0

Że co?!

0

No i co? Xavi mówi że nie było żadnego spotkania kapitanów w sprawie Leo.

0

To odpowiedź do Cule1999

0

A mi ta godzina pasuje w zupełności. Ja muszę wstawać wcześnie rano więc nie oglądam meczy Barcy o 22.00 chyba że w weekend.

0

Media robią taki szum z niczego. I dziwić się dlaczego Leo ma te kontuzje skoro ciągle jest pod presją. Każdy go męczy. Media przekręcają wszystko żeby ludzie to czytali. Sam w to wierzyłem ale chyba odtąd zacznę wierzyć tylko Messiemu.

0

Alexis to z pewnością patrząc na ten sezon jeden z najlepszych. Nie wyobrażam go sobie w ManU chociaż kto wie może za parę lat... W tym sezonie mamy zabójczy atak. Neymar i jego drybling. Alexis i jego pomysłowość. Leo i jego finezyjny strzał. Magia:)

0

Gdyby nie było Neymara Reusa widziałbym u nas lecz po co nam on skoro jest Ney i Tello. Nie wygrałby z Neymarem i siedziałby na ławce bo Tello słabszy i wtedy by odszedł a Reus z powodu małej ilości minut odszedłby jak Thiago.

0

Gimbusy, gimbusy, gimbusy. Co wy do nich macie każdy kiedyś był gimbusem i co? Ktoś się tylko wypowie może nie mądrze ale każdy ma prawo głosu. A wy już naciskacie przycisk ''hejty''. Nie rozumiem was.

0

Tak samo można było powiedzieć żeby Sergi grał za Xaviego który spowalnia grę. I co teraz? Roberto marnuje się ma ławce.

0

Brawo:)

0

Wyglądają tak jakby z 1990 były. Nowoczesność panowie, nowoczesność...

0

Real Madryt - trzeci strój.

0

Najlepsze były w tamtym sezonie. BYŁY SUPER! W obecnym sezonie podoba mi się wyjazdowa aczkolwiek domowa też jest spoko. To nowe są do dupy że tak powiem. A wyjazdowa to już kompletnie do niczego:(

0

Mam 12 lat i kocham Barcelonę a mój kolega z mojego wieku mówi że też lubi Barcę a dzisiaj zadawałem mu pytania na przykład gdzie gra Adriano. Odpowiedział że w Realu Madryt... Ale to nie koniec! Kto by się spodziewał że Neymar to wychowanek Barcelony?!

0

Niee. Tylko nie to. Nie wierzę. Nie mogę. Nie dam rady. Nie zniosę tego. Leo! Masz wrócić na mecz z Athletico i strzelić im 5 goli!

0

A już myślałem że hattricka strzeli a tu zmiana.

0

Nie.... Ręce mi opadają. Nie dam rady z tym Leo. Czy on musi łapać te kontuzje? A Żelek co? On nie może złamać ręki lub nogi?

0

Koniec! 4:1 dla Barcelony! Strzelali: Neymar,Pedro,2xCesc
Jorge Molina

0

KARNIAK!!!!

0

GOOOOOOOOOOL

0

CESC!!!!!!!!!!!!!!! GOLAZO DE CESC!!!!!!!!!

0

Dla niewiedzących: Leo zszedł z kontuzją, za niego wszedł Iniesta.
Gole: 36 minuta Neymar, 37 minuta Pedro

0

CO TO BYŁO?

0

No to teraz będzie 10:0!!!! GOLAZO DE PEDRO!!!!!!

0

PEDRO!!!!!!!!!

0

NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOLAZO DE NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

PEDRO!!!!!

0

Spróbować może Iniestę na prawą stronę, Ney'a na środek i Pedro na lewą a Ceska na pomoc.

0

A może Ronaldo przekupuje piłkarzy żeby jego nie atakowali a Messiego owszem.

0

Och prosze Villarreal wygraj!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?