0

Won stąd krasnalu pieprzony.

0

KARNY!!!!

0

INIESTA!!!!!!!!!

0

KARNY!!!!!!!!

0

Heh:)

0

Damy radę! VeB:)

0

NEYMAR do wolnych i karnych:)

0

Barca musi wygrać ze względu że: gra u siebie, jest pierwsza w tabeli i jest najlepsza na świecie.

0

@Cule1999

0

Fajnie by było jakby ustrzelił hattricka albo i lepiej.

0

*Alexis na lewej

0

To znaczy że Leo na prawej, Alexis na prawej a Ney na szpicy?

0

Dobra zrobiłem pomyłkę ale wiadomo o jaki klub chodzi. A wy już odrazu hejtujecie...

0

Barcelona zapewne wygra. Liczę na porażki Athletico i Realu. VeB!

0

Słabo to widzę. Leo i Cristiano to dwa różne style. Tak samo wyobraź sobie Lionela w Realu lub Ronaldo w Barcelonie.

0

Nie rozumiem niektórych. Czego czepiacie się Leo że na 1,69 cm. Alexis na 1,68 i co? Iniesta, Xavi, Alves, Pedro, oni mają po 1,70 i jakoś dają radę. Leo nie jest najgorszy w pojedynkach w powietrzu.

0

Racja heh:)

0

Że co?! Słabo się angażuje w defensywę? A w meczach presezonu? Jak młodziki sobie nie radziły Leo wracaj pomóc. A teraz gdy wrócili najlepsi obrońcy Leo musi dawać więcej w ofensywie a nie w defensywie.

0

No i kogo obchodzi taka drobnostka? Jak już się wypowiadasz to przemyśl to co piszesz bo to nie rożnica alwaro czy alvaro. Wiadomo że chodzi o ciebie.

0

Mając zaledwie 27 lat? Jeden błąd. Reszta ok.

0

alwaromessi10 Że co?!

0

Słabo mi się robi jak spojżę na listę kontuzjowanych...

0

Sory nie tu

0

Po co to powtarzasz?

0

Co was interesuje jego garnitur? Lubi w takich chodzić i koniec. On ma ładnie się ubierać czy ładnie grać w piłkę? Zastanówcie się.

0

Gratulacje!!! Powodzenia w dalszych nagrodach!! Głównie o ZP.

0

Jak inni coś podobnego pisali to co? Nie uważacie tak? To przemyślcie swoje postępowanie.

0

do Alianta2

0

''żabojad''? Udowodniłeś że lubisz Ronaldo i wszystkich innych masz w dupie że się tak wyraże. Podaj jakieś argumenty dlaczego Ronaldo ma dostać ZP to uznam twoją odpowiedź za dobrą.

0

Moim zdaniem wygra Leo. Dobra Ribery osiągnął więcej pucharów ale to nie tylko dzięki niemu:) Ronaldo nie grał za dobrze do teraz ale to nagroda za cały rok. Leo był królem strzelców La Liga do tego ile meczów Barca wygrywała dzięki niemu. Razem z Barceloną doszedł do 1/2 finału LM do tego wygraną La Liga oraz Superpuchar Hiszpanii. Moim zdaniem wygra masz ulubieniec Lionel Messi:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?