0

Człowieku napewno jesteś żadnym kibicem. Jak real wygra napewno penis ci stanie i będziesz się podniecał, a jak przegra znienawidzisz real i polubisz Barcelonę.

0

Wołają cię. Na realmadrid.pl.

0

Fifa 13 i pobrałem nie z origina pirat

0

Fifa 13 i pobrałem nie z origina

0

Proszę o pomoc! Pobrałem FIFA 13 no i próbuje włączyć a tu ekran z Messim i tak ze 2 minuty i czarny ekran. I trzeba wyłączyć. Proszę o pomoc!

0

Chyba lepiej żeby przegrali.

0

Sory nie tu napisałem

0

No właśnie nie wiem ładowało się cały czas i nic i trzeba było od nowa włączać grę.

0

ja mam fifa 12 i kariera i turnieje nie działają kiedyś działały teraz już nie

0

normalna

0

najpierw Osasuana

0

Żeby była kasa.

0

mam pytanie ściągnąłem fifa 14 i mi nie działa
wrzuciłem cracka i kółko pokręci się i tyle fifa nie
włączą się proszę o pomoc

0

kurde chciałbym już pograć

0

mam pytanie ściągnąłem fifa 14 i mi nie działa wrzuciłem cracka i kółko pokręci się i tyle fifa nie włączą się proszę o pomoc

0

O co Ci chodzi BarcaForever24?

0

Song jakby pograł więcej to może wygryzłby Busiego ze składu.

0

No właśnie

0

Mario ty to zawsze dodajesz mądre posty:)

0

On najwyraźniej nie wie. Kibic realu...

0

No ale taka prawda!

0

Dokładnie!

0

Też mam taką nadzieję.

0

Ryj gnoju jak nie oglądałeś tego meczu co my. Ślepy jesteś i tyle. Były ewidentne faule.

0

Sam gnoju symulujesz! Faule były!

0

alexis x2 neymar xavi

0

ALEXISSSSS GOLLLASO!!!!

0

No cóż to jego pierwszy wolny w Barcelonie.

0

Ney strzelaj ty!

0

Song nawet nieźle. Dać mu więcej szans i może wygryzie ze składu Busiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?