy piłkarz w meczu - Andres Iniesta:)