0

Co jest panowie?????!!!!! Strzelamy czy sramy? Walić bramę!!!!

0

Alves i komentatorzy do zmiany:P Oni mnie rozwalają śmiechem Ci komentatorzy:D

0

Nom.....

0

Uffffff

0

Ehhh:(

0

Okazja dla Messiego!!!!

0

Znowu...............

0

Alves psuje akcje...:(

0

Symuluje! Dobra, dotknął go ale nie tak mocno żeby tak się zwijał z bólu.!

0

Oby pokazal to dzisiaj!!!! Dawajcie łapki i suby!!!! Visca el Barca!!!!!

0

Ma ktoś transmisję z przedmeczowym studio???:)

0

Liczę na brameczki Messiego!!! Niech pokaże klasę!

0

Ehh nie tu.

0

Pedro grał i nic nie pokazał. Tello? Jest spoko ale marnuje okazje które Leo czy Ney z palcem w dupie by strzelili.

0

He:) Podobna 11 była na Real. Mieliśmy przegrać a tu? Wygraliśmy z wymagającym rywalem! Espanyol czy jak to się tam pisze jest słabszy! Najgorsze że Puyol odesłany na trybuny. Jak Montoya złapie czerwo lub kontuzję to kto za niego? Puyol umie na boku grać. Zamiast niego na trybuny mógł iść Pedro.

0

Sory nie tu.

0

Nie znam dobrze okolicy ale pierwszy raz słyszę o takim miejscu.

0

Jestem HardCor! Zapisuje się do GKS Niedźwiada! A co do meczu to wygramy ! Liczę na Pique i Puyola. Ewentualnie za Pique Bartra. Song za Busiego. Cesc za Xaviego. I Neymar za Pedro. Liczę dziś na Leo. Niech strzeli 5 goli. To by było fajne. Visca el Barca! Po trzy punkty! Vamos:)

0

Jestem HardCor! Zapisuje się do GKS Niedźwiada!

0

Racja spoko jest. Ale jak przewalimy jakiś mecz to większość kibiców zapragnie jego zwolnienia:(

0

Co wy macie do Blattera? Powiedział prawdę. A co niby Leo wydaje więcej na fryzjera? Chodzi do niego pewnie raz na miesiąc a Ronaldo? Codziennie...

0

Która minuta gola i kto strzelił?

0

Ile jest?

0

Okey, widzicie więc że ofensywa jest teraz super natomiast defensywa kuleje. Za Masche Bartra/Puyol. Za Adriano to trzeba poczekać na Albe, za Daniego no to nie trzeba go zmieniać bo gra spoko a Pique? Gdy gra dobry obrońca Pique też będzie dobrze grał.

0

Ciekawe jakie by były komentarze jakby Barca przegrała. ''Wywalić Martino! Mascherano do dupy!'' Tak by było...

0

Bale? Nie wspominaj mi o nim. To dla mnie nie jest piłkarz. Słyszałem o nim tylko z transferu do Realu. To jest Gareth ''Drewno'' Bale. Neymar. Rozumiem jakby dali za niego 100 milionów ale za Bale? Dałbym za niego 20 milionów.

0

Jaką nadwagę?!

0

Już od rana rozegrana Katalońska Azulgrana. Chociaż dzień dzisiaj srebrzysty Leo łapie asysty. Pije dużą szklankę coli, strzela kilka milionów goli. Neymar pokazuje swe zwody, na Pepe ma dobre metody. Kiwka, zmyłka i u Pepe pewna pomyłka. Bramka nasza zaczarowana strzerzona przez jaśniepana. Valdes broni, łapie piłki je bardzo smaczne i zdrowe posiłki. Puyol kapitan nasz obrońca przenajlepszy staje się coraz bardziej fajniejszy. Iniesta nasz wielki król pomocy z każdym meczem nabiera ochoty. Gerardo Martino siedzi i patrzy jak Real Madryt odchodzi w rozpaczy:)

0

Już od rana rozegrana Katalońska Azulgrana. Chociaż dzień dzisiaj srebrzysty Leo łapie asysty. Pije dużą szklankę coli, strzela kilka milionów goli. Neymar pokazuje swe zwody, na Pepe ma dobre metody. Kiwka, zmyłka i u Pepe pewna pomyłka. Bramka nasza zaczarowana strzerzona przez jaśniepana. Valdes broni, łapie piłki je bardzo smaczne i zdrowe posiłki. Puyol kapitan nasz obrońca przenajlepszy staje się coraz bardziej fajniejszy. Iniesta nasz wielki król pomocy z każdym meczem nabiera ochoty. Gerardo Martino siedzi i patrzy jak Real Madryt odchodzi w rozpaczy:)

0

O jednym zapomnieliście. To jak Dani zjechał Ronaldo. To było piękne:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?