LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny mecz Iniesty. Nikt go nie pochwali? Te jego podania i zwody. Wkońcu wrócił!
0
Błąd Messi nie strzelił tylko Alexis.
0
Fakt Valdes grał dobrze ale obrona także. Wiadomo Krystyna jak Krystyna ale kopnąć może. I pomyśleć że wszyscy się srali że przegramy bo Mascherano gra.
0
Co wy oczekiwaliście? 10:0 dla Barcelony? Real na dobrych piłkarzy więc jest jakaś przeszkoda ale graliśmy dobrze i odnieśliśmy zwycięstwo.
0
Pedro wchodzi za Neymara pewnie
0
CO TO BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
GOLLLLLLLLLLLLL
0
Powaliło???? Chyba oglądasz inny mecz.........
0
Za INIESTĘ?!!!!! A Xavi? On grał gorzej!
0
Song wejdzie
0
O jezuuuuuuuuu
0
Ronaldo sie rozbeczal.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Uffff
0
Co ten Marcelo wyprawia?!
0
Szkoda ze porcelana sie nie potlukla.. Teraz wchodzi drewno, moze sie zlamie :D
0
Bale - Benzema
0
VALDES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Och ten Ney:)
0
VALDESSSSSSSSSS
0
Ale go faulują!
0
da sie na stronach zmienic komentatora?
0
Właśnie...
0
Wie ktoś może czego dzisiaj nie było porannego przeglądu prasy?
0
Już widzę teksty jaki to Martino świetny, a jak przegramy to będziecie go obrażać. Real to nie taki klub jak Almeria na przykład. Trzeba być skoncentrowanym na 100%
0
Można go wpuścić wkońcu to jeden z najlepszych a jak nie to potem za niego da się Bartrę lub Puyola.
0
Madridistom wstęp wybroniony!
0
Świetnie:)
0
Ile masz lat dzieciaku?
0
Kupa1
Obejrz mecz Real-Juventus i przyjrzyj się symulkom Ronaldo. Neymar jest młody i nie symuluje tak jak stary Cristiano Ronaldo:)
0
Wszyscy podniecają się grą Pepe bo Messi go nie może przejść. Niech ktoś spojrzy jak on gra, kopie cały czas po nogach. Taki z niego obrońca.