LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie będzie skład: Valdes, Alves, Bartra, Puyol, Adriano, Busquets, Iniesta, Cesc, Neymar, Messi, Alexis. Będzie 3:0 dla nas. Strzeli Messi, Neymar i Alexis.
0
Gimbusie won do szkoły nauczyć się pisać a nie zaśmiecasz forum. Hala dziecko...
0
Chłopak nic nie pokazał w tym sezonie. Gdyby grał więcej byłoby może tak jak z Bartrą!
0
Widzę że czegoś tu nie rozumiecie. Po pierwsze Messi wraca po kontuzji. Po drugie graliśmy na ich stadionie. Po trzecie nie można obwiniać całej drużyny za błąd jednego zawodnika i po czwarte AC Milan bronił się całym składem i liczył na kontry. Wy poprostu nie jesteście kibicami. Jak na początku Barca wygrywała kochaliście ją i trenera teraz mecz zremisowany to już nie lubicie Barcy.
0
Mi się oceny podobają.
0
Tak racja
0
Nie fajnie:(
0
Oj ja nie wiem co Hala dzieci widzą w Ronaldo!? W Fifa to grałbym nim dwoma przyciskami. Symulacja i strzał! Hehehehe
0
Dobre:)
0
Ale go wywaliło!
0
O jezu!
0
Dokładnie Hala dzieci!
0
Hala dziecko won ze strony
0
2 - 1 dla Realu. 2 gole Ronaldo i jeden ktoś tam
0
Ciekawi mnie czy jest SopCast na nokia 5530.
0
Oby tylko Ronaldo dużo bramek nie strzelił. Bo chce żeby Leo wygrał klasyfikację strzelców. Dziwne że Leo łapie dużo więcej kontuzji niż Ronaldo. Ten fakt mnie niepokoi.
0
Według mnie Real w tym roku nie wygra za dużo z tym trenerem. Mogli zostawić Jose Murinho. To by było dla nich dobre.
0
Tak w sumie proste że wyjdzie z tej grupy Real dlatego więc nieważne dla mnie kto wygra aczkolwiek liczę na duże emocje i bramki przede wszystkim.
0
Szacunek do Realu mam ale gdy grają nieważne jaki mecz kibicuję wtedy jego rywalowi.
0
Real pije mleko i kopie daleko, Barca pije colę i strzela same gole:)
0
W Barcelona - Real myślę że będzie 3-1 dla nas. Strzeli u nas Messi 2 Neymar 1 a w Realu Ronaldo 1
0
Każdy przechodzi złe chwile w karierze. Poprawi się zobaczycie:)
0
Popieram:)
0
Kto ogląda Real Madryt - Juventus? Liczę na porażkę Realu.
0
Spoko mecz.
0
Widziałeś chyba w meczach Tello jak marnował 100% akcje sam na sam z bramkarzem.
0
Hmm twierdzisz ze Leo powinien podawać? Tyle że on zmarnuje mniej okazji niż taki Tello. Po za tym on strzela i drybluje a reszta składu wypracowuje mu te okazje. A zreszto dzięki jego osiągnięciom Barcelona też zyska ponieważ on dostaje nagrody za na przykład gole a dzięki jego golom Barcelona wygrywa mecze.
0
0
Sory ludzie nie tu miało być
0
Człowieku napewno jesteś żadnym kibicem. Jak real
wygra napewno penis ci stanie i będziesz się podniecał,
a jak przegra znienawidzisz real i polubisz Barcelonę. Takie jest moje zdanie.