0

Świetny mecz Iniesty. Nikt go nie pochwali? Te jego podania i zwody. Wkońcu wrócił!

0

Błąd Messi nie strzelił tylko Alexis.

0

Fakt Valdes grał dobrze ale obrona także. Wiadomo Krystyna jak Krystyna ale kopnąć może. I pomyśleć że wszyscy się srali że przegramy bo Mascherano gra.

0

Co wy oczekiwaliście? 10:0 dla Barcelony? Real na dobrych piłkarzy więc jest jakaś przeszkoda ale graliśmy dobrze i odnieśliśmy zwycięstwo.

0

Pedro wchodzi za Neymara pewnie

0

CO TO BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

GOLLLLLLLLLLLLL

0

Powaliło???? Chyba oglądasz inny mecz.........

0

Za INIESTĘ?!!!!! A Xavi? On grał gorzej!

0

Song wejdzie

0

O jezuuuuuuuuu

0

Ronaldo sie rozbeczal.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Uffff

0

Co ten Marcelo wyprawia?!

0

Szkoda ze porcelana sie nie potlukla.. Teraz wchodzi drewno, moze sie zlamie :D

0

Bale - Benzema

0

VALDES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Och ten Ney:)

0

VALDESSSSSSSSSS

0

Ale go faulują!

0

da sie na stronach zmienic komentatora?

0

Właśnie...

0

Wie ktoś może czego dzisiaj nie było porannego przeglądu prasy?

0

Już widzę teksty jaki to Martino świetny, a jak przegramy to będziecie go obrażać. Real to nie taki klub jak Almeria na przykład. Trzeba być skoncentrowanym na 100%

0

Można go wpuścić wkońcu to jeden z najlepszych a jak nie to potem za niego da się Bartrę lub Puyola.

0

Madridistom wstęp wybroniony!

0

Świetnie:)

0

Ile masz lat dzieciaku?

0

Kupa1
Obejrz mecz Real-Juventus i przyjrzyj się symulkom Ronaldo. Neymar jest młody i nie symuluje tak jak stary Cristiano Ronaldo:)

0

Wszyscy podniecają się grą Pepe bo Messi go nie może przejść. Niech ktoś spojrzy jak on gra, kopie cały czas po nogach. Taki z niego obrońca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?