0


Proszę o łapki w górę i suby!!!!!

0

Pamiętajmy że i tak jest najlepszy i wróci do nas!
Na poprawę humoru:


Proszę o łapki w górę i subskrybcje!

0


Łapki w górę i Suby mile widziane! To nic nie kosztuje!

0

proszę o łapki w górę i subskrybcję to nic nie kosztuje!

0

Pierwsza polowa slaba dla Barcy zmiany
Pedro - Neymar
Busquets - Song

0

MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ZAJEBISCIE

0

Vamos Barcelona! Visca el Barca! Po trzy punkty!

0

proszę o łapki w górę i subskrybcję

0

proszę o łapki w górę i subskrybcję

0

moj filmik, lapki w gore i suby mile widziane

0

łapki w górę mile widziane :)

0

barca dobrze zaczęła w 5 minucie strzelił neymar w 8 messi potem w nie pamiętam której minucie było gorąco messi walnął w poprzeczkę a dobij busi potem strzelili rywale potem messi podaj do bartry i strzelił

0

a tak przy okazji nie obrażę sie za łapkę w górę i subskrybcję

0

Oby tak dalej czekam na więcej goli Messiego, asyst Neymara i interwencji Valdesa!

0

Pierwsza połowa GOOD!

0

BUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

0

MESIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

0

golllllllllllll

0

racja

0

masz racje daro2

0

Messi będzie jak Maradona

0

Po 3 punkty! VeB!

0

dla nas jest to złe

0

proszę o łapki w górę

0

Kieruje się do władz fcbarca.com to jest taki pomysł żeby stworzyć taki czat na którym ludzie mogą sobie pisać na przykład o innych meczach itp.

0

Jak wczoraj oglądałem to myślałem że trafił:)

0

Pedro Hat-trick!

0

Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Ney slupek

0

Golllll

0

Busi nie powolany na mecz zostal w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?