LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowieku napewno jesteś żadnym kibicem. Jak real wygra napewno penis ci stanie i będziesz się podniecał, a jak przegra znienawidzisz real i polubisz Barcelonę.
0
Wołają cię. Na realmadrid.pl.
0
Fifa 13 i pobrałem nie z origina pirat
0
Fifa 13 i pobrałem nie z origina
0
Proszę o pomoc! Pobrałem FIFA 13 no i próbuje włączyć a tu ekran z Messim i tak ze 2 minuty i czarny ekran. I trzeba wyłączyć. Proszę o pomoc!
0
Chyba lepiej żeby przegrali.
0
Sory nie tu napisałem
0
No właśnie nie wiem ładowało się cały czas i nic i trzeba było od nowa włączać grę.
0
ja mam fifa 12 i kariera i turnieje nie działają kiedyś działały teraz już nie
0
normalna
0
najpierw Osasuana
0
Żeby była kasa.
0
mam pytanie ściągnąłem fifa 14 i mi nie działa
wrzuciłem cracka i kółko pokręci się i tyle fifa nie
włączą się proszę o pomoc
0
kurde chciałbym już pograć
0
mam pytanie ściągnąłem fifa 14 i mi nie działa wrzuciłem cracka i kółko pokręci się i tyle fifa nie włączą się proszę o pomoc
0
O co Ci chodzi BarcaForever24?
0
Song jakby pograł więcej to może wygryzłby Busiego ze składu.
0
No właśnie
0
Mario ty to zawsze dodajesz mądre posty:)
0
On najwyraźniej nie wie. Kibic realu...
0
No ale taka prawda!
0
Dokładnie!
0
Też mam taką nadzieję.
0
Ryj gnoju jak nie oglądałeś tego meczu co my. Ślepy jesteś i tyle. Były ewidentne faule.
0
Sam gnoju symulujesz! Faule były!
0
alexis x2 neymar xavi
0
ALEXISSSSS GOLLLASO!!!!
0
No cóż to jego pierwszy wolny w Barcelonie.
0
Ney strzelaj ty!
0
Song nawet nieźle. Dać mu więcej szans i może wygryzie ze składu Busiego.