0

Według mnie będzie skład: Valdes, Alves, Bartra, Puyol, Adriano, Busquets, Iniesta, Cesc, Neymar, Messi, Alexis. Będzie 3:0 dla nas. Strzeli Messi, Neymar i Alexis.

0

Gimbusie won do szkoły nauczyć się pisać a nie zaśmiecasz forum. Hala dziecko...

0

Chłopak nic nie pokazał w tym sezonie. Gdyby grał więcej byłoby może tak jak z Bartrą!

0

Widzę że czegoś tu nie rozumiecie. Po pierwsze Messi wraca po kontuzji. Po drugie graliśmy na ich stadionie. Po trzecie nie można obwiniać całej drużyny za błąd jednego zawodnika i po czwarte AC Milan bronił się całym składem i liczył na kontry. Wy poprostu nie jesteście kibicami. Jak na początku Barca wygrywała kochaliście ją i trenera teraz mecz zremisowany to już nie lubicie Barcy.

0

Mi się oceny podobają.

0

Tak racja

0

Nie fajnie:(

0

Oj ja nie wiem co Hala dzieci widzą w Ronaldo!? W Fifa to grałbym nim dwoma przyciskami. Symulacja i strzał! Hehehehe

0

Dobre:)

0

Ale go wywaliło!

0

O jezu!

0

Dokładnie Hala dzieci!

0

Hala dziecko won ze strony

0

2 - 1 dla Realu. 2 gole Ronaldo i jeden ktoś tam

0

Ciekawi mnie czy jest SopCast na nokia 5530.

0

Oby tylko Ronaldo dużo bramek nie strzelił. Bo chce żeby Leo wygrał klasyfikację strzelców. Dziwne że Leo łapie dużo więcej kontuzji niż Ronaldo. Ten fakt mnie niepokoi.

0

Według mnie Real w tym roku nie wygra za dużo z tym trenerem. Mogli zostawić Jose Murinho. To by było dla nich dobre.

0

Tak w sumie proste że wyjdzie z tej grupy Real dlatego więc nieważne dla mnie kto wygra aczkolwiek liczę na duże emocje i bramki przede wszystkim.

0

Szacunek do Realu mam ale gdy grają nieważne jaki mecz kibicuję wtedy jego rywalowi.

0

Real pije mleko i kopie daleko, Barca pije colę i strzela same gole:)

0

W Barcelona - Real myślę że będzie 3-1 dla nas. Strzeli u nas Messi 2 Neymar 1 a w Realu Ronaldo 1

0

Każdy przechodzi złe chwile w karierze. Poprawi się zobaczycie:)

0

Popieram:)

0

Kto ogląda Real Madryt - Juventus? Liczę na porażkę Realu.

0

Spoko mecz.

0

Widziałeś chyba w meczach Tello jak marnował 100% akcje sam na sam z bramkarzem.

0

Hmm twierdzisz ze Leo powinien podawać? Tyle że on zmarnuje mniej okazji niż taki Tello. Po za tym on strzela i drybluje a reszta składu wypracowuje mu te okazje. A zreszto dzięki jego osiągnięciom Barcelona też zyska ponieważ on dostaje nagrody za na przykład gole a dzięki jego golom Barcelona wygrywa mecze.

0

0

Sory ludzie nie tu miało być

0

Człowieku napewno jesteś żadnym kibicem. Jak real
wygra napewno penis ci stanie i będziesz się podniecał,
a jak przegra znienawidzisz real i polubisz Barcelonę. Takie jest moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?