LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Że co?!
0
No i co? Xavi mówi że nie było żadnego spotkania kapitanów w sprawie Leo.
0
To odpowiedź do Cule1999
0
A mi ta godzina pasuje w zupełności. Ja muszę wstawać wcześnie rano więc nie oglądam meczy Barcy o 22.00 chyba że w weekend.
0
Media robią taki szum z niczego. I dziwić się dlaczego Leo ma te kontuzje skoro ciągle jest pod presją. Każdy go męczy. Media przekręcają wszystko żeby ludzie to czytali. Sam w to wierzyłem ale chyba odtąd zacznę wierzyć tylko Messiemu.
0
Alexis to z pewnością patrząc na ten sezon jeden z najlepszych. Nie wyobrażam go sobie w ManU chociaż kto wie może za parę lat... W tym sezonie mamy zabójczy atak. Neymar i jego drybling. Alexis i jego pomysłowość. Leo i jego finezyjny strzał. Magia:)
0
Gdyby nie było Neymara Reusa widziałbym u nas lecz po co nam on skoro jest Ney i Tello. Nie wygrałby z Neymarem i siedziałby na ławce bo Tello słabszy i wtedy by odszedł a Reus z powodu małej ilości minut odszedłby jak Thiago.
0
Gimbusy, gimbusy, gimbusy. Co wy do nich macie każdy kiedyś był gimbusem i co? Ktoś się tylko wypowie może nie mądrze ale każdy ma prawo głosu. A wy już naciskacie przycisk ''hejty''. Nie rozumiem was.
0
Tak samo można było powiedzieć żeby Sergi grał za Xaviego który spowalnia grę. I co teraz? Roberto marnuje się ma ławce.
0
Brawo:)
0
Wyglądają tak jakby z 1990 były. Nowoczesność panowie, nowoczesność...
0
Real Madryt - trzeci strój.
0
Najlepsze były w tamtym sezonie. BYŁY SUPER! W obecnym sezonie podoba mi się wyjazdowa aczkolwiek domowa też jest spoko. To nowe są do dupy że tak powiem. A wyjazdowa to już kompletnie do niczego:(
0
Mam 12 lat i kocham Barcelonę a mój kolega z mojego wieku mówi że też lubi Barcę a dzisiaj zadawałem mu pytania na przykład gdzie gra Adriano. Odpowiedział że w Realu Madryt... Ale to nie koniec! Kto by się spodziewał że Neymar to wychowanek Barcelony?!
0
Niee. Tylko nie to. Nie wierzę. Nie mogę. Nie dam rady. Nie zniosę tego. Leo! Masz wrócić na mecz z Athletico i strzelić im 5 goli!
0
A już myślałem że hattricka strzeli a tu zmiana.
0
Nie.... Ręce mi opadają. Nie dam rady z tym Leo. Czy on musi łapać te kontuzje? A Żelek co? On nie może złamać ręki lub nogi?
0
Koniec! 4:1 dla Barcelony! Strzelali: Neymar,Pedro,2xCesc
Jorge Molina
0
KARNIAK!!!!
0
GOOOOOOOOOOL
0
CESC!!!!!!!!!!!!!!! GOLAZO DE CESC!!!!!!!!!
0
Dla niewiedzących: Leo zszedł z kontuzją, za niego wszedł Iniesta.
Gole: 36 minuta Neymar, 37 minuta Pedro
0
CO TO BYŁO?
0
No to teraz będzie 10:0!!!! GOLAZO DE PEDRO!!!!!!
0
PEDRO!!!!!!!!!
0
NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOLAZO DE NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
PEDRO!!!!!
0
Spróbować może Iniestę na prawą stronę, Ney'a na środek i Pedro na lewą a Ceska na pomoc.
0
A może Ronaldo przekupuje piłkarzy żeby jego nie atakowali a Messiego owszem.
0
Och prosze Villarreal wygraj!!!