LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja sędzia do zmiany!!!
0
Perez przekupił tych sędziów. Zobaczycie że będzie jeszcze tak że na Real wystawimy Barcelonę B bo wszyscy dostaną czerwone kartki za usprawiedliwione kłótnie z sędziami!
0
?????
0
KARNY!!!!!!
0
Neymar powinien podchodzić do wolnych.
0
Niech Ney wali!!!!
0
Ney!!!!
0
Tello....
0
JA PIER*OLE!!!!!!!!!!
0
Bartra ahhh
0
NIEEEEEEEEEE
0
to wkoncu Alexis czy Neymar na szpicy?
0
http://lionelmessi.com.pl/ można kupić polecam
0
Neymar pokaż wypierdasom gdzie ich miejsce. Przydupasy jedne...
0
jeżeli macie na szaro zjedźcie na dół i tam jest taka reklama bo ja też miałem tak
0
Gdybyś był kibicem wierzyłbyś w wygraną i podsuwał jakieś pomysły na grę i ulepszenia Barcelony a nie zaśmiecał tą stronę tekstami że Barca nie ma szans z Bayernem.
0
Proszę o łapki w górę i suby!!!!
Oto Król futbolu!!!!!!!!
0
0
Żal mi moich kumpli ( kibice realu ) gadają że Leo to debil bo nie umie żonglerki no ale co mu to da. Pobiegnie, zatrzyma się przed obrońcą zrobi dookoła świata i pobiegnie dalej? On ma być dobrym piłkarzem a nie dobrą gwiazdą jak Ronaldo.
0
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Za kogo Alexis wszedl?
0
Valdes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dajcie jakas transmisje dobra!!!
0
Przedmeczowe studia:P
Dawajcie łapki w górę i suby!!!!!!
0
Panowie trzeba pokazać tym wypierdasom kto rządzi! Vamos!
0
dawać składy bo mnie dupa korci
0
bo jeżeli song odejdzie a busquets będzie miał kontuzje to kogo postawisz song musi grać żeby czuć się przydatnym
0
0
właśnie nie tylko ciebie
0
Chciałbym zobaczyć konkretnie kto jest powołany