LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej około 30 minuty wejdzie Sergi Roberto.
0
Poprawiłeś mi humor ostatnim zdaniem:)
0
A jak było z Espanyolem? Wygrał z Atletico!
0
Tyle że ty jesteś debilem a nie kibicem.
0
Ja też na to liczę. Villareal ma dobry początek sezonu. Może wyrządzić krzywdę czołowym drużynom!
0
Dobra miał parę dobrych meczy ale co z tego? To dopiero początek sezonu a Leo i Ney mogą dużo więcej pokazać. Być może Ronaldo wygra ale Leo zawsze będzie w moim sercu najlepszy.
0
(Odpowiedź do Big Smołk)
0
A ja odpowiadam tobie że ty jesteś gimbusem podniecając się pierwszym efektownym zwycięstwem Realu. Won na rm.pl
0
Racja. Skoro jesteśmy tutaj na fcbarca.com a nie lionelmessi.com to jesteśmy kibicami klubu a nie tylko Lionela. Dobra, kochamy go jako piłkarza ale bardziej liczą się tytuły całej drużyny. Ronaldo pomaga drużynie chociaż nie. Ona pomaga jemu zdobyć ZP. On chce zapracować na własny tytuł a nie drużynowy.
0
Mogę się założyć że z podniecenia wygraną Realu jego kibice walą konia. To jest dla was sukces? Ha to w takim razie Barca ma tyle sukcesów ile Real pyłków kurzu na miejscu gdzie powinny stać Puchary.
0
Nie rozumiem takich ludzi. Wchodzą na naszą stronę żeby skomentować gola Ronaldo. Po co to wam...
0
Może Ronaldo dostanie Złotą Piłkę ale co z tego? Leo dostał ich 4 i w moim sercu zawsze będzie najlepszy. W tym roku prześladują go kontuzje ale ja w niego wierzę. On wróci do formy. Visca el Leo!
0
Neymar lepszy od Iniesty choć nigdy nie zapomnę popisu Andresa w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w meczu z PSG. Jakby to wtedy wpadło...
0
Skoro Marcelo kontuzjowany to może Adriano dostanie szanse.
0
Racja. To minus dla Martino. Mówił że Sergi dostanie szansę. Pewnie pod koniec sezonu kiedy zwycięstwo będzie w kieszeni ale z talentem jaki on posiada może odejść w zimie.
0
Barca wygra. Real nie gra za dobrze przynajmniej teraz a gdy trafi na Atletico to pozdrowienia.
0
Niby czego tak sądzisz?
0
Czy ja wiem. Moim zdaniem Oier. On jest młodszy i moim zdaniem lepszy. Powinien dostawać więcej okazji a teraz może je mieć w Pucharze Króla.
0
Co to za mecz FC Barcelona - UCAM Murcia?
0
Nie rozumiem was. Sami pisaliście że Pedro sprzedać. Montoyę tak samo. Co wy do mnie macie?! Tylko wypowiem swoje zdanie a wy z Rasiakiem wyjeżdżacie. Myślicie że jak powiecie że jestem dzieckiem to jesteście fajni? Nie no żal mi was po prostu.
0
Sory Courtoisa wykreślam. Jego w letnim okienku.
0
Już zapowiadam moje oczekiwania na zimowe okienko: Pedro sprzedać na przykład PSG póki dają za niego 40 milionów. Sprzedać Montoyę Chelsea za dajmy na to 10 milionów. Kupić Courtoisa za 20 milionów. Kupić Lewandowskiego za około 30 milionów (dałby mam wtedy więcej możliwości na grę ponadto Polak w Barcelonie? to by było fajne do tego więcej meczy w telewizji by było). Kupić Piszczka za 20 milionów i kupić Davida Luiza za 40 milionów. To tyle na zimowe okienko.
0
No tak ale ja mam komputer stacjonarny a nie laptopa.
0
Kurde. Nie wiem co obejrzeć. Arsenal - Borussia czy Barcelona - Milan. Chciałbym obejrzeć przełamanie się Leo ale z drugiej strony ten pierwszy mecz jest w świetnej jakości na TVP 1 HD. Doradzicie coś?
0
Nie ogarniam. Przetłumacz:)
0
Liczę na kontuzję Ronaldo:)
0
Też tak myślę. Pisałem już to samo kiedyś.
0
Wszystkiego najlepszego Thiago:)
0
Błagam Boże! Przywróć Lionelowi dawną passę strzelecką! Niech pokaże Kryśce kto rządzi!
0
Alves!!!!!!!!!