LeoNey
Dołączył/a: sierpień 2013
zadupie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę o łapki w górę i suby!!!!!
0
Pamiętajmy że i tak jest najlepszy i wróci do nas!
Na poprawę humoru:
Proszę o łapki w górę i subskrybcje!
0
Łapki w górę i Suby mile widziane! To nic nie kosztuje!
0
0
Pierwsza polowa slaba dla Barcy zmiany
Pedro - Neymar
Busquets - Song
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ZAJEBISCIE
0
Vamos Barcelona! Visca el Barca! Po trzy punkty!
0
0
0
0
0
barca dobrze zaczęła w 5 minucie strzelił neymar w 8 messi potem w nie pamiętam której minucie było gorąco messi walnął w poprzeczkę a dobij busi potem strzelili rywale potem messi podaj do bartry i strzelił
0
a tak przy okazji nie obrażę sie za łapkę w górę i subskrybcję
0
Oby tak dalej czekam na więcej goli Messiego, asyst Neymara i interwencji Valdesa!
0
Pierwsza połowa GOOD!
0
BUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
0
MESIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
0
golllllllllllll
0
racja
0
masz racje daro2
0
Messi będzie jak Maradona
0
Po 3 punkty! VeB!
0
dla nas jest to złe
0
0
Kieruje się do władz fcbarca.com to jest taki pomysł żeby stworzyć taki czat na którym ludzie mogą sobie pisać na przykład o innych meczach itp.
0
Jak wczoraj oglądałem to myślałem że trafił:)
0
Pedro Hat-trick!
0
Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Ney slupek
0
Golllll
0
Busi nie powolany na mecz zostal w Barcelonie