LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Won stąd krasnalu pieprzony.
0
KARNY!!!!
0
INIESTA!!!!!!!!!
0
KARNY!!!!!!!!
0
Heh:)
0
Damy radę! VeB:)
0
NEYMAR do wolnych i karnych:)
0
Barca musi wygrać ze względu że: gra u siebie, jest pierwsza w tabeli i jest najlepsza na świecie.
0
@Cule1999
0
Fajnie by było jakby ustrzelił hattricka albo i lepiej.
0
*Alexis na lewej
0
To znaczy że Leo na prawej, Alexis na prawej a Ney na szpicy?
0
Dobra zrobiłem pomyłkę ale wiadomo o jaki klub chodzi. A wy już odrazu hejtujecie...
0
Barcelona zapewne wygra. Liczę na porażki Athletico i Realu. VeB!
0
Słabo to widzę. Leo i Cristiano to dwa różne style. Tak samo wyobraź sobie Lionela w Realu lub Ronaldo w Barcelonie.
0
Nie rozumiem niektórych. Czego czepiacie się Leo że na 1,69 cm. Alexis na 1,68 i co? Iniesta, Xavi, Alves, Pedro, oni mają po 1,70 i jakoś dają radę. Leo nie jest najgorszy w pojedynkach w powietrzu.
0
Racja heh:)
0
Że co?! Słabo się angażuje w defensywę? A w meczach presezonu? Jak młodziki sobie nie radziły Leo wracaj pomóc. A teraz gdy wrócili najlepsi obrońcy Leo musi dawać więcej w ofensywie a nie w defensywie.
0
No i kogo obchodzi taka drobnostka? Jak już się wypowiadasz to przemyśl to co piszesz bo to nie rożnica alwaro czy alvaro. Wiadomo że chodzi o ciebie.
0
Mając zaledwie 27 lat? Jeden błąd. Reszta ok.
0
alwaromessi10 Że co?!
0
Słabo mi się robi jak spojżę na listę kontuzjowanych...
0
Sory nie tu
0
Po co to powtarzasz?
0
Co was interesuje jego garnitur? Lubi w takich chodzić i koniec. On ma ładnie się ubierać czy ładnie grać w piłkę? Zastanówcie się.
0
Gratulacje!!! Powodzenia w dalszych nagrodach!! Głównie o ZP.
0
Jak inni coś podobnego pisali to co? Nie uważacie tak? To przemyślcie swoje postępowanie.
0
do Alianta2
0
''żabojad''? Udowodniłeś że lubisz Ronaldo i wszystkich innych masz w dupie że się tak wyraże. Podaj jakieś argumenty dlaczego Ronaldo ma dostać ZP to uznam twoją odpowiedź za dobrą.
0
Moim zdaniem wygra Leo. Dobra Ribery osiągnął więcej pucharów ale to nie tylko dzięki niemu:) Ronaldo nie grał za dobrze do teraz ale to nagroda za cały rok. Leo był królem strzelców La Liga do tego ile meczów Barca wygrywała dzięki niemu. Razem z Barceloną doszedł do 1/2 finału LM do tego wygraną La Liga oraz Superpuchar Hiszpanii. Moim zdaniem wygra masz ulubieniec Lionel Messi:D