0

Racja sędzia do zmiany!!!

0

Perez przekupił tych sędziów. Zobaczycie że będzie jeszcze tak że na Real wystawimy Barcelonę B bo wszyscy dostaną czerwone kartki za usprawiedliwione kłótnie z sędziami!

0

?????

0

KARNY!!!!!!

0

Neymar powinien podchodzić do wolnych.

0

Niech Ney wali!!!!

0

Ney!!!!

0

Tello....

0

JA PIER*OLE!!!!!!!!!!

0

Bartra ahhh

0

NIEEEEEEEEEE

0

to wkoncu Alexis czy Neymar na szpicy?

0

http://lionelmessi.com.pl/ można kupić polecam

0

Neymar pokaż wypierdasom gdzie ich miejsce. Przydupasy jedne...

0

jeżeli macie na szaro zjedźcie na dół i tam jest taka reklama bo ja też miałem tak

0

Gdybyś był kibicem wierzyłbyś w wygraną i podsuwał jakieś pomysły na grę i ulepszenia Barcelony a nie zaśmiecał tą stronę tekstami że Barca nie ma szans z Bayernem.

0



Proszę o łapki w górę i suby!!!!
Oto Król futbolu!!!!!!!!

0

proszę o łapki w górę i suby

0

Żal mi moich kumpli ( kibice realu ) gadają że Leo to debil bo nie umie żonglerki no ale co mu to da. Pobiegnie, zatrzyma się przed obrońcą zrobi dookoła świata i pobiegnie dalej? On ma być dobrym piłkarzem a nie dobrą gwiazdą jak Ronaldo.

0

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Za kogo Alexis wszedl?

0

Valdes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dajcie jakas transmisje dobra!!!

0



Przedmeczowe studia:P
Dawajcie łapki w górę i suby!!!!!!

0

Panowie trzeba pokazać tym wypierdasom kto rządzi! Vamos!

0

dawać składy bo mnie dupa korci

0

bo jeżeli song odejdzie a busquets będzie miał kontuzje to kogo postawisz song musi grać żeby czuć się przydatnym

0

obejrz daj łapę w górę i suba

0

właśnie nie tylko ciebie

0

Chciałbym zobaczyć konkretnie kto jest powołany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?